پایداری ملی

برگزاری جلسه هم اندیشی همایش منطقه ای زیستی در استان کردستان

برگزاری جلسه هم اندیشی همایش منطقه ای زیستی در استان کردستان

جلسه هماهنگی و هم اندیشی برگزاری همایش منطقه ای زیستی که در اردیبهشت ماه سال آینده در اداره کل پدافند غیرعامل کردستان انجام می گیرد،برگزار شد.
امضای تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل پدافند غیرعامل با اداره کل فنی حرفه ای استان کردستان

امضای تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل پدافند غیرعامل با اداره کل فنی حرفه ای استان کردستان

در راستای گسترش همکاریهای آموزشی ، فرهنگ سازی و ترویج گفتمان پدافندی تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل پدافند غیرعامل با اداره کل فنی حرفه ای استان کردستان منعقد شد.
کلنگ زنی احداث پروژه ساختمانی دیتا سنتر و مجتمع ICT استان کردستان انجام شد

کلنگ زنی احداث پروژه ساختمانی دیتا سنتر و مجتمع ICT استان کردستان انجام شد

با حضور استاندار کردستان و جمعی از مسئولین استانی مراسم کلنگ زنی احداث پروژه ساختمان دیتا سنتر و مجتمع ICT استان کردستان در سایت اداری شهر سنندج انجام شد.
وظیفه شرکت های گاز استانی در تامین پایدار گاز طبیعی بسیار سنگین می باشد
مدیر عامل گاز کردستان درجلسه هماهنگی منطقه 7 عملیات انتقال گاز :
مهندس احمد فعله گری مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان در جلسه هماهنگی منطقه 7 عملیات انتقال گاز که برای ایجاد تعامل در بین شرکت های گاز استانی غرب کشور در شهر همدان تشکیل شده بود به وظیفه خطیر شرکت ملی گاز اشاره و وظیفه شرکت های گاز استانی را در تامین پایدار گاز طبیعی بخصوص در فصل سرد سال را بسیار حساس و مهم توصیف کرد.
آشنایی و شناخت اصول پدافند غیر عامل در دوره آموزشی یک روزه دامپزشکی کردستان
یک دوره آموزشی تحت عنوان مبانی اصول پدافند غیر عامل با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری کردستان در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی کردستان برگزار شد.
اعضا هیئت رئیسه و دبیرانجمن پدافند غیرعامل انتخاب شدند
کردستان؛
اولین جلسه انجمن علمی استان با دستورکار مشخص نمودن اعضا هیئت رئیسه و دبیرانجمن درمحل اداره کل پدافند غیرعامل استان با حضور کلیه اعضا تشکیل شد.
پیمانکاران بازوان اجرایی شرکت های گاز استانی
مدیر عامل گاز کردستان در جلسه با پیمانکاران ؛
اولین جلسه دیدار عمومی مدیر عامل شرکت گاز کردستان با پیمانکاران در روز پنج شنبه مورخه بیست و سوم آبان ماه سال 96 در سالن جلسات اداره مرکزی این شرکت با حضور مدیر عامل و روسای واحدهای ستادی و با دعوت از پیمانکاران بخش های اجرای پروژه ها و خدمات جنبی پشتیبانی در راستای اهداف تعالی سازمانی تشکیل شد .
مطبوعات و خبرگزاری های نقش مهمی در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی پدافندغیرعامل بر عهده دارند
کردستان؛
جلسه ای با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری کردستان و رئیس خانه مطبوعات برگزار شد.
افتتاح مرکز کنترل و پایش ایستگاههای منابع آب سطحی و زیرزمینی شرکت آب منطقه ای کردستان
کردستان؛
جلسه ای با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری کردستان و مدیرعامل امور آب منطقه ای استان و اعضای کارگروه انرژی و آب در خصوص تشریح اقدامات انجام شده پدافند غیرعامل استان در حوزه آب استان در سالن جلسات امور آب منطقه ای استان برگزار شد.
رزمایش  امداد و نجات در سیلوی  شهید تاجیک سقز برگزار شد
کردستان؛
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان هم گفت:پدافند غیرعامل چتری، برای محافظت از تاسیسات زیربنایی است که تاسیسات زیربنایی را از تهدیدات انسان ساز مصون می دارد.
برگزاری سمینار پدافند غیرعامل در حوزه امنیت سایبری در دانشگاه کردستان
مرکز آپای دانشگاه کردستان با همکاری کارگروه ارتباطات وفناوری اطلاعات پدافند غیر عامل استان وبا حضور رییس دانشگاه کردستان ومعاون پژوهشی دانشگاه ومعاون مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری در روز پنج‌شنبه 11آبان در تالار فردوسی دانشگاه سمینار پدافند غیرعامل در حوزه امنیت سایبری را برگزار نمود.
برگزاری میزگرد تخصصی پدافند غیرعامل
