پایداری ملی

بازیابی هویت ایرانی اسلامی در بافت تاریخی فرهنگی جهان شهر یزد

بازیابی هویت ایرانی اسلامی در بافت تاریخی فرهنگی جهان شهر یزد

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نخستین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان یزد با بیان اینکه پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی آن باید در قالب قرارگاه دفاع فرهنگی در استان مورد توجه ویژه قرار گیرد بر لزوم بازیابی هویت ایرانی اسلامی در بافت تاریخی و فرهنگی جهان شهر یزد تاکید کرد.
ضرورت تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در سطح جامعه

ضرورت تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در سطح جامعه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست نخستین شورای پدافند غیرعامل شهرستان یزد با تاکید بر ضرورت تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیرعامل در بین مردم گفت: لازم است در این حوزه با اطلاع رسانی مناسب زمینه مشارکت بیشتر مردم و آرامش آنها را فراهم کنیم.
همه دستگاه ها سقف قانونی اعتبارات جهت اجرای پدافند غیر عامل در حوزه خود را تامین نمایند

همه دستگاه ها سقف قانونی اعتبارات جهت اجرای پدافند غیر عامل در حوزه خود را تامین نمایند

استاندار یزد گفت: شایسته است تا همه دستگاه ها با توجه تصریح قانون و اختیارات مطروحه در آن، سقف عنوان شده جهت اختصاص اعتبارات مربوطه به منظور اجرای طرح پدافند غیر عامل در دستگاه ها را لحاظ نمایند.
توجه ویژه به آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه پدافند غیرعامل
یزد؛
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان با تاکید بر توجه ویژه به آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه پدافند غیرعامل گفت: امیدواریم در سایه فعالیتهای خوبی که در اداره کل پدافند غیرعامل استانداری یزد انجام می شود و همکاری و هماهنگی مناسب دستگاه های استان شاهد ارتقای محسوس فرهنگ پدافند غیرعامل و آموزش هایی که مردم باید در این حوزه ببینند باشیم.
ضرورت تعامل و همکاری دستگاه های استان برای تحقق اهداف پدافند غیرعامل
یزد؛
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان بافق بر تعامل، هم فکری، هماهنگی و همکاری دستگاه های استان برای تحقق اهداف و اصول پدافندی و دفاع غیرعامل تاکید کرد.
تقدیر استاندار یزد از مدیرکل پدافند غیرعامل استان
سیدمحمد میرمحمدی، استاندار یزد و رییس قرارگاه پدافند زیستی استان از تلاشها و خدمات طهماسبیمدیرکل پدافند غیرعامل استان در زمینه کنترل کانون های بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تقدیر نمود.
منطقه ويژه اقتصادي يزد يكي از حسّاس ترين نقاط تامين نيازهاي اساسي مردم است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري:
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد در بازديد از منطقه ويژه اقتصادي، ناحيه شهرك هاي صنعتي يزد و تصفيه خانه شركت شهرك ها با بيان اينكه منطقه ويژه اقتصادي يزد يكي از حسّاس ترين نقاط تامين نيازهاي اساسي و معيشت مردم استان است، بر رعايت اصل پراكنش در جانمايي تجهيزات و كارخانجات اين منطقه تاكيد كرد.
تلاش برای اقتدار ملی مهم‌ترین اولویت پدافند غیرعامل است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد، کاهش آسیب پذیری نظام در برابر تهدیدهای دشمنان و تلاش برای پایداری و اقتدار ملی را مهمترین وظیفه و هدف در پدافند غیرعامل برشمرد.
تشکیل کارگروه فرهنگی« پدافند غیر عامل» با حضور دستگاه های فرهنگی در استان یزد
مدیركل پدافند غیرعامل استانداری یزد:
مدیركل پدافند غیرعامل استانداری یزد با اشاره به تلاش دشمنان در زمینه فرهنگی گفت: کارگروه فرهنگی« پدافند غیر عامل» با حضور دستگاه های فرهنگی در استان یزد تشکیل می شود.
پیگیری طرح « عقیم سازی مگس مدیترانه ای» در استان یزد
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری یزد گفت: با توجه به فعالیت های تحقیقاتی بایستی طرح « عقیم سازی مگس مدیترانه ای» در استان یزد پیگیری شود.
ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان در مبارزه با تهدیدات دشمن
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد خواستار شد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد بر استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان برای ارائه طرح‌ها و برنامه‌های پژوهشی در حوزه پدافند غیرعامل تأکید کرد.
فرماندار اردکان: موفقیت پدافند غیرعامل در گرو همکاری همه دستگاهها و مردم است
فرماندار اردکان گفت: موفقیت پدافند غیرعامل در گرو هماهنگی و همکاری همه نهادها، دستگاه‌ها و مردم است و بدون آن، این امر محقق نخواهد شد.
ارتقای سلامت و حفاظت از جان مردم مهم‌ترین وظیفه قرارگاه زیستی استان
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد تأکید کرد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد ارتقای سلامت مردم را مهم‌ترین وظیفه قرارگاه زیستی دانست و گفت: حفاظت از جان مردم به‌عنوان سرمایه انسانی مهم‌ترین رکن، هدف و راهبرد پدافند زیستی استان است.
اقدامات لازم در راستای پیشگیری از شیوع تب کریمه کنگو صورت گرفته است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري یزد:
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد به همراه جمعي از مسئولان سازمان دامپزشكي و جهاد كشاورزي استان از كشتارگاه صنعتي يزد و كشتارگاه معين دام مهريز بازديد و اقدامات لازم در راستاي كنترل و پيشگيري بيماري تب كريمه كنگو را تشريح كرد.
حفاظت از سلامت مردم مهمترین راهبرد پدافند زیستی است
یزد
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد، حفاظت از سلامت مردم را مهمترین راهبرد پدافند زیستی اعلام کرد.
مشاركت پرشور و شعور مردم در انتخابات بهترين پدافند غيرعامل است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد:
مديركل پدافند غيرعامل استانداري در نشست آموزشي پدافند غیرعامل زيستي با اشاره به حضور گسترده ملّت ايران در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا اين مشاركت پرشور و شعور مردم را بهترين پدافند غيرعامل و موجب افزايش اقتدار و پايداري ملي دانست.
راهبرد پدافند زیستی در استان یزد حفاظت از جان و سلامت مردم است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد گفت: حفاظت از جان و سلامت مردم به‌عنوان سرمایه‌های انسانی مهم‌ترین هدف و راهبرد پدافند زیستی است.
لزوم مديريت كنترل آفت مگس مدیترانه‌ای با آگاهي بخشي عمومی
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد با اشاره به ضرورت مديريت كنترل آفت مگس ميوه مديترانه گفت: آگاهي بخشي و اطلاع‌رسانی به مردم و كشاورزان استان نقش مهمی در کنترل تهدیدات زیستی ایفا می‌کند.
مقاوم‌سازی 21 هزار واحد مسکونی روستایی یزد تاکنون
مدیر کل بنیاد مسکن استان یزد با اشاره به اتمام تهیه طرح هادی در تمام روستاهای بالای 20 خانوار استان، از اجرای 91 طرح هادی روستایی استان در سال گذشته خبر داد.
تاکید امام جمعه یزد بر ضرورت توجه جدی به پدافند غیر عامل در جامعه
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد بر ضرورت توجه جدی مردم و مسئولان به پدافند غیرعامل در جامعه تاکید کرد.
حضور تشکل‌های مردمی آموزش‌های حوزۀ پدافند غیرعامل را تقویت می‌کند
استاندار یزد عصر پنج شنبه 19 اسفند ماه در شورای پدافند غیرعامل استان که با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل برگزار شد، اظهار امیدواری کرد: از طریق مرکز آموزشی مهارتی پدافند غیرعامل استان بتوان با برنامه‌های آموزشی، تشکل‌های مردمی را دخیل و آموزش همگانی در حوزۀ پدافند غیرعامل را تقویت کرد.
بیمارستان 324 تختخوابی شهید رهنمون يزد افتتاح شد
پروژه‌ جدید بیمارستان 324 تختخوابی شهید دکتر رهنمون با حضور وزیر بهداشت، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مقامات کشوری و استانی افتتاح شد.
معاون استاندار یزد تأکید کرد؛ ضرورت پرداختن به آموزش در پدافند شیمیایی
پرداختن به موضوع آموزش در حوزه پدافند شیمیایی یکی از ضرورت ها برای جامعه امروز است .
آخرین اخبار 
آرشیو