پایداری ملی

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا از بکارگیری ظرفیت سربازان متخصص و علاقمند در حوزه جنگ نرم خبر داد.
دوره آموزشی رسانه و جنگ نرم ویژه طلاب خواهر و برادر از سوی مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در قم برگزار می شود، مهلت ثبت نام تا پایان شهریورماه اعلام شده است.
این اولین بار نیست که در قطارهای مسیر مشهد الرضاء، متاسفانه محتواهای فرهنگی نامناسبی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد که هیچ مناسبتی با فرهنگ و سبک زندگی ایرانی-اسلامی ندارد.
عضو کارگروه شورای فضای مجازی هشدار داد
به تاکید عضو کارگروه شورای فضای مجازی کشور باید توجه داشت که دانش‌آموزان هنوز قدرت تشخیص خوب از بد را ندارند و نباید کودکان و دانش‌آموزان را در معرض آسیب‌هایی قرار دهیم که پشیمانی به دنبال داشته باشد.
چیزی شبیه تهاجم فرهنگی و از آن شدیدتر که برخی افراد - دانسته یا نادانسته - با آن همراهی می‌کنند و ظاهرا از دید مسئولان نیز دور مانده که اگر این گونه نبود، تاکنون بارها از برخورد ماموران انتظامی با خودروهای دارای این برچسب شنیده بودیم.
حربه شان تبلیغ های فریبنده در فضای مجازی است. از حقوق های میلیونی تا سفر به خارج از کشور را پیشنهاد می دهند تا به خواسته شان برسند اما در پایان برای طعمه ها حیثیت لکه دار شده تنها چیزی است که باقی می ماند.
فرمانده سپاه ناحیه رزن:
فرمانده سپاه ناحیه رزن با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال نفوذ فرهنگی است، گفت: حلقه‌های صالحین سنگری برای مقابله با جنگ نرم و نفوذ فرهنگی دشمنان است.
مدیرکل ارشاد جنوب کرمان:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با اشاره به اینکه هیچ‌گونه آمادگی برای مقابله با فضای مجازی در کشور وجود ندارد، گفت: بنیاد بسیاری از خانواده‌ها در فضای مجازی از هم پاشیده و باعث مشکلاتی شده است.
رئیس شعبه 4دادگاه انقلاب کرمان:
اکبری‌زاده گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در جنگ نرم هستیم لذا جنگ امروز، جنگ اراده‌ها و جنگ افکار است.
در آستانه بهار علم و دانش و شروع سال تحصیلی،بازار لوازم التحریر به تکاپو افتاده،اما لوازم التحریر و اقلام نوشتاری خارجی،در این بین موضوع تاسف آوری است که سالهاست در شهریور ماه با نمود هر چه بیشتری خودنمایی می کند.
صفحه  از ۱۰