کد خبر: ۶۰۱۵۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: شکایات متعددی در حوزه فضای مجازی به این کمیسیون واصل و در کمیته فرهنگی در حال بررسی و رسیدگی است.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری مهر،  سیدنظام‌الدین موسوی، درباره آخرین پرونده‌هایی که در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در حال بررسی است، گفت: یکسری از پرونده‌ها از گذشته مطرح بوده اما به نتیجه نرسیده است که ما بررسی این پرونده‌ها را در دستور کار داریم.

وی بیان کرد: همچنین شکایت‌های جدید بسیار زیادی به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس واصل شده است که ما اولویت بندی کرده‌ایم و اغلب این پرونده‌ها در حوزه‌های مسکن، خودرو، ارز، مالیات بر فضای مجازی است که به ترتیب اولویت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بیشتر پرونده‌هایی که در حال بررسی در کمیسیون اصل ۹۰ است، مربوط به مسائل اقتصادی است اما در کنار آن تلاش می‌کنیم که به سرعت پرونده‌های ناتمام قبلی را هم به نتیجه برسانیم.

موسوی اظهار داشت: ۵ کمیته ذیل کمیسیون اصل نود فعالیت می‌کنند و پرونده‌ها را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند و همه ما در تلاش هستیم تا در اسرع وقت این پرنده‌ها به نتیجه برسد.

وی تصریح کرد: شکایت‌های متعددی در حوزه فضای مجازی بویژه در زمینه پیام‌رسان‌ها و محدودیت‌هایی که در مورد آنها وجود دارد، به کمیسیون واصل شده و در کمیته فرهنگی در حال بررسی و رسیدگی است و تلاش می‌کنیم که این موضوع را تعیین تکلیف کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: