کد خبر: ۶۳۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴
سردار غلامرضا جلالی در پیامی به وزیر دفاع، تولید واکسن فخرا را تبریک گفت.
به گزارش پایداری ملی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی آغاز فاز نخست کارآزمایی بالینی واکسن مقابله با کرونا با نام فخرا را به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تبریک گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: تلاش های سازمان پژوهش‌های نوین دفاعی  با راهبری شهید عزیزمان فخری زاده به ثمر نشست و توان علمی نیروهای مسلح با روحیه جهادی و بسیجی وار توانست بر یک چالش سخت غلبه کند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: اقدامات وزارت دفاع در تولید وخودکفایی صنعتی پدافند غیرعامل کشور ستودنی است. بدون شک این موفقیت بزرگ که صرفا افراد مطلع و منصف عظمت آن را درک و ستایش می کنند در آینده نزدیک می‌تواند موجبات تحول شگرف در توان دفاعی کشور در برابر تهدیدات زیستی را پدید آورد.قطعا همانگونه که توان موشکی  تامین‌کننده امنیت است توان تولید واکسن به عنوان مهمترین مولفه دفاع زیستی نیز ارتقا دهنده بازدارندگی ایران اسلامی در برابر تهدیدات نوین است.

در بخش پایانی این پیام خطاب به وزیر دفاع آمده است: ضمن گرامی‌داشت مقام شامخ شهدای مدافع سلامت و شهید والامقام دکتر فخری‌زاده به جنابعالی و تلاش‌گران سازمان سپند خداقوت گفته و از خداوند منان برای همه مجاهدان گمنام در مسیر ارتقای بازدارندگی کشور در برابر تهدیدات نوین عزت مسئلت می‌کنم. انتظار داریم همچون گذشته تدابیر جنابعالی در تقویت بخش‌های پدافند زیستی، پدافند پرتوی و پدافند شیمیایی این سازمان را در راه اجرایی کردن راهبردهای فرماندهی معظم کل قوا یاری رساند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: