کد خبر: ۴۹۴۴۳
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
وزارت خارجه سوریه تأکید کرد که ادعاها و اخبار نادرست درباره استفاده ارتش این کشور از سلاح شیمیایی در حومه لاذقیه هرگز موجب متوقف شدن عملیات علیه تروریسم نمی‌شود.

به گزارش پایداری ملی، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یک منبع در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: برخی سایت‌های وابسته به تروریست‌ها اخبار دروغینی را درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در شهرک کبانی در حومه لاذقیه منتشر کردند و ارتش و وزارت خارجه سوریه این اخبار را تکذیب کردند کاملا واضح بود که جنجال به وجود آمده و اخبار دروغین درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در حومه لاذقیه مقدمه‌ای برای دروغ‌گویی و دورویی غرب و آغاز تهدید آن‌ها علیه دولت سوریه است اما این مسائل هرگز موجب متوقف شدن جنگ ارتش علیه تروریسم نمی‌شود.

این منبع افزود: دولت سوریه تأکید می‌کند که این کمپین دروغ و نفاق و متهم کردن ارتش سوریه به استفاده از سلاح شیمیایی تنها تلاش یأس‌آوری از سوی برخی کشورهای غربی و پیرو آمریکا برای کاهش فشار درباره جنایت‌های تروریست‌ها در ادلب و ممانعت از پیشروی ارتش در این مناطق است. این جنجال موجب متوقف شدن تلاش‌ها برای جنگ علیه تروریسم نمی‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: