کد خبر: ۵۰۸۰۳
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان بر ایجاد مولدهای برق اضطراری در مراکز حساس استان تأکید کرد و گفت: مصون‌سازی حوزه انرژی در مقابل تهدیدات سایبری از مهم‌ترین برنامه‌ها در حوزه پدافند غیرعامل استان سمنان است.
به گزارش پایداری ملی، ایرج کارخایی بعد از ظهر امروز در جلسه کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان سمنان ایمنی و امنیت را از مهم‌ترین دغدغه‌های انسان عنوان کرد و اظهار داشت: پدافند غیرعامل اثرات عوامل تهدیدکننده ایمنی و امنیت را کاهش می‌دهد.

وی بیان کرد: اصل مهم پدافند غیرعامل حفاظت و صیانت از زیرساخت‌ها برای استمرار خدمات‌رسانی به مردم در شرایط خطر و بحران است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان تأکید کرد: باید الزامات و ملاحظات پدافندی برای مصونیت بیشتر در راستای خدمت به مردم رعایت شود.

کارخایی کارگروه انرژی را فعال‌ترین و موثرین کارگروه‌‌های تخصصی پدافند غیرعامل در استان سمنان عنوان کرد.

وی اظهار داشت: باید از بروز هرگونه آسیب در زیرساخت‌هایی چون سیستم و شبکه برق جلوگیری شود؛ چرا که هرگونه خلل در این سیستم در دیگر زیرساخت‌های خدمات‌رسان اثرگذار است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان به برنامه‌های محوری پدافند غیرعامل اشاره کرد و تصریح کرد: مصون‌سازی حوزه انرژی در مقابل تهدیدات سایبری از مهم‌ترین برنامه‌ها در حوزه پدافند غیرعامل است.

کارخایی بر جدیت در ایجاد و استقرار مولدهای برق اضطراری در مراکز حساس و مهم و قابل حفاظت استان تأکید کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: