کد خبر: ۵۰۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: امنیت شهروندان خط قرمز ناجا است و با اقتدار تمام با جرائم خشن برخورد می‌شود.

به گزارش پایداری ملی، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در مراسم معرفی فرمانده انتظامی استان فارس، اظهار داشت: استان فارس با توجه به ویژگی‌‌ها و گستردگی جایگاه مهمی در زمینه تصمیمات مهم کشوری دارد و شان مردم این استان امنیتی مثال زدنی است.

وی با بیان اینکه با مجاهدت‌‌های انجام شده در سال‌‌های گذشته و به همت مردم و مسئولان شاهد امنیتی خوب در استان هستیم، افزود: جرائم خشن در برخی از سال‌‌ها به 35 فقره نیز می‌‌رسید که امروز با تلاش‌ ها و هوشمندی و درایت مسئولان به کمتر از 20 فقره رسیده است.

اشتری تاکید کرد: امنیت شهروندان خط قرمز ناجا است و با اقتدار تمام با جرائم خشن برخورد می‌شود.

فرمانده ناجا ایجاد ناامنی در کشور‌های سوریه و عراق را نمونه‌ای از آشوب‌گری‌ های آمریکا دانست و ادامه داد: در موقعیتی قرار داریم که به لحاظ شرایطی که آمریکایی‌ ها دارند و چه جنایت‌ هایی که انجام دادند در تلاش هستند در کشور ناامنی ایجاد کنند که به حول قوه الهی و هوشیاری مردم تمامی توطئه‌‌ها خنثی شد و افتخار جمهوری اسلامی این است که امنیت در کشور حاکم است.

اشتری با اشاره به شهادت امام جمعه شهرستان کازرون و دستگیری قاتل در کمتر از 4 ساعت، گفت: مردم با ناجا و در برابر هر گونه نا امنی مقابله می‌کنند و نیروی انتظامی با قدرت اطاعلاتی اجازه نمی‌دهد آرامش، آسایش و امنیت مردم به مخاطره بیفتد.

وی با اشاره به عملیات‌‌های متعددی که در سطح کشور انجام می‌شود، بیان کرد: آمار کشف جرائم به وقوع در استان فارس رضایت‌مندانه است.

اشتری بیان کرد: در حوزه اقتصادی برای محقق شدن شعار سال(رونق تولید) با کالای قاچاق مقابله می‌کنیم و مانع ورود و خروج این کالای خواهیم شد و جزو اولویت‌ها در استان است.

فرمانده ناجا از ارتقاء فرهنگی و کاهش سوانح رانندگی در سطح استان در یک ساله اخیر خبر داد و تصریح کرد: در این مدت شاهد کاهش مرگ حدود 75 نفر از هم وطنان‌مان بوده‌ایم که این نشان از برنامه ریزی دقیق نیروی انتظامی است.

اشتری با اشاره به اینکه هر گامی برداشته می‌شود جهت آرامش مردم بوده و نیروی انتطامی در خدمت مردم هست، اظهار کرد: اعتماد مردم به نیروی انتطامی بالاترین سرمایه برای ناجا است.

وی با اشاره به هشت و هزار و 855 کیلومتر مرز، گفت: مسئولیت مرز با نیروی انتطامی است و این نارگان با ده‌ها نفر ظرفیت امروز در تلاش برای امنیت شهروندان هستند.

در این مراسم از خدمات و تلاش‌‌های مجاهدانه 5 ساله سردار احمدعلی گودرزی فرمانده نیروی انتطامی فارس تقدیر و سردار سرتیپ دو رهام بخش حبیبی به عنوان فرمانده انتظامی استان فارس انتخاب و معرفی شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: