کد خبر: ۴۱۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰
مدیرکل فرودگاه‎های استان خراسان جنوبی از برگزاری جلسه و مانور هماهنگی عملیات زمستانی به منظور آماده‌سازی تجهیزات فرودگاهی برای مقابله با شرایط جوی و یخبندان در بیرجند خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایداری ملی، هادی سلامی در جلسه هماهنگی و  مانور عملیات زمستانی که با حضور واحدهای عملیاتی و شرکت‎های هواپیمایی فعال در فرودگاه بیرجند برای ارائه خدمت در فصل سرما و شرایط بارش برف برگزار شد اظهار داشت: اجرای دستورالعمل‎ها، استفاده از امکانات مناسب ایمنی و رعایت قواعد تعیین شده استاندارد از جمله موارد مورد تاکید این اداره کل است.

مدیرکل فرودگاه‎های استان خراسان جنوبی ضمن ارائه و توضیح دستورالعمل‌های ارسالی از سوی دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه‌ها در زمینه عملیات زمستانی افزود: با آغاز فصل سرما تدابیر خاص در زمان بارش نزولات اندیشیده شده و این فرودگاه با آمادگی کامل به استقبال فصل زمستان می‌رود.

وی خاطر نشان کرد: امید است شرکت‎های هواپیمایی و هندلینگ‎کننده با آمادگی و انسجام و تأمین تجهیزات زمستانی کافی، به‎روزرسانی امکانات پروازی تخصصی فصل سرما و یخبندان، آموزش کارکنان، نظارت کامل و پای کار بودن رؤسای خود و پاسخگویی به مشتریان فرودگاهی زمینه رضایتمندی مسافران را فراهم کنند.

در این جلسه مانور عملیات زمستانی به منظور آماده‌سازی تجهیزات فرودگاهی برای مقابله با شرایط جوی و یخبندان برگزار شد.

این تمرین با حضور تیم‌های مختلف باند و اپرون، ارگان‌های حاضر در فرودگاه با به کارگیری همه امکانات موجود و ارائه خدمات جهت ایمن‌سازی پروازها و جلوگیری از تأخیرات احتمالی و با بهره‌مندی از تجهیزات مختلف نظیر خودروی تیغه برفروب، خودروی اوره‌پاش و خودروی ناظر در ایرساید و لندساید انجام پذیرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: