کد خبر: ۳۵۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
رئیس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی خبر داد:
رئیس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی گفت: انجمن قطعه‌سازان فرانسه در نامه‌ای رسمی به ما اعلام کرده است که به همکاری با ایران ادامه خواهد داد.
به گزارش پایداری ملی،محمدرضا نجفی‌منش اظهار کرد: قرار بود اخیرا یک هیات از انجمن قطعه‌سازان فرانسه برای بررسی همکاری‌های دو جانبه به ایران سفر کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی با بیان اینکه با این حال این سفر به تعویق افتاد، خاطرنشان کرد: این انجمن اعلام کرد که این سفر به تعویق افتاده است، اما در ترجمه خبر، موضوع به درستی منتقل نشد و اشتبا‌ها اعلام شد که این سفر لغو شده است.

نجفی‌منش ادامه داد: در همین رابطه این انجمن در نامه‌ای رسمی به ما اعلام کرد که سفر نمایندگان انجمن قطعه‌سازان فرانسه به ایران لغو نشده بلکه به تعویق افتاده است.

وی تصریح کرد: انجمن قطعه‌سازان فرانسه در نامه خود به ما با اشاره به سابقه همکاری حدودا دو دهه‌ای قطعه‌سازان فرانسوی و ایرانی تاکید کرده که این انجمن به همکاری خود با ایران ادامه خواهد داد.

بنابرگزارش، پیش از این برخی رسانه‌های خارجی اعلام کرده بودند که به دنبال خروج آمریکا از برجام، سفر نمایندگان انجمن قطعه‌سازان فرانسه به ایران لغو شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: