پایداری ملی

برگزاری کارگروه انرژی و آب در کرمان /گزارش تصویری

برگزاری کارگروه انرژی و آب در کرمان /گزارش تصویری

همزمان با برگزاری کارگروه انرژی و آب با حضور معاون بسیج و امور استان ها در سازمان پدافند غیرعامل کشور بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان انجام شد
برگزاری همایش مربیان آمادگی دفاعی در کرمان/ گزارش تصویری

برگزاری همایش مربیان آمادگی دفاعی در کرمان/ گزارش تصویری

گزارش تصویری برگزاری همایش مربیان آمادگی دفاعی در کرمان
زلزله شدید در باغ‎های پسته کرمان

زلزله شدید در باغ‎های پسته کرمان

تاجر ۴۰ ساله پسته می گوید: شنیده بودم که امسال برای باغ‌داران کرمانی سال خوبی نیست تا این‌که دیروز بدتر از آن را به چشم دیدم. آن‌چه امسال اتفاق افتاده در نیم قرن اخیر بی‌سابقه بوده است.
برنامه های پدافند غیرعامل باید نو و متناسب با تهدیدات باشد
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با بیان اینکه تهدیدات غیر نظامی است که روز به روز جدید می شوند، گفت: باید برنامه های ما نیز نو و جدید و متناسب با تهدیدات باشد.
80 درصد دستگاه های اجرایی آموزش های پدافندغیرعامل را فرا گرفته اند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان گفت: طی سال گذشته در حوزه آموزش و فرهنگسازی برای 80 درصد دستگاه های اجرایی استان دوره های آموزشی برگزار شده و 26 دستگاه باقی مانده نیز در سال جاری مورد آموزش قرار می گیرند.
مشاهده آثار آنفلوآنزای پرندگان در یزد، بررسی درقرارگاه زیستی استان کرمان
معاون استاندار کرمان: با توجه به مشاهده آثار آنفلوآنزای پرندگان در یزد، موضوع در شورای پدافند غیرعامل و قرارگاه زیستی استان کرمان مورد بررسی قرار گرفت و در ایجاد پست های قرنطینه نباتی و دامی در استان بویژه در مرز کرمان و یزد (شهرستان انار) تاکید شد.
برگزاری جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان بافت
کرمان;
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان بافت با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، فرماندار و جمعی از اعضای شورای پدافند غیرعامل شهرستان برگزار شد.
مقابله با شیوع آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان
در قرارگاه پدافند زیستی کرمان مورد بررسی قرار گرفت؛
در این جلسه همچنین اعضاء گزارشات خود را در خصوص مشاهده تهدیدات در حوزه های انسانی، نباتی و دامی بیان کردند.
راه اندازی نمایندگی اداره امنیت فضای تبادل اطلاعات در کرمان به زودي
نمایندگی اداره امنیت فضای تبادل اطلاعات ریاست جمهوری در کرمان با هدف امن تر شدن اطلاعات در فضای مجازی راه اندازي مي شود.
برگزاری جلسه شورای پدافند غیرعامل و بازدید از زیرساخت های شهرستان های انار
کرمان؛
برگزاری جلسه شورای پدافند غیرعامل در حوزه زیستی و بازدید از زیرساخت های شهرستان های انار، با حضور معاونت سیاسی و امنیتی استانداری، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، فرماندار انار و جمعی از مسئولین استان و شهرستان در هفته اول اردیبهشت ماه جاری انجام شد.
10 دفتر تسهیل گری امور اجتماعی و فرهنگی در کرمان راه اندازی شد
مدیرکل اجتماعی استانداری کرمان :
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان به تاسیس 10 دفتر تسهیل گری در شهر کرمان اشاره کرد و گفت: 10 استان در کشور به طور پایلوت موفق شده اعتباراتی را برای راه اندازی این دفاتر دریافت کنند که کرمان نیز یکی از این استان ها است.
استان کرمان در حوزه  سلامت و پدافند غیرعامل رتبه برتر کشور را کسب کرده است
