پایداری ملی

همایش پدافند غیر عامل در سالن آمفی تئاتر آموزش وپرورش شهرستان ماسال برگزار شد

همایش پدافند غیر عامل در سالن آمفی تئاتر آموزش وپرورش شهرستان ماسال برگزار شد

همایش پدافند غیر عامل در یازدهم آبان ماه در سالن آمفی تئاتر آموزش وپرورش شهرستان ماسال برگزار گردید، سخنران اصلی مراسم مهندس بابایی از پدافند غیر عامل استان بود و مهندس مقدس مسول پژوهش سازمان صنعت معدن استان نیز در این مراسم سخنرانی کردند.
همزمان با هفته پدافند غیر عامل، مانور قطع گاز نانوایی های دوگانه سوز در شهرستان ماسال برگزار شد

همزمان با هفته پدافند غیر عامل، مانور قطع گاز نانوایی های دوگانه سوز در شهرستان ماسال برگزار شد

همزمان با هفته پدافند غیر عامل، مانور قطع گاز نانوایی های دوگانه سوز شهرستان ماسال با حضور معاون فرماندار و سایر مسئولین شهرستان ماسال برگزار شد.
امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت

امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت

سجاد محجوب از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل پدافند غیرعامل استان گیلان و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت خبر داد.
همایش بزرگ پدافند غیر عامل و تهدیدات نوین بیولوژیک و بیوتروریسم در شهرستان لنگرود برگزار شد
گیلان؛
همایش بزرگ پدافند غیر عامل و تهدیدات نوین بیولوژیک و بیوتروریسم و راهکارهای مقابله با آن به مناسبت هفته پدافند غیرعامل با سخنرانی پروفسور علی کرمی استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم تهران( محقق بیوتکنولوژی و مهندسی ژنتیک) و امیر مرادی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان در سالن آمفی تئاتر دانشکده پرستاری، مامایی و […]
همایش مصون سازی و پایداری در حوزه صنعت و تجارت شرق گیلان برگزار شد
به مناسبت هفته پدافند غیر عامل همایش مصون سازی و پایداری در حوزه صنعت و تجارت شرق گیلان با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل ، فرماندار شهرستان ، حراست سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، رئیس آموزش ، روسای ادارات و هیات رئیسه اتاق اصناف شرق گیلان در محل اتاق اصناف شهرستان لاهیجان برگزار شد.
می طلبد مصون سازی کنیم واستقامت درونی را تقویت کنیم،هم پیشگیری کنیم هم آسیب ها را کاهش دهیم
گیلان؛
معاون امور بسیج پدافند غیرعامل کشور در ابتدای سخنانش و اشاره به آیه شریفه ۶۸سوره مبارکه هود “شمارا برای آبادانی به عنوان ماموریت اصلی فرا می خواند” افزود: میطلبد مصون سازی کنیم واستقامت درونی را تقویت کنیم. هم پیشگیری کنیم هم آسیب ها را کاهش دهیم
به صدا درآمدن زنگ پدافند غیر عامل
گیلان
زنگ پدافند غیر عامل امروز همزمان با سراسر کشور در رشت به صدا درآمد.
همایش
استان گیلان؛
پیش از ظهر امروز با حضور مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا و مهندس مرادی مدیر کل پدافند غیرعامل استان گیلان و جمعی از مدیران و دهیاران در سالن فارابی اداره ارشاد این شهرستان برگزار شد.
همزمان با هفته پدافند غیرعامل ، رزمایش پدافند غیر عامل در رشت برگزار شد
برگزاری این همایش ها عاملی برای تقویت حس مسئولیت پذیری دانش آموزان است و شناخت امکانات استان در حوزه های مختلف باعث استفاده بهینه از داشته ها و افزایش بهره وری در مقاطع بحرانی می شود.
مانور امداد و نجات در مدارس تولمات و صومعه‌سرا ی استان گیلان برگزار شد
با توجه به تاکید فرماندار صومعه‌سرا مبنی بر اجرای صحیح مصوبات، طبق زمانبندی ابلاغ شده، جمعیت هلال احمر صومعه سرا، اقدام به برگزاری مانور بزرگ زلزله و مهار آتش در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهد کرد که در این مانور بزرگ مسئولان هم حضور خواهند داشت.
گزارش تصویری مانور پدافند غیرعامل در شهرستان املش استان گیلان
مانور پدافند غیر عامل شهرستان املش با حضور یونس محمودی فرماندار شهرستان و رحمت حیدری نژاد معاون فرمانداری و مدیران شهرستان از جلوی فرمانداری خیابان آزادگان تا داخل شهر املش برگزار شد.
بیش از ۵۰ برنامه هفته پدافند غیرعامل در آستارا آغاز شد
گیلان:
