پایداری ملی

اهداف پدافند غیرعامل بر مبحث پیشگیری متمرکز است | پدافند غیرعامل در راستای امنیت روزمره مردم است

اهداف پدافند غیرعامل بر مبحث پیشگیری متمرکز است | پدافند غیرعامل در راستای امنیت روزمره مردم است

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل افزود: بر این اساس می توان گفت اهداف پدافند غیرعامل بر مبحث پیشگیری متمرکز است و از این جهت اهمیت دارد که پدافند غیرعامل را در زندگی و همه فعالیت هایمان مورد توجه قرار دهیم.
هماهنگی پدافند غیرعامل و بهداشت و درمان باعث کاهش آسیب پذیری ها در حوزه مربوطه می شود

هماهنگی پدافند غیرعامل و بهداشت و درمان باعث کاهش آسیب پذیری ها در حوزه مربوطه می شود

صبح امروز دکتر حمید حیدری دبیر مرکز مطالعات ترومای گیلان با امیر محمد پور سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان دیدار و حول پیرامون مقوله سیستم تروما و اهمیت و ضرورت پدافند غیرعامل در سیستم تروما و نظام سلامت در حوزه بهداشت و درمان و گسترش همکاری دو مجموعه به گفتگو پرداختند.
هدف پدافند غیرعامل کاهش آسیب پذیری،افزایش بازدارندگی،تداوم فعالیت های ضروری و ارتقای پایداری ملی است

هدف پدافند غیرعامل کاهش آسیب پذیری،افزایش بازدارندگی،تداوم فعالیت های ضروری و ارتقای پایداری ملی است

حوزه پدافند غیرعامل یک رسالت آموزشی دارد و مبنای آموزش پدافند غیرعامل انجمن علمی می باشد و توجه به حوزه های آموزشی از رسالت ما می باشد.
مصون سازی زیر ساخت ها برای توسعه فناوری
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان گیلان
محمد پور تصریح کرد: ایجاد پارک های علم و فناوری که حلقه واسط بین سه رکن اصلی جامعه یعنی دولت، صنعت، دانشگاه هستند به عنوان فضایی نوین، مستلزم رعایت اصول توسعه پایدار و مصون سازی از منظر پدافند غیرعامل خواهند بود.
انرژی های تجدید پذیر همگی سازگار با محیط زیست هستند
در اولین جلسه کمیته انرژی های نو کارگروه انرژی و آب شورای پدافند غیرعامل استان گیلان عنوان شد؛
در اولین جلسه کمیته انرژی های نو کارگروه انرژی و آب شورای پدافند غیرعامل استان گیلان مدیران و کارشناسان دیربط دستگاه های حوزه مربوطه به تبادل نظر و بررسی رفع موانع برای بستر سرمایه گذاری و همکاری متقابل دستگاه ها مرتبط در این زمینه پرداختند.
نشست سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان با سرهنگ دوهندو،معاون عملیات سپاه قدس گیلان برگزار شد
امیر محمدپور،سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان با سرهنگ دوهندو، معاون عملیات سپاه قدس گیلان دیدار کرد. در این نشست مباحثی پیرامون اهمیت سازنده در زمینه ترویج فرهنگ پذیرش پدافند غیرعامل و تعاملات سازنده در زمینه بررسی تهدیدات احتمالی در موضوعات زیستی استان مطرح شد.
رویکرد پیشگیرانه در موضوع پدافند غیرعامل مهم و الزامی است
سرپرست فرمانداری رودسر :
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به وجود تهدیدات علیه نظام مقدس اسلامی، گفت: داشتن رویکرد پیشگیرانه و بازداندگی در حوزه پدافند غیرعامل مهم و الزامی است.
بیوتروریسم در زمره خطرناکترین شاخه های تروریسم است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان در کمیسیون مقابله با بیوتروریسم شورای پدافندغیرعامل بیان کرد:
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان در کمیسیون مقابله با بیوتروریسم شورای پدافندغیرعامل بیان کرد: هدف اصلی دشمن از کار انداختن منافع حیاتی یک کشور است
وجود ۱۰۰۰ تُن لجن رها شده در
در حالی که در در اولین جلسه تخصصی اجلاس شهرداران استان گیلان، مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان خبر از انتقال مجموعه دفن زباله سراوان به منطقه‌ای در لوشان را داده، مسئولان حفاظت محیط‌زیست استان گیلان این موضوع را منتفی دانسته و خبر از ساخت یک مرکز پسماند شیمیایی و بیمارستانی برای کل استان گیلان در منطقه لوشان را داده‌اند.
برگزاری آزمون اختصاصی شرکت های بومی معماری و شهرسازی متقاضی دریافت رتبه پدافند غیرعامل
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان گیلان خبر داد:
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان گیلان از برگزاری آزمون اختصاصی شرکتهای بومی متقاضی دریافت رتبه پدافند غیرعامل معماری و شهرسازی در استان گیلان خبر داد.
بیوتروریسم در زمره خطرناکترین شاخه های تروریسم است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان در کمیسیون مقابله با بیوتروریسم شورای پدافندغیرعامل بیان کرد:
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان در کمیسیون مقابله با بیوتروریسم شورای پدافندغیرعامل بیان کرد: هدف اصلی دشمن از کار انداختن منافع حیاتی یک کشور است
ضرورت ایمن سازی زیرساخت های بخش آب در جهت افزایش پایداری و کاهش آسیب پذیری
سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استان گیلان تاکید کرد: ‎
دومین جلسه کارگروه تخصصی آب و انرژی شورای پدافند غیرعامل استان به میزبانی شرکت سهامی برق منطقه ایی استان با رویکرد اختصاصی به مساله منابع آبی استان برگزار شد.
محرومیت‌زدایی سپاه از ۱۰۰ دهستان گیلان در سال ۹۷
رشت
فرمانده سپاه گیلان گفت:‌ سپاه قدس گیلان در نظر دارد امسال در سطح بیش از ۱۰۰ دهستان محروم در استان گیلان اقدامات عمرانی و زیرساختی ویژه‌ای را برای کمک به محرومان به انجام برساند.
وضعیت
دبیر ستاد توسعه انرژی اعلام کرد
دبیر ستاد توسعه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه مازندران و گیلان از لحاظ میزان زباله و پسماند در وضعیت «فوق بحرانی» قرار دارند، گفت: زباله‌سوزها در انتهای زنجیره امحاء قرار دارند و لازم است فناوری‌های مورد نیاز برای زنجیره مدیریت پسماند به کار گرفته شود تا میزان باقی‌مانده زباله کمتر شود.
سرپرست اداره کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان منصوب شد
طی حکمی از سوی استاندار گیلان ؛
با صدور حکمی از سوی استاندار گیلان سرپرست اداره کل پدافند غیر عامل استانداری منصوب شد.
بهترین مکان جهت نجات استان از زباله دشت های شهرستان لوشان است
مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان:
مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان گفت: احداث لندفیل لوشان کلید حل معضل زباله است.
مردم بهترین پشتوانه برای امنیت جامعه و حفظ نظام هستند
معاون سیاسی استانداری مازندران:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت : اگر چه برای حفظ امنیت نیاز به تجهیزات نظامی پیشرفته دفاعی داریم ، ولی مردم بهترین پشتوانه برای حفظ نظام هستند و با گفت و گوی دولت و مردم می توان سطح این امنیت را افزایش داد. ‎
خشکسالی به کشاورزی رودبار آسیب می‌زند
وی گفت:رودبار وابسته به زیتون و فرآورده‌هایش است که از سال 83 با آفت زیتون در معرض خطر قرار گرفته است و اقدامات مبارزه با این آفت از طرق مبارزه بیولوژیک و پدافند غیرعامل موفقیت آمیز نبوده است.
ایران، هدف بیشترین تجسس اینترنتی در دنیا
رئیس پلیس فتا گیلان خبر داد:
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: بیشترین حجم تجسس اینترنتی در دنیا از شبکه‌های تلفن همراه و رایانه کاربران ایرانی انجام گرفته است.
اولویت با اتمام پروژه‌های نیمه تمام باشد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، با تاکید بر اینکه اولویت با اتمام پروژه‌های نیمه تمام باشد، عنوان کرد: پروژه‌های جدید نیز با مطالعات و برنامه‌ریزی دقیق و با در نظر گرفتن پیوست زیست محیطی و توجه به پدافند غیرعامل مطرح شوند.
معارفه رئیس اداره بحران، پدافند غیرعامل، ایمنی و بهداشت شرکت آبفار گیلان
رئیس اداره بحران، پدافند غیرعامل، ایمنی و بهداشت شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان منصوب شد.
مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان خبر داد: افتتاح نخستین آزمایشگاه زیستی شمال کشور در دانشگاه گیلان
مهندس امیر مرادی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان با دکتر سید ضیاالدین میرحسینی معاون پژوهشی دانشگاه گیلان دیدار و در خصوص پیرامون همکاری اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و دانشگاه گیلان به گفتگو پرداخت.
شرکت گاز استان گیلان متعهد به اجرای الزامات پدافند غیرعامل است
امیر مرادی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گیلان و هیئت همراه با حضور در شرکت گاز با حسین اکبر مدیرعامل گاز گیلان دیدار کردند.
آخرین اخبار 
آرشیو