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت:
حسینعلی امیری بیان داشت: استان کرمان در حوزه های گردشگری، سلامت و پدافند غیرعامل رتبه برتر کشور را کسب کرده همچنین در حوزه امنیت مقام دوم کشور را به خود اختصاص داده و به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی کشور انتخاب شد.
آنان که بذر ناامیدی می کارند طوفان درو خواهند کرد
معاون پارلمانی رییس جمهوری:
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت : کسانی که این روزها در کشور بذر ناامیدی می کارند، بدانند که در آینده چیزی جز توفان و تخریب درو نخواهند کرد.
زلزله چهار ریشتری راور کرمان خسارت نداشت
سخنگوی ستاد مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زلزله چهار ریشتری امروز (سه شنبه) شهرستان راور در شمال این استان هیچگونه خسارتی نداشته است.
آشنایی کارکنان بانک تجارت کرمان با اصول و مبانی پدافند غیرعامل/گزارش تصویری
گزارش تصویری آشنایی کارکنان بانک تجارت کرمان با اصول و مبانی پدافند غیرعامل
برنامه های پیشنهادی سال 97 در دستور کار شورای پدافند غیرعامل کرمان قرار گرفت + تصاویر
هشتمین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان کرمان در محل سالن اجتماعات معاونت سیاسی امنیتی استانداری با موضوع بررسی و تصویب برنامه های پیشنهادی پدافند غیرعامل در سال 97 تشکیل جلسه داد.
برگزاری جلسه شورای پدافند غیر عامل در شهرستان منوجان
با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استان کرمان، فرماندار و جمعی از اعضاء جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان منوجان برگزار شد.
آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در کمین کرمانی‌ها
بیماری آنفلوانزای طیور یکی از بیماریهای واگیر دار تنفسی است که دارای قدرت انتشار سریع و قابل انتقال به انسان بوده و سبب عفونت حاد دستگاه تنفسی در انسان می گردد ضمن اینکه خسارات فراوانی را نیزبه صنعت مرغداری وارد می‌کند از این رو جای دارد مسئولین و شهروندان به این بیماری توجه ویژه ای داشته باشند .
جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان کهنوج برگزارشد
کرمان؛
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان کهنوج، با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری کرمان، فرماندار و معاون سیاسی فرمانداری کهنوج وجمعی از اعضاء ؛ در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی پدافند غيرعامل در اداره كل راه و شهرسازی جنوب کرمان
دوره آموزشي پدافند غيرعامل با هدف آشنايي با مفاهيم پدافند غير عامل عمومي ، سازه هاي امن ، مديريت بحران و پدافند سايبري در اداره كل راه و شهرسازي جنوب کرمان برگزار گرديد.
در قرارگاه زیستی کرمان، آخرین وضعیت آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، مورد بررسی قرار گرفت
قرارگاه زیستی کرمان در محل دفتر جلسات معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی با حضور اعضا تشکیل جلسه داد.
آشنایی کارکنان اداره کل امور مالیاتی کرمان با اصول و مبانی پدافند غیرعامل
در راستای نهادینه نمودن و توسعه فرهنگ پدافند غیرعامل در سطح دستگاه های اجرایی ، کارکنان اداره کل امور مالیاتی کرمان با اصول، اهداف و وظایف پدافند غیرعامل آشنا شدند.
برگزاری مانور مشترک زلزله در رفسنجان
مانور مشترک خروج اضطراری به‌دلیل وقوع زلزله در منطقه جنوب شرق، شهرک نفت و مرکز انتقال نفت رفسنجان با مشارکت مدیریت منطقه فارس، کمیته پدافند غیرعامل، سازمان هلال احمر، مرکز فوریت‌های پزشکی و ستاد بحران شهرستان رفسنجان برگزار شد.
آخرین اخبار 
آرشیو