یونس رنجکش فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در مراسم زنگ هفته پدافند غیر عامل در مدرسه دخترانه شهید علی انصاری این شهرستان ضمن تأکید بر اجرای برنامه‌های مدون و جامع در حوزه پدافند غیرعامل خواستار فرهنگ‌سازی در این زمینه شد.
در دومین روز از هفته پدافند غیر عامل راستان گیلان از ربات شناور جمع آوری سنبل آبی در تالاب عینک رونمایی شد
امیر مرادی،مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان در حاشیه این مراسم اظهار داشت: گیاه سنبل آبی یکی از گیاهان مخربی است که برای تالاب عنیک و تالاب های کشور مشکلاتی ایجاد کرده است.
گیلان در حوزه تهدیدات زیستی مورد توجه قرار دارد/ اجرای 300 برنامه استانی در هفته پدافند غیرعامل
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان با بیان اینکه گیلان در حوزه تهدیدات زیستی مورد توجه قرار دارد، گفت: در سازمان پدافند غیرعامل کشور، استان گیلان به عنوان پدافند زیستی مورد توجه قرار دارد که در این زمینه اقدامات خوبی در حوزه مگس زیتون و گیاه مهاجم سنبل آبی انجام گرفته است.
همایش کارگروه آموزشی و نشت گاز کلر در تصفیه خانه آب گیلان برگزار شد
همایش کارگروه آموزشی و مانور نشت گاز کلر در تصفیه خانه آب گیلان در اولین روز از هفته پدافند غیرعامل با حضور امیر مرادی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان، عباس صابر سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان و جمعی از مدیران و مسئولین سازمان ها برگزار شد.
کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل برای اصناف بندرانزلی برگزار شد
در دومین روز از هفته پدافند غیر عامل به همت فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت و همچنین اتاق اصناف شهرستان، کارگاه آموزش پدافند غیر عامل با حضور بابایی معاون اداره کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان، مقدسی رئیس اداره آموزش و پژوهش صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، خودکار رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بندرانزلی و روئسای اتحادیه های صنفی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
برگزاری همایش «ملی تغییر اقلیم و امنیت انرژی»
گیلان؛
برگزاری همایش «ملی تغییر اقلیم و امنیت انرژی» با همکاری شرکت سهامی برق منطقه ‎ ای و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان در دانشگاه گیلان شروع بکار کرد
برگزاری همایش ملی
نخستین همایش ملی "تغییر اقلیم و امنیت انرژی" با همکاری شرکت سهامی برق منطقه ای و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری در دانشگاه گیلان برگزار شد.
جلسه هماهنگی با رابطین پدافند غیرعامل فرمانداریها ی شهرستان های استان گیلان
در راستای برنامه ها و اهداف پدافند غیرعامل :
محور برنامه های این هفته به فرمانداریها و کارگروهها ابلاغ شده و انتظار می رود بر اساس محورهای ابلاغی، برنامه های کیفی و کمی متفاوت تر از سال گذشته در سطح استان برگزار شود تا پدافند غیرعامل جایگاه واقعی خود را در سطوح مختلف اجتماعی پیدا کند
فرهنگ سازی پدافند غیر عامل در دبستانهای استان گیلان
امیر مرادی:پدافند غیر عامل مجموعه اقداماتی است که موجب بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری،ارتقا پایداری ملی و آسان کردن مدیریت بحران در مقابل تهدیدها و اقدامات دشمن می شود.
آغاز به کار همایش «ملی تغییر اقلیم و امنیت انرژی» در دانشگاه گیلان
همایش «ملی تغییر اقلیم و امنیت انرژی» با همکاری شرکت سهامی برق منطقه ‎ ای و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان در دانشگاه گیلان شروع بکار کرد.
برگزاری همایش ملی تغییر اقلیم و امنیت انرژی دراستان گیلان
داره کل پدافندغیرعامل استانداری گیلان باهمکاری دانشگاه گیلان و شرکت سهامی برق منطقه‎ای ” اولین همایش ملی تغییر اقلیم و امنیت انرژی” را با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۶ در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار خواهدشد.
برگزاری جلسه بررسی مشکلات شمشادهای خزری در گیلان
جلسه بررسی مشکلات شمشادهای خزری در گیلان در روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه در اداره کل پدافد غیر عامل استانداری گیلان برگزار شد.
آخرین اخبار 
آرشیو