کد خبر: ۵۶۸۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:
سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در حماسه گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: 22 بهمن امسال به اندازه یک ملت «قاسم سلیمانی» به میدان خواهد آمد.

به گزارش پایداری ملی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت فرارسیدن سالروز یوم الله 22 بهمن پیامی صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است:

با فرارسیدن 22 بهمن ماه سال 1398، انقلاب اسلامی چهل و یکمین سال پیروزی خود را در حالی جشن می گیرد که ایران اسلامی تبدیل به کشوری مقتدر و تاثیرگذار در تمامی حوزه‌ها و ابعاد اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و دفاعی در سطح منطقه و جهان گشته است.

انقلاب اسلامی در ابتدای دهه پنجم حیات خود، پویاتر و سرزنده‌تر از همیشه است و این سرزندگی را مرهون ذات فرهنگی خود می باشد که مبتنی بر ارزش‌های الهی و دینی شکل گرفته است. ارزش‌هایی که تا ابد زنده و پویا خواهند بود و نظام اسلامی مادامی که متکی به این ارزش‌ها بماند موفق، پیروز و موید به تایید الهی است.

بدون شک آنچه سبب شده است که نظام اسلامی در همه این سالها با وجود طوفان توطئه‌های مستکبرین و معاندین، روز به روز قوی‌تر و مقتدر شود پس از اتکا به خداوند متعال و عمل به آموزه‌های دین مبین اسلام، بناشدن براساس آرای مردمی است و ۲۲ بهمن جلوه ای از این ابتنای نظام بر آرا و دیدگاه ملت بزرگ ایران است.

امروز ایران مقتدر اسلامی وارد مرحله جدیدی برای رشد و توسعه و حفاظت از دستاوردهای خود شده است، دوران گذاری که برای صیانت از اهداف والای انقلاب و ادامه مسیر پیشرفت ایرانی اسلامی باید از کوران جنگ ترکیبی و همه جانبه ای گذر کرد که استکبار در پیچیده‌ترین سطح خود به راه انداخته است. آری این نیز بگذرد و موفقیت‌های ایران عزیز در عرصه‌های نظامی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی روز به روز افزایش و گسترش خواهد یافت.

اما شرط به سلامت گذشتن از این پیچ سخت تاریخی، «گذشتن» است. «گذشتن» از منافع فردی برای محافظت از هدفی جمعی و ملی، یعنی حفاظت از انقلاب اسلامی، درسی که ملت ایران خوب آن را آموخته است و همواره رمز عبور ما از بحران در بزنگاه‌های تاریخی بوده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مدظله العالی) در بیانیه تاریخی گام دوم انقلاب به تفصیل مسیر دستیابی به افق های والا با بهره گیری از ظرفیت های جوانان و توان داخلی را تبیین و نقشه راه فردا را ترسیم کرده اند.

تکرار حماسه 22 بهمن ماه، نخستین گام برای نشان دادن بخشی از اراده ملت مطابق با الزامات گام دوم انقلاب است که حضور، مشارکت و دغدغه مندی ایرانیان را در معرض دید جهانیان خواهد گذاشت. بی گمان تمام آنهایی که به ایران، اسلام و آرمان های بزرگ اخلاقی و انسانی، ایمان و اعتقاد دارند در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد چرا که باور دارند این راهپیمایی عرصه دفاع از حق و مقابله با جریان ظلم و ستم است.

در سالیان گذشته همواره یک سردار سلیمانی در راهپیمانی 22 بهمن ماه شرکت می کرد اما امسال ایران در ۲۲ بهمن ۹۸ یکپارچه قاسم سلیمانی است. جای همه شهدای مدافع حرم به ویژه سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در جشن بهار استقلال و آزادی خالی است.

در پایان با گرامی داشت یوم الله ۲۲ بهمن ماه از همه ملت بزرگ ایران دعوت می‌کنیم تا در این حماسه شرکت کرده و پا به پای هم چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفته و همچون سال های گذشته مشت محکمی بر دهان یاوه گوی قاتلین سردار سلیمانی بزنیم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: