کد خبر: ۵۳۱۶۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
یادداشت کوتاه سردار جلالی
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور: تاریخ قرار نیست همیشه تلخ بماند. ۲۸ مرداد ۹۸ برای ما شیرین بود. اقتدار نظامی و پویایی دیپلماسی سبب شد تا امپراطور پیر دریاها دربرابر ایران مقتدر و جوان کوتاه بیاید.
به گزارش پایداری ملی، سردار دکتر جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در یادداشتی کوتاه که در کانال شخصی خود در پیام‌رسان سروش منتشر شده پیرامون آزادی نفتکش «آدریان دریا» و «واقعه ۲۸ مرداد» نوشت: ۲۸ مرداد در تاریخ ایران یادآور واقعه ای تلخ است. کودتای آمریکا علیه دولت  دکتر مصدق و سرنگونی دولت ملی ایرانیان هیچ گاه از حافظه تاریخی ما پاک نخواهد شد. نتیجه اعتماد به آمریکا.

در ادامه این یادداشت آمده است: تاریخ قرار نیست همیشه تلخ بماند. ۲۸ مرداد ۹۸ برای ما شیرین بود.  اقتدار نظامی و پویایی دیپلماسی سبب شد تا  امپراطور پیر دریاها دربرابر ایران مقتدر و جوان کوتاه بیاید.

رییس سازمان پدافند غیرعامل در این یادداشت تصریح می‌کند: این پیروزی نه از آن نظامی هاست و نه از آن دیپلماتها. آزادی آدریان دریا از آن ایران اسلامی بزرگ و ملت مقاوم و ولایتمدارش است.


گفتی است، دکتر جلالی در پایان یادداشت خود، عید ولایت و جشن اقتدار ایران عزیز را به ملت شریف ایران و شیعیان جهان تبریک گفت.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: