کد خبر: ۴۵۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل با اشاره به نقش بانوان در کانون خانواده بر ضرورت توجه به تهدیدات و آسیبهای فضای مجازی تاکید کرد.
به گزارش پایداری ملی، فریبا محمدلو ظهر امروز در کارگاه آموزشی تهدیدات و آسیبهای فضای مجازی و راهکارهای عملی برای پیشگیری از آن ویژه همسران مرزبانان استان اظهار داشت: نقش بانوان در کانون خانواده غیرقابل انکار بوده و باید در این زمینه توجه داشت که گاها بسیاری از آسیبها و تهدیدات برخاسته از فضای مجازی می‌تواند کانون خانواده را نشانه رود.

وی با اشاره به نقش همسران مرزبانان افزود: بانوان با محافظت از خانواده و انجام وظایف همسران خود در خانواده پشتیبان آنان در انجام وظایف مرزبانی خود هستند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل با بیان اینکه همسران مرزبانان در نبود پدر خانواده وظایف دو برابری را به دوش می‌کشند، اضافه کرد: بانوان این خانواده‌ها به خاطر برقراری امنیت در کشور این تلاش ها را به جان می‌خرند و به مانند مرزبانان شایسته تقدیر هستند.

محمدلو به برگزاری کارگاه آموزشی با هدف آگاهسازی از آسیبهای اجتماعی اشاره کرد و گفت: بانوان باید بتوانند در درون خانواده با فرزندان خود ارتباط مناسبی برقرار کرده تا ارتباطات نامعقول فرزندان خود در جامعه جلوگیری کنند.

وی بر ضرورت بهره‌گیری از شیوه تربیتی دینی و اسلامی در جامعه و فراگیری آن توسط بانوان در خانواده‌ها تصریح کرد: استفاده از شیوه‌های تربیتی دینی و اسلامی باید توسط همه بانوان انجام شود تا در مواجهه با تهاجمات فرهنگی بتوانیم فرزندان خود را از آسیب ها در امان نگه داریم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل با اشاره به اینکه به همان اندازه که باید فرصتها در فضای مجازی مورد توجه باشد می‌بایست به آسیبهای اجتماعی و تهدیدات نیز توجه داشت، گفت: نقش بانوان در کانون خانواده غیرقابل انکار بوده و باید در این زمینه توجه داشت که گاها بسیاری از آسیبها و تهدیدات برخاسته از فضای مجازی می‌تواند کانون خانواده را نشانه رود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: