کد خبر: ۵۴۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
سردار دکتر جلالی در همایش ملی پدافند غیرعامل
هشتمین همایش ملی پدافند غیرعامل در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما آغاز شد.

به گزارش پایداری ملی به نقل از روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور، هشتمین همایش ملی پدافند غیر عامل با حضور آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضاییه، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت و تنی چند از استانداران و مسئولان کشوری و لشکری در همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

سردار دکتر جلالی در آغاز این همایش، ضمن خوشامدگویی به میهمان اظهار داشت: امروز در حالی هشتمین همایش ملی پدافند غیرعامل را در شانزدهمین سالگرد تاسیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به فرمان رهبر معظم انقلاب برگزار می کنیم که با رویکرد جدید دفاعی روبه رو هستیم.

وی ادامه داد: این رویکرد جدید دفاعی به خاطر تهدیدات جدیدی است که در قالب جنگ ترکیبی و چند لایه از سوی آمریکا علیه کشور ما آغاز شده است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه ما با تهدیدات جدیدی به نام تهدیدات هیبریدی مواجه ایم که در ابعاد مختلفی شکل گرفته است تصریح کرد: این به معنای حمله‌ای است که در چند وجه می‌تواند سیاست، اقتصاد، قدرت نظامی، مسائل امنیتی و سایبری را در بر گیرد.

سردار دکتر جلالی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور امسال تلاش کرده است تا بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، با هماهنگی با ستاد کل نیروی های مسلح و سایر دستگاه ها اجرایی، اقداماتی در جهت بازدارندگی تهدیدات انجام دهد گفت: خوشبختانه حاصل این تلاش ها را در توفیقات دفاعی، اقتصادی، اجرایی و حتی فضایی شاهد هستیم.

رئیس سازمان پدافندغیرعامل کشور با تقدیر از عملکرد قوه قضاییه در مقابله با فساد، مفسد و فاسد خاطرنشان کرد: مجموعه این اقدامات سبب شد تا در مرحله اول این جنگ به توفیقات بسیاری دست یابیم.

وی تصریح کرد: امروز به اعتراف تمامی استراتژیست‌های خارجی در فاز نخست این تهدیدات، موفقیت با ایران بوده است که توانست با یک نوع دفاع غیرفعال ترکیبی همراه با دفاع عامل مقتدر در این جنگ چند لایه پیروز شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: