پایداری ملی

طرح های پدافندغیرعامل برای حفظ امنیت منابع آبی استان یزد تهیه شود

طرح های پدافندغیرعامل برای حفظ امنیت منابع آبی استان یزد تهیه شود

جانشین شورای پدافند غیرعامل یزد گفت: خواستار عضویت اداره کل پدافند غیرعامل استانداری با توجه به نقش آن در احصاء و شناسایی آسیب ها و تهدیدهای احتمالی به منظور افزایش پایداری در برابر مخاطرات حوزه ‌آب در این شورا شد.
ارسال کمک‌های امدادی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

ارسال کمک‌های امدادی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

سه محموله کمک‌های امدادی، مواد غذایی و وسایل بهداشتی و گرمایشی با حمایت و همکاری شورای پدافند غیرعامل استان و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری یزد به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.
تماس تلفنی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد با مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمانشاه

تماس تلفنی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد با مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمانشاه

”محمدصادق طهماسبی” مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در تماس تلفنی با ”کیومرث رشیدی” مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمانشاه ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و جان باختگان زلزله این استان، آخرین وضعیت کرمانشاه از لحاظ امدادی و آواربرداری را جویا شد و برای هرگونه مساعدت اداره کل پدافند غیرعامل استانداری و شورای پدافند غیرعامل استان به مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کرد.
نفوذ فرهنگی از مهم ترین اهداف دشمن در ضربه زدن به نظام و ملت ایران است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت آغاز هفته پدافند غیرعامل گفت: نفوذ فرهنگی از مهم ترین اهداف دشمنان در ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران است.
ضرورت محتوا سازي فضاهاي مجازي براي جلوگيري از نفوذ فرهنگي دشمن
یزد؛
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد در ديدار با اعضاي شواري پدافند غيرعامل استان و كار گروه هاي يازده گانه بر محتوا سازي فضاهاي مجازي و شبكه هاي اينترنتي به منظور جلوگيري از نفوذ دشمن به اعتقادات و فرهنگ مردم تاكيد كرد.
توجه ویژه به فرهنگ و آموزش در حوزه پدافند غیرعامل استان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تاکید کرد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در دیدار اعضای شورای پدافند غیرعامل استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد تاکید کرد: در پدافند غیرعامل استان بر روی مباحث فرهنگی و آموزشی به ویژه آگاهی بخشی به مردم در دو سه سال اخیر سرمایه گذاری ویژه ای شده است.
ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه ها برای آشنایی بیشتر مردم با مفاهیم پدافند غیرعامل
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد تاکید کرد:
”محمدصادق طهماسبی” در جمع اهالی رسانه استان ضمن تقدیر از تعامل شایسته خبرنگاران با این اداره کل در اطلاع رسانی و انعکاس اخبار گفت: با همراهی صداوسیما و رسانه های مکتوب و مجازی استان می توانیم موضوع پدافند غیرعامل را در جامعه نهادینه نماییم و با فرهنگ سازی مناسب در این حوزه مردم را با مفاهیم و اصول پدافندی بیشتر آشنا کنیم.
پدافند غیرعامل یکی از مولفه های اصلی امنیت در جامعه است
پيام ”سیدمحمد میرمحمدی” استاندار یزد و رییس شورای پدافند غیرعامل استان:
”سیدمحمد میرمحمدی” استاندار یزد و رییس شورای پدافند غیرعامل استان به مناسبت هشتم آبان ماه روز ملی پدافند غیرعامل و هفته نکوداشت پدافند غیرعامل پیامی صادر و از فعالیت های انجام شده در این حوزه در استان تقدیر کرد.
اجرای شایسته پدافند غیرعامل ضامن اقتدار ملی و افزایش پایداری کشور است
پيام ”محمدعلی طالبی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
”محمدعلی طالبی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان به مناسبت هشتم آبان ماه روز ملی پدافند غیرعامل و هفته نکوداشت پدافند غیرعامل پیامی صادر کرد.
امنیت پایدار از اهداف مهم پدافند غیرعامل است
پيام ”محمدصادق طهماسبی” مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد:
”محمدصادق طهماسبی” مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد و دبیر شورای پدافند غیرعامل استان به مناسبت روز ملی پدافند غیرعامل و هفته نکوداشت پدافند غیرعامل پیامی صادر کرد.
اهدای خون معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان يزد
به مناسبت هفته نکوداشت پدافند غیرعامل:
”محمدعلی طالبی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان، ”محمدصادق طهماسبی” مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و همکاران استانداری یزد در حوزه های مختلف در پنجمین روز از هفته نکوداشت پدافند غیرعامل، خون خود را اهدا کردند.
مردم جهان ایران را به عنوان مهد تمدن، گفت و گو و صلح می شناسند
استان یزد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نخستین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان اردکان با بیان اینکه اقدامات فرهنگی و آموزشی از ملزومات دفاع غیرعامل است، گفت: جهانیان جمهوری اسلامی ایران را مهد تمدن، گفت و گو، صلح و فرهنگ می شناسند.
رزمایش قطع برق 50 مرکز حساس و مهم استان یزد برگزار شد
در پنجمین روز از هفته نکوداشت پدافند غیرعامل:
در پنجمین روز از هفته نکوداشت پدافند غیرعامل، با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، برق 50 مرکز حساس و مهم استان همزمان با مانور کنترل آماده به کار مولدهای اضطراری قطع شد.
بازیابی هویت ایرانی اسلامی در بافت تاریخی فرهنگی جهان شهر یزد
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نخستین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان یزد با بیان اینکه پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی آن باید در قالب قرارگاه دفاع فرهنگی در استان مورد توجه ویژه قرار گیرد بر لزوم بازیابی هویت ایرانی اسلامی در بافت تاریخی و فرهنگی جهان شهر یزد تاکید کرد.
ضرورت تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در سطح جامعه
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد تاکید کرد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست نخستین شورای پدافند غیرعامل شهرستان یزد با تاکید بر ضرورت تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیرعامل در بین مردم گفت: لازم است در این حوزه با اطلاع رسانی مناسب زمینه مشارکت بیشتر مردم و آرامش آنها را فراهم کنیم.
همه دستگاه ها سقف قانونی اعتبارات جهت اجرای پدافند غیر عامل در حوزه خود را تامین نمایند
استاندار یزد:
استاندار یزد گفت: شایسته است تا همه دستگاه ها با توجه تصریح قانون و اختیارات مطروحه در آن، سقف عنوان شده جهت اختصاص اعتبارات مربوطه به منظور اجرای طرح پدافند غیر عامل در دستگاه ها را لحاظ نمایند.
توجه ویژه به آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه پدافند غیرعامل
یزد؛
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان با تاکید بر توجه ویژه به آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه پدافند غیرعامل گفت: امیدواریم در سایه فعالیتهای خوبی که در اداره کل پدافند غیرعامل استانداری یزد انجام می شود و همکاری و هماهنگی مناسب دستگاه های استان شاهد ارتقای محسوس فرهنگ پدافند غیرعامل و آموزش هایی که مردم باید در این حوزه ببینند باشیم.
ضرورت تعامل و همکاری دستگاه های استان برای تحقق اهداف پدافند غیرعامل
یزد؛
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان بافق بر تعامل، هم فکری، هماهنگی و همکاری دستگاه های استان برای تحقق اهداف و اصول پدافندی و دفاع غیرعامل تاکید کرد.
تقدیر استاندار یزد از مدیرکل پدافند غیرعامل استان
سیدمحمد میرمحمدی، استاندار یزد و رییس قرارگاه پدافند زیستی استان از تلاشها و خدمات طهماسبیمدیرکل پدافند غیرعامل استان در زمینه کنترل کانون های بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تقدیر نمود.
منطقه ويژه اقتصادي يزد يكي از حسّاس ترين نقاط تامين نيازهاي اساسي مردم است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري:
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد در بازديد از منطقه ويژه اقتصادي، ناحيه شهرك هاي صنعتي يزد و تصفيه خانه شركت شهرك ها با بيان اينكه منطقه ويژه اقتصادي يزد يكي از حسّاس ترين نقاط تامين نيازهاي اساسي و معيشت مردم استان است، بر رعايت اصل پراكنش در جانمايي تجهيزات و كارخانجات اين منطقه تاكيد كرد.
تلاش برای اقتدار ملی مهم‌ترین اولویت پدافند غیرعامل است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد، کاهش آسیب پذیری نظام در برابر تهدیدهای دشمنان و تلاش برای پایداری و اقتدار ملی را مهمترین وظیفه و هدف در پدافند غیرعامل برشمرد.
تشکیل کارگروه فرهنگی« پدافند غیر عامل» با حضور دستگاه های فرهنگی در استان یزد
مدیركل پدافند غیرعامل استانداری یزد:
مدیركل پدافند غیرعامل استانداری یزد با اشاره به تلاش دشمنان در زمینه فرهنگی گفت: کارگروه فرهنگی« پدافند غیر عامل» با حضور دستگاه های فرهنگی در استان یزد تشکیل می شود.
پیگیری طرح « عقیم سازی مگس مدیترانه ای» در استان یزد
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری یزد گفت: با توجه به فعالیت های تحقیقاتی بایستی طرح « عقیم سازی مگس مدیترانه ای» در استان یزد پیگیری شود.
آخرین اخبار 
آرشیو