پایداری ملی

دستگاه های اجرایی به تهدیدات سایبری توجه ویژه داشته باشند

دستگاه های اجرایی به تهدیدات سایبری توجه ویژه داشته باشند

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان تهدیدات سایبری را بزرگترین چالش امروز کشورها بیان کرد و گفت: برای رویارویی با این تهدیدات بایستی برنامه ریزی و ساماندهی مناسبی انجام گیرد.
دفاع در برابر تهدیدات با زندگی بشر آغاز شده است

دفاع در برابر تهدیدات با زندگی بشر آغاز شده است

سلاجقه، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان در جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان راور در سخنانی گفت: دفاع در برابر تهدیدات با زندگی بشر آغاز و پدافند غیرعامل در دستور حیات هر بشر قرار گرفته است و همیشه سعی داشته در عوارض طبیعی و غیر طبیعی از جان خود محافظت کند.
جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان راور برگزارشد

جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان راور برگزارشد

با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری کرمان، فرماندار و جمعی از اعضاء؛ شورای پدافند غیر عامل شهرستان راور در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار فاریاب: با مدیریت و بهره گیری از فعالیتهای غیر نظامی می توان از وارد شدن خسارات مالی و جانی جلوگیری کرد
در جلسه شورای پدافندغیرعامل؛ علی نیک نفس ، فرماندار فاریاب در سخنانی به اهمیت و اهدف پدافند غیر عامل اشاره نمود و گفت: پدافند غیرعامل باعث کاهش آسیب ها در هنگام بروز تهدیدات طبیعی و غیر طبیعی انسان ساخت می شود که با مدیریت و بهره گیری از فعالیتهای غیر نظامی می توان از وارد شدن خسارات مالی و جانی جلوگیری نمود.
رزمایش پدافند غیرعامل و مقابله با بحران مدیریت برق شهرستان رابر با موفقیت اجراشد
کرمان؛
مانور پدافند غیرعامل و مقابله با بحران مدیریت برق شهرستان رابر با حضور 5 تیم از شهرستان های رابر، سیرجان، بردسیر، بافت و ارزوئیه با موفقیت اجرا و در این مانور شبکه ها و تجهیزات فرسوده حوزه های مختلف شهرستان مورد اصلاح و بازسازی قرار گرفت.
فعال‌سازی انجمن علمی پدافند غیرعامل استان از اولین اولویت ها است
سلاجقه، مدیر کل پدافند غیرعامل کرمان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری با تشریح روند شکل گیری و راه اندازی انجمن گفت: فعال سازی انجمن یکی از اولویت های اداره کل پدافند غیرعامل می باشد.
اجرای مانور سر ریز و آتش سوزی مخزن در مرکز انتقال نفت رفسنجان
مانور سرریز و آتش سوزی مخزن محتوی فرآورده سبک با همکاری سازمان های هلال احمر ، آتش نشانی، اداره برق،مرکز فوریت های پزشکی، صدا و سیما و ... در مرکز انتقال نفت رفسنجان اجرا شد.
اولین گردهمایی مدیران آتشنشانی دستگاه های اجرایی کرمان
اولین گردهمایی آتشنشانان شهرستان کرمان در سال جاری، با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل و مدیران آتشنشانی دستگاه های اجرایی شهرستان و شهرداری های حومه در محل سالن اجتماعات معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان برگزار شد.
اعضای انجمن علمی پدافند غیرعامل کرمان معرفی شدند
با برگزاری مجمع عمومی انجمن علمی پدافند غیرعامل استان کرمان اعضای انجمن علمی پدافند غیرعامل انتخاب و معرفی شدند.
مانور امدادی شرکت گاز زرند اجرا شد
مانور امدادی شرکت گاز زرند با فرضیه وقوع زمین‌لرزه در این شهرستان به اجرا گذاشته شد.
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان قلعه گنج برگزار شد
با حضور فرماندار قلعه گنج و سایر اعضا جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان قلعه گنج برگزار شد.
لزوم تهیه طرح پدافند غیرعامل سد نساء بم
فرماندار بم خواستار شد
فرماندار بم خواستار تهیه و تصویب طرح پدافند غیرعامل ویژه سد نساء و تامین اعتبار آن شد.
پدافند غیر عامل، آگاه سازی و مصون سازی است
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کرمان:
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کرمان گفت: پدافند غیر عامل، آگاه سازی و مصون سازی است.
استاندارد سازی و تجهیز اتاق سرور اداره کل آموزش و پرورش استان
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان جلوگیری از حملات سایبری و نفوذ امواج الکترومغناتیسی و استحکام سازی در راستای پیشگیری از عوارض ناشی از حوادث طبیعی بخصوص زلزله را از مهمترین اهداف تجهیز و استاندار سازی اتاق سرور اداره کل آموزش و پرورش استان دانست.
همایش آموزشی و توجیهی پیشگیری و مقابله با باج افزار
اداره کل پدافند غیرعامل کرمان برگزار کرد؛
همایش آموزشی سایبری با هدف اقدامات پیشگیرانه و مقابله با باج افزار وانا کرای روز دوشنبه بیست و دوم خردادماه جاری در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.
شورای پدافند غیرعامل شهرستان انار تشکیل جلسه داد
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان با موضوع زیستی در روز پنجشنبه هجدهم خرداد ماه جاری به ریاست معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای مربوطه در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.
جلسه قرارگاه سایبری در کرمان برگزار شد
جلسه قرارگاه سایبری استان کرمان، با موضوع رصد حمله بدافزارها به فضای سایبری استان از قبیل (واناکرای) و اقدامات پدافندی صورت گرفته در این خصوص ، در روز چهارشنبه هفدهم خرداد ماه جاری و با ریاست محمدرضا فتوت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار و جانشین قرارگاه سایبری برگزار شد .
جلسه قرارگاه پدافند زیستی کرمان برگزار شد
اولین جلسه قرارگاه پدافند زیستی کرمان با موضوع ابلاغ احکام به رؤسای کارگروه‌ها و سایر اعضا در روز سه شنبه نهم خرداد ماه جاری در محل سالن اجتماعات دفتر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تشکیل گردید.
زمین لرزه 4.7 ریشتری راور در کرمان را لرزاند
زمین لرزه ای با قدرت 4.7 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح امروز (سه شنبه) راور در کرمان را لرزاند.
برگزاری همایش پدافند غیرعامل با رویکرد بیوتروریسم در کرمان
همایش یک روزه پدافند غیرعامل با رویکرد بیوتروریسم، با حضور کارشناسان و دبیران پدافند غیرعامل تمامی دستگاه های زیستی استان در محل سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.
افتتاح نمايشگاه كتاب پدافند غيرعامل دركتابخانه مركزي كرمان
طی مراسمی با حضور معاون اداره كل امورمرزي و پدافند غيرعامل وزارت كشور، مديركل پدافند غيرعامل استانداری و مدير كل كتابخانه های عمومی استان، نمايشگاه كتاب پدافند غيرعامل در محل كتابخانه مركزي كرمان افتتاح گرديد.
پیش بینی تهدیدات احتمالی به پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل خواهد انجامید
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری کرمان:
جلسه دبیران کارگروه های یازده گانه ذیل شورای پدافند غیرعامل کرمان صبح روز دوشنبه محل سالن اجتماعات معاونت سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد.
ضرورت تشکیل هشت کارگروه قرارگاه پدافند غیرعامل زیستی در جیرفت
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری جیرفت گفت: وجود هشت کارگروه قرارگاه پدافند غیرعامل زیستی با توجه به ورود دام از کشورهای همسایه و احتمال شیوع بیماری های ناشی از محصولات کشاورزی در این شهرستان ضروری است.
آخرین اخبار 
آرشیو