کد خبر: ۵۱۶۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری عامل اشاعه شرارت و اوباشگری در شبکه‌های مجازی خبر داد.
به گزارش پایداری ملی، رمضان الهوردیان اظهار داشت: پس از تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همچنین دستورات و حساسیت‌های فرماندهان ناجا در خصوص برخورد با عوامل اشاعه اوباشگری و شرارت در فضای مجازی، تعقیب و دستگیری عوامل گسترش تصاویر و فیلم‌های شرارت اراذل و اوباش در دستور کار پلیس فتای شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: در همین ارتباط ماموران، مسئول یک صفحه اینستاگرامی را که با هدف جذب مخاطب بیشتر اقدام به اشاعه شرارت‌های اراذل و اوباش مشهور سطح کشور، از طریق انتشار فیلم و عکس میکرد را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی میانه با بیان اینکه متاسفانه صفحه ی مذکور با وجود انتشار تصاویر و فیلم های نامناسب بیش از ۳۶ هزار دنبال کننده داشت؛ افزود: متهم جوانی ۲۸ ساله می باشد که پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد و علت و انگیزه ی خویش را تلاش جهت افزایش کاربران دنبال کننده صفحه خود عنوان کرد.

الهوردیان  اظهار داشت: تمام فضای مجازی با حفظ و رعایت حریم خصوصی افراد، مورد رصد پلیس می باشد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده جرایم مشابه یا سایر جرایم رایانه ای موضوع را سریعا از طریق وب سایت پلیس فتا به آدرس ذیل گزارش کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: