کد خبر: ۶۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
رئیس کمیسیون کشاورزی ضمن ابراز نگرانی نسبت به واردات محصولات تراریخته گفت: قانون ایمنی زیستی توسط کمیته ایمنی زیستی کمیسیون کشاورزی مورد بازنگری صورت می‌گیرد.
به گزارش پایداری ملی به نقل از تسنیم،سیدجواد ساداتی‌نژاد، ضمن ابراز نگرانی از واردات محصولات تراریخته به کشور اظهار داشت: با وجود این دغدغه و نگرانی ناشی از واردات محصولات ترارخته کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی جلسات متعددی را برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه کمیته ایمنی زیستی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی بر اساس این دغدغه و نگرانی موارد را در دستور کار قرار داده است، افزود: مقرر شده است این کمیته بازنگری در قانون ایمنی زیستی را در دستور کار قرار دهد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت ابراز داشت: بر اساس این دیدار مقرر شد مدیریت حدود نیمی از دریاچه نمک به شهرستان آران و بیدگل واگذار شود در حالی که پیش از این مدیریت کل دریاچه نمک تحت نظر اداره صنعت، معدن و تجارت قم بود.

وی ضمن تأکید بر الزام سایپا کاشان به انجام مسئولیت اجتماعی خود و تبدیل شدن به معین اقتصادی روستاهای بخش مرکزی کاشان گفت: مقرر شد تفویض برخی اختیارات به رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کاشان در راستای تمرکززدایی، کاهش بروکراسی و تردد بین شهرستان کاشان و مرکز استان صورت پذیرد.

ساداتی‌نژاد ضمن اشاره به افتتاح بیمارستان ثامن‌الحج (ع)، فاز اول بیمارستان امام حسن (علیه‌السلام) و سلامتکده طب سنتی تا پایان بهمن ماه تصریح کرد: فاز دوم بیمارستان امام حسن(ع) نیز مقرر شده است تا پایان مردادماه در اختیار مردم شهرستان آران و بیدگل قرار می‌گیرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: