کد خبر: ۵۴۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
دکتر غلامرضا جلالی در کانال سروش نوشت: اکنون عموم جامعه اجرایی و علمی کشور نسبت به بنیان‌های پدافند غیرعامل و ضرورت‌های آن آشنایی پیدا کرده و با آن غریبه نیستند. شاید این بزرگترین دستاورد پدافند غیرعامل در دهه دوم از فعالیت خود است.
به گزارش پایداری ملی، سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در کانال شخصی سروش در یادداشت کوتاهی در مورد دستاوردهای هفته پدافند غیرعامل نوشت: هفته پدافند غیرعامل سال ۹۸ نیز به پایان رسید. در این هفته برنامه‌ها، رزمایش‌ها و همایش‌های متعددی در سراسر کشور برگزار شد.

هرچند کثرت برگزاری برنامه‌ها طی این هفته نسبت به سال قبل بسیار بیشتر بود اما مهم‌ترین ویژگی این هفته برای من دستیابی به یک زبان و فهم مشترک در حوزه پدافند غیرعامل در سراسر کشور به ویژه با بدنه دستگاه‌های اجرایی بود.

به‌نظر می‌رسد اکنون عموم جامعه اجرایی و علمی کشور نسبت به بنیان‌های پدافند غیرعامل و ضرورت‌های آن آشنایی پیدا کرده و با آن غریبه نیستند. به نظر من شاید این بزرگترین دستاورد پدافند غیرعامل در دهه دوم از فعالیت خود است.

رشد جوانه های فهم مشترک و هم‌زبانی و نزدیک شدن دیدگاه‌ها، افق روشنی را در پیش روی اجرایی‌سازی مفاهیم پدافند غیرعامل در عمیق‌ترین لایه‌های‌ زیرساختی و اجرایی کشور نوید می‌دهد.

به عنوان سرباز مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در سازمان پدافند غیرعامل کشور از تمامی دست‌اندرکاران، مدیران، اساتید، پژوهشگران و به ویژه اصحاب رسانه که در برگزاری برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل ما را یاری رساندند تقدیر و تشکر داشته و از خدای متعال برای آنها طلب خیر می‌کنم.

دکتر غلامرضا جلالی


علاقه مندان برای دسترسی مستقیم به کانال سروش سردار جلالی می‌توانند اینجا کلیک کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: