کد خبر: ۵۰۳۳۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه هیچ قدرتی جرأت تجاوز به ایران را ندارد، گفت: ما اکنون به یک بازدارندگی رسیده‌ایم.

به گزارش پایداری ملی، سردار ایوب سلیمانی امروز آیین یادواره 574 شهید نظم و امنیت کرمان و تجلیل از خانواده شهدا با گرامیداشت یاد و خاطره ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی‌کشور، اظهار داشت: باب شهادت در نیروی انتطامی همچنان باز است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سالانه بیش از ۱۴۰ نفر در نیروی انتظامی به شهادت می‌رسند، تصریح کرد: با تلاش و کوشش و اقتدار، اکنون آمار شهدا کاهش یافته و سال گذشته با ۷۳ شهید کمترین آمار یک سال را داشتیم.

وی جایگاه شهید و شهادت را بسیار با ارزش دانست و با تاکید بر اینکه تکریم خانواده شهید، تکریم خود شهید است، عنوان کرد: اگر عنصر جهاد و شهادت را از انقلاب حذف کنیم، از سال ۴۲ به بعد کشور هیچ تکان نمی‌خورد.

سلیمانی با بیان اینکه شهید معبرها را باز می‌کند، عنوان کرد: زمانی که امام در تبعید بودند، اگر پذیرش مبارزه در ملت وجود نداشت،۲۲ بهمن شکل نمی‌گرفت، در آن زمان رژیم پهلوی تا دندان مسلح بود و به شدت برخورد می‌کرد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه هیچ قدرتی جرأت تجاوز به ایران را ندارد، تصریح کرد: ما اکنون به یک بازدارندگی رسیده‌ایم.

وی با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی عنوان کرد: دشمن برآورد کرده که اگر در عراق ۳ هزار نفر بسیج می‌شوند برای دفاع، در ایران این عدد ۳ میلیون نفر است که باید بگوییم، اشتباه می‌کنند، برای دفاع در ایران یک ملت پشت ارتش خود ایستاده است.

سلیمانی با اشاره به اینکه همه مقوله‌های امنیت در دست ما است و باید از خداوند بخواهیم به شهدا متمسک شویم تا موفق شویم، تصریح کرد: اگر جمهوری اسلامی پرچم حق‌طلبی را به‌دست گرفته است، به دلیل خون شهدا است و به شجره طیبه شهدا و خانواده‌های آنان بر می‌گردد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: