کد خبر: ۵۰۱۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
فرمانده انتظامی شهرستان زابل گفت: عامل مزاحمت‌های تلفنی و انتشار تصاویر خصوصی خانمی جوان در فضای مجازی توسط پلیس فتا شهرستان زابل دستگیر شد.

به گزارش پایداری ملی، سرهنگ احمد ثمره حسینی اظهار داشت: با دریافت گزارشی توسط خانمی جوان مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی، موضوع بلافاصله در دستور کار تیمی از پلیس فتای شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل افزود: کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی با اقدامات فنی و تخصصی، عامل ایجاد مزاحمت در فضای مجازی را که جوانی 19 ساله بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم در ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرم شد اما در مواجهه با مستندات و ادله پلیس لب به اعتراف گشود و انگیزه خود از این عمل مجرمانه را خصومت شخصی از شاکی بیان کرد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.

سرهنگ ثمره حسینی به شهروندان توصیه کرد از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی خودداری کرده و در صورتی‌ که شخصی برای آنها مزاحمت ایجاد کرد از ادامه ارتباط و پاسخگویی اجتناب و همچنین به افرادی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اقدام به مزاحمت علیه شهروندان می‌کنند هشدار داد که با برخورد قاطعانه پلیس مواجه خواهند شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: