کد خبر: ۵۴۷۸۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
یک مسئول قضایی:
مدیرکل پیشگیری‌های مردمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از مردم خواست مستندات خود درباره اخلالگران امنیت را به سامانه سجام ارسال کنند.
به گزارش پایداری ملی، علی‌اصغر رفاهی در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح اصلاح قیمت بنزین گفت: برابر بیانیه ریاست قوه قضائیه دستگاه قضایی خود را موظف برای رفع مشکلات احتمالی در فرایند اجرا می داند. مقرر شده از طریق برنامه سجام دو کمک مهم در این راستا داشته باشیم.

وی افزود: برخی از افراد از این موضوع سوءاستفاده هایی کردند و اخلال در نظم عمومی داشتند و اقداماتی را خلاف موازین قانونی از جمله آتش زدن بانک ها و اماکن خصوصی و عمومی داشتند. از تمامی مردم به ویژه دیده بانان می‌خواهم هر گونه مستند، عکس، مدرک و یا فیلم و مستندی از خرابکاران دارند به سامانه سجام به نشانی www. Sajamscpd.ir ارسال کنند.

مدیرکل پیشگیری‌های مردمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه افزود: کمیته ای بر اساس بیانیه ریاست قوه قضاییه تشکیل شده و گزارش ها به آن کمیته ارسال  می‌شود.

رفاهی در پایان با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: هموطنان همچنین می‌توانند تخلفات انتخاباتی را به سامانه سجام اعلام کنند تا ضمن جلوگیری از تخلفات احتمالی انتخابات سالمی برگزار شود.
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: