کد خبر: ۵۲۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
سردار جلالی با تبریک روز خبرنگار:
سردار جلالی گفت: خبرنگاران افسران صیانت از یک «دارایی حیاتی» کشور به نام «افکار عمومی» هستند.
به گزارش خبرنگار پایداری ملی از مشهد، سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان  پدافند غیرعامل کشور در نشست هم اندیشی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی ضمن تبریک روز خبرنگار، یاد و خاطره شهید والامقام محمود صارمی را گرامی داشت و گفت: خبرنگاران افسران هدایت افکار عمومی و پاسدار این دارایی حیاتی کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی دشمن تمام توان خود را در راستای پیشبرد «جنگ ترکیبی رسانه محور» قرار داده است و تلاش دارد تا افکار عمومی به عنوان یکی از دارایی های حیاتی ملت ایران را تحت سلطه خود بگیرد، گفت: خبرنگاران متعهد و انقلابی به عنوان افسران این نبرد مسئولیت خطیری در پاسداری از این دارایی ملی و پاسداشت امید اجتماعی دارند.

وی با بیان اینکه افکار عمومی در کشور ما به دلیل مردمی بودن به شدت تعیین کننده و اثرگذار است، گفت: این ویژگی سبب شده است تا دشمن تلاش کند با تاثیرگذاری بر افکار عمومی عرصه های سیاسی، اقتصادی و... را تحت کنترل خود بگیرد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: متاسفانه هنوز در کشور در خصوص اهمیت و حیاتی بودن افکار عمومی اجماع نظر وجود ندارد که این موضوع یک آسیب جدی است و ضرورت دارد حداقل جامعه رسانه ای کشور نسبت به این مهم دغدغه‌مندی بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: