پیام تبریک سردار جلالی به سردار قاآنی
سردار قاآنی از فاتحین روزهای سخت، السابقون انقلاب و همسنگر مردان بزرگ است
به گزارش پایداری ملی،  سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی انتصاب سردار قاآنی به فرماندهی نیروی قدس سپاه را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است.


برادر عزیز و همسنگر بزرگوارم؛ سردار قاآنی 

سلام علیکم  

هرچند شهادت مظلومانه سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست تروریست های آمریکایی بر دل همه علاقه مندان به انقلاب اسلامی و جریان مقاومت زخم نهاده است با این حال امید داریم با حضور جنابعالی در فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، که از فاتحین روزهای سخت، السابقون انقلاب و همسنگر مردان بزرگ هستید این زخم التیام یافته و انتقام خون همه مدافعان حرم به ویژه حاج قاسم از مرکز فرماندهی تروریسم جهانی و ایادی و اذناب منطقه ای آن ستانده شود.

سازمان پدافند غیرعامل کشور همچون گذشته آمادگی دارد تا تمام ظرفیت های خود را در راستای یاری رساندن به جنابعالی در انجام ماموریت های بزرگ نیروی قدس سپاه به ویژه تحقق آرمان بزرگ فلسطین آزاد و دفاع از منافع ملی ایران در مرزهای دور، به کار بندد.

بدین وسیله اعتماد مقام عظمای ولایت، فرماندهی معظّم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدّظلّه العالی) به جنابعالی را تبریک گفته و از خداوند منان مسالت داریم به شما این توفیق را عنایت کند که به زودی نماز شکر پیروزی را در مسجدالاقصی آزاد اقامه کنید. انشاءالله