کد خبر: ۴۷۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۱
در ستاد فرماندهی کل سپاه مطرح شد؛
امیر سرلشکر موسوی با حضور در ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران با سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه دیدار کرد.
به گزارش پایداری ملی،در پی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با حکم فرماندهی معظم کل قوا صورت گرفت؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران عصر دیروز (دوشنبه ۹ اردیبهشت) با حضور در ستاد فرماندهی کل سپاه با وی دیدار و گفتگو کرد.

سرلشکر سلامی در این دیدار با بیان اینکه برادری ارتش و سپاه ریشه در فداکاری‌های این دو بازوی توانمند انقلاب و نظام در دوران دفاع مقدس و پس از آن دارد، گفت: افق همکاری، همدلی و همفکری‌های بین ارتش و سپاه به دلیل احساس و برداشت مشترک و درک یکسان نسبت به مخاطرات و تهدیدات از سوی این دو سازمان بسیار روشن است.

وی با تاکید بر اینکه ارتش و سپاه شانه به شانه و در راستای یک هدف واحد، در حال ارتقای قدرت دفاعی هستند، گفت: این افزایش قدرت دفاعی که تحت فرماندهی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) صورت می‌پذیرد، توسعه هماهنگ و هم افزا دارد، به گونه‌ای که ارتش و سپاه بعنوان بال‌های توانمند پرواز ملت ایران برای فتح قله‌های رفیع، مکمل یکدیگر در این مسیر نورانی هستند.

سرلشکر سلامی وحدت و همدلی ارتش و سپاه را مثال‌زدنی توصیف و تصریح کرد: این وحدت و همدلی روز به روز گسترش خواهد یافت و ما متحدتر، منسجم‌تر و نیرومند تر از گذشته برای دفاع از ملت بزرگ ایران با یکدیگر حرکت خواهیم کرد.

امیر سرلشکر موسوی نیز در این دیدار با تبریک انتصاب سردار سلامی به سمت فرماندهی کل سپاه، اظهار کرد: تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که وحدت، انسجام و تمرکز ارتش و سپاه بر روی اهداف مشترک روز به روز بیشتر شده است.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه امروز ارتش و سپاه با هماهنگی کامل، در شرایط بسیار مطلوبی به سر می‌برند، گفت: اما بنا بر تدبیر فرماندهی معظم کل قوا که نباید به وضعیت فعلی راضی بود و امیدواریم این همدلی، هم افزایی و وحدت بین ارتش و سپاه در دوران فرماندهی سردار سلامی قدرت بیشتری بگیرد تا بتوانیم هرچه سریع‌تر اهداف والای انقلاب اسلامی را محقق کنیم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: