پایداری ملی

از ظرفیت های علمی دانشگاه ها در بحث پدافند غیر عامل باید استفاده درستی شود

از ظرفیت های علمی دانشگاه ها در بحث پدافند غیر عامل باید استفاده درستی شود

مرادی، مدیر کل پدافند غیرعامل استان گیلان با بیان اینکه از ظرفیت های علمی دانشگاه ها در بحث پدافند غیر عامل باید استفاده درستی شود، اظهار کرد: با همکاری سازمان های مردم نهاد و دانشگاه ها اولین همایش پدافند غیر عامل در حوزه دریای خزر را در استان گیلان برگزار کردیم و در آبان ماه نیز اولین همایش کشوری پدافند غیر عامل در حوزه مردم محوری در آستارا برگزار خواهد شد.
همایش روز جهانی رودخانه ها در استان گیلان برگزار شد

همایش روز جهانی رودخانه ها در استان گیلان برگزار شد

در این همایش علاوه بر ارائه طرح های پژوهشی مرتبط با رودخانه ها، دستگاه‌های اجرایی و مراکز پژوهشی استان از جمله اداره کل حفاظت محیط زیست، شرکت آب منطقه ای، شرکت آب و فاضلاب شهری، دانشگاه علوم پزشکی، موسسه تحقیقات برنج، مرکز تحقیقات آبزی پروری و شهرداری رشت به ارائه اقدامات انجام شده در ارتباط با ساماندهی رودخانه های استان و راهکار های مقابله با آلودگی های وارده به رودخانه ها، به ویژه دو رودخانه گوهر رود و زرجوب شهرستان رشت با رویکردپدافند غیرعامل پرداختند.
تقدیر مدیرکل پدافند استان از استاندار گیلان

تقدیر مدیرکل پدافند استان از استاندار گیلان

امیر مرادی مدیرکل پدافند استان گیلان طی نامه ای به استاندار گیلان از انسجام بی بدیل دستگاه های متولی و مدیریت متمرکز استانی در هنگام بارش برف اخیر تشکر کرد.
تقدیر از برگزیدگان مسابقه آنلاین کتابخوانی پدافند غیر عامل
با حضور دکتر مولوی، معاونت استان های داره کل پدافند غیرعامل وزارت کشور از نفرات اول تا سوم اولین مسابقه آنلاین کتابخوانی با موضوع پدافند غیر عامل با اهدای لوح و جوایز تقدیر بعمل آمد.
برگذاری همایش پدافند غیرعامل در حوزه صنعت و معدن و تجارت استان گیلان
همایش پدافند غیرعامل در حوزه صنعت ، معدن و تجارت و جلسه کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل در حوزه صنعت با حضور معاون مدیرکل امور مرزی و پدافند غیر عامل کشوردر محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار گردید.
برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی در شهرستان شفت+تصاویر
با حضور مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گیلان جلسه ای با رویکرد اقتصاد مقاومتی و کاهش آسیب پذیری در زنان سرپرست خانوار برگزار گردید
پدافند غیر عامل باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان مطرح کرد:
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه پدافند غیر عامل باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود، جنگ نرم در حوزه های فرهنگی و سایبری را جنگ امروز خواند .
ساخت ربات شناور مقابله با آزولا توسط دانشجویان گیلان
رئیس دانشگاه گیلان خبرداد:
رئیس دانشگاه گیلان گفت:در راستای اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل،ربات شناور مقابله با آزولا توسط دانشجویان دانشگاه گیلان ساخته شده است.
لزوم لحاظ کردن پدافند غیرعامل در طرح های کشور
گیلان؛
همه طرح های اقتصادی و زیربنایی کشور باید در پدافند غیرعامل لحاظ شود.
همایش ملی پدافند غیرعامل درحوزه دریای خزر به تولید اندیشه کمک می کند
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به برگزاری همایش ملی پدافند غیرعامل در حوزه دریای خزر گفت: برگزاری این همایش به تولید اندیشه و محتوای علمی در خصوص مباحث پدافند غیرعامل کمک می کند.
پدافند غیرعامل، صلح آمیزترین روش برای صیانت از داشته های تاریخی است
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان:
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان گفت : پدافند غیرعامل، صلح آمیزترین و اثر بخش ترین روش برای صیانت از داشته های تاریخی، حراست از مواهب طبیعی و در نهایت کاهش آسیب پذیری ابنیه تاریخی است.
ارسال 130 مقاله به اولین همایش ملی پدافند غیرعامل در حوزه دریای خزر
دبیر علمی همایش ملی پدافند غیرعامل در حوزه دریای خزر خبر داد: 130 مقاله علمی به دبیرخانه همایش ارسال شده که طبق نظر داوران 70 مقاله برای ارائه مورد پذیرش قرار گرفته است.
اطلاعات ۵۲ شهر استان گیلان در فضای مجازی GIS جانمایی می‌شود
مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان:
مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان از جانمایی ۵۲ شهر گیلان در فضای مجازی GIS خبر داد و گفت: گیلان نخستین استان کشور در وارد کردن اطلاعات شهری در فضای مجازی GIS است.
مقابله با
جانشین فرمانده سپاه گیلان:
جانشین فرمانده سپاه گیلان با بیان اینکه بسیاری از اختراعات با حمایت سپاه و بسیج به نتایج خوبی ختم شده است گفت: تنها راه نجات کشور از تهدیدات اقتصادی دشمن اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
مشارکت انجمن های مردم نهاد در فعالیت های پدافند غیرعامل از برنامه هاست
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان:
امیر مرادی در آیین رونمایی از تفاهم نامه "دوشنبه بازار" که عصر سه شنبه انجام شد اظهار داشت دشمن از طریق آسیب های مختلف از جمله آسیب های اجتماعی به داخل جامعه نفوذ می کند و پدافند غیر عامل باید توجه ویژه ای به قشر آسیب پذیر کند.
مانور مقابله با حوادث در شرکت فولاد گیلان
مانور امروز با همکاری اورژانس، جمعیت هلال احمر و آتش نشانی برگزار شد
انزلی در حوزه پدافند غیر عامل و جی.‌آی.اس گیلان به عنوان پایلوت و نمونه معرفی شد
شهردار بندر انزلی:
شهردار بندر انزلی گفت: انزلی در حوزه پدافند غیر عامل و جی.‌آی.اس گیلان به عنوان پایلوت و نمونه معرفی شده و نیروی انسانی هر سازمان حرف نخست را در آن سازمان می‌زند و میزان حضور افراد متخصص در سازمان‌ها بسیار مهم است.
هدف اصلی این سازمان پدافند غیرعامل کشور پیشگیری بوده و در این راستا به همکاری و کمک تمام نهادها و مردم نیازمندیم
مدیرکل پدافند غیرعامل استان گیلان در جمع مردم بندر انزلی اظهار کرد:
مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان تهدیدات سایبری، اقتصادی، فرهنگی و زیستی را تهدیدات غیرنظامی دانست و گفت: تهدیداتی مانند سنبل آبی در انزلی و رشت و مگس زیتون در رودبار از حملات زیستی بود که با کمک مسؤولان به خوبی کنترل و برطرف شد.
اولین جلسه کارگروه عالی شورای راهبردی مسابقات رباتیک
نشست تخصصی برگزاری اولین دوره مسابقات رباتیک با رویکرد پدافند غیر عامل در استان گیلان با حضور برخی دستگاه های اجرایی در محل سازمان بسیج دانش آموزی استان با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری تشکیل گردید.
برگزاری مسابقات رباتیک با محوریت پدافند غیرعامل در گیلان
مسابقات رباتیک با محوریت پدافند غیرعامل در گیلان برگزار شد.
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان فومن با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل تشکیل شد
امیر مرادی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گیلان در ادامه این جلسه ، اظهار کرد: عملکرد و سابقه گذشته مردم گیلان به گونه ای بوده که نمایانگر آشنایی آنها با موضوع پدافندغیرعامل است.
فراخوان مردمی اهدای خون در رشت
این برنامه با مشارکت موسسه محیط زیستی سرزمین ایده آل ما، موسسه خیریه ایزددوستان شمال، موسسه گیلان پاک، مجمع متخصصین ایران شعبه گیلان، هیأت دوچرخه سواری رشت، سازمان نظام مهندسی استان گیلان و اداره کل پدافند غیر عامل برگزار شد.
همایش چالش،پویش،درآمد را در قالب ملی برگزار می کنیم
مدیر کل پدافند غیرعامل گیلان:
امیر مرادی عصر روز جمعه مورخ 1395/8/7 در حاشیه مراسم اختتامیه چالش،پویش و درآمد با محوریت پدافند غیرعامل در گفت و گو با صبح رشت اظهار کرد: همایش چالش،پویش،درآمد در سطح بسیار عالی برگزار شد و نخبگان از آن به خوبی استقبال کردند.
آخرین اخبار 
آرشیو
پربازدید ها