پیام تبریک سردار جلالی به معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری
صیانت از کیان خانواده در مسیر ارتقای تاب‌آوری اجتماعی
به گزارش پایداری ملی در این پیام که خطاب به سرکار خانم  دکتر خزعلی معاون محترم رئیس جمهور در امور زنان و خانواده منتشر شده است، آمده: 

بدینوسیله انتصاب شایسته سرکار عالی از سوی ریاست محترم جمهوری به سمت  معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده را تبریک می گویم.

امید است با توجه به تعهد و حسن سوابق سرکار، شاهد مشارکت و حضور فعال و انقلابی بانوان در تمامی عرصه ها به ویژه موضوعات پدافند غیر عامل و توسعه آن به خانواده‌ها به عنوان واحد بنیادین جامعه و کانون رشد و تعالی انسان  باشیم.

واقعیت آن است که محور خانواده و الگوی زن ایرانی مسلمان امروز آماج تهاجم گسترده غیرفرهنگی دشمنان است و ضرورت دارد در مسیر تقویت تاب‌آوری اجتماعی، از کیان خانواده صیانت و حفاظت به عمل آمده و مسیر شکوفایی و حضور فعال و انقلابی زنان در عرصه های مختلف با حفظ شئونات اسلامی هموارتر گردد.

در این راستا و با توجه به اهمیت و نقش زنان در پدافند غیر عامل اقداماتی از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور جهت تقویت حضور فعال بانوان در این عرصه صورت گرفته است و این سازمان  آمادگی کامل خود را برای همکاری با آن معاونت در تمامی سطوح اعلام می‌دارد.

سربلندی، سرافرازی و موفقیت سرکار عالی را در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند متعالی خواستارم.