کردستان
در راستای برگزاری میزگردهای تخصصی و با توجه به قرار گرفتن در هفته پدافند غیرعامل میزگرد تخصصی پدافند غیرعامل10 آبان ماه در کردستان برگزار شد.
همایش مصون سازی زیرساخت های کالبدی در کردستان برگزار شد
در اولین روز نکداشت هفته پدافند غیرعامل و همزمان با برگزاری همایش مصون سازی زیرساخت های کالبدی کشور این همایش نیز در سالن کنفرانس شرکت مخابرات برگزار گردید.
انعقاد تفاهم نامه جهاددانشگاهی کردستان با اداره کل پدافند غیرعامل استان
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان: مجموعه علمی، فرهنگی جهاددانشگاهی در فرهنگ سازی پدافند غیرعامل، استان را یاری دهد
رزمایش سایبری مقابله با باج افزار در کردستان برگزار گردید
براساس مصوبات کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات پدافند غیرعامل و طبق سناریوی تایید شده در نیروی انتظامی کشور و پلیس فتای کشور و با همکاری مرکز اپای دانشگاه کردستان و با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری رزمایش مقابله و حذف باج افزار در استانداری کردستان برگزار گردید.
رزمایش کشوری قطع برق همزمان با سراسر کشور در استان کردستان برگزار شد
در پنجمین روز از هفته پدافندغیرعامل رزمایش کشوری قطع برق همزمان با سراسر کشور در استان کردستان برگزار شد
رزمایش بمباران هوایی در هنرستان کشاورزی نصر سنندج برگزارگردید.
جهت محک زدن میزان توانایی مقابله با اثرات بمباران هوایی در اماکن عمومی ومدارس رزمایش بمباران هوایی هنرستان کشاورزی نصر سنندج برگزارگردید.
دیدار اعضا شورای پدافند غیرعامل با نماینده ولی فقیه در استان کردستان
آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پنجمین روز از هفته پدافند غیرعامل در دیدار با اعضا شورای پدافند غیرعامل استان که در محل دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان برگزار شد اظهار داشت امروز دنیا به برتری و دست بالای ایران در زمینه قدرت نظامی و بازدارندگی معترف است
مانور امداد و نجات کارگروه‌ پشتیبانی و خدمات شهری در سنندج برگزار شد
باهدف سنجش آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان
مانور امداد و نجات کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری با هدف سنجش آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادرسان در زمان بروز حوادث صبح امروز در سنندج برگزار شد.
برگزاری همایش و کارگاه آموزشی  بیوتروریسم و اگروترورسیم توسط جهاد کشاورزی استان کردستان
همزمان با هفته نکوداشت هفته پدافند غیرعامل همایش و کارگاه آموزشی بیوتروریسم و اگروترورسیم ویژه روسای مراکز جهادکشاورزی و مروجین مسئول پهنه در روز پنج شنبه هفته جاری در سالن اجتماعات جهادکشاورزی استان کردستان با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان و جمعی از مسئولین و روسای ادارات استانی و شهرستانی برگزار شد.
وظیفه اصلی پدافند حفاظت از سرمایه های معنوی و مادی جامعه است
رضایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان:
در راستای گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و آگاه بخشی و ترویج فرهنگ پدافند غیرعامل در میان احاد جامعه مصاحبه زنده رضایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و دکتر قصری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و مسئول هماهنگی قرارگاه زیستی پدافند زیستی استان با بخش رادیو صداو سیمای کردستان در روز پنج شنبه هفته جاری انجام شد.
مسائل ایمنی و رعایت الزامات پدافندغیرعامل یکی از دغدغه های مدیریت بیمارستان توحید سنندج می باشد
دکتر نصیری کال مرزی مدیربیمارستان توحید سنندج در برگزاری مانور قطع برق و بررسی شبکه های داخلی بیمارستان توحید سنندج در دومین روز از هفته نکوداشت پدافند غیرعامل با بیان این مطلب از آمادگی مدیریت و پرسنل بیمارستان توحید در زمان بروز مشکلات احتمالی در بخشهای مختلف سایبری و زیستی بیمارستان خبر داد.
چرخه تامین نیازهای غذایی جامعه باید از اولویت های پدافندغیرعامل زیستی باشد
کردستان؛
کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل با جامعه هدف کارکنان و سیلوداران اداره کل غله در محل جلسات سالن جهادکشورزی استان کردستان برگزار گردید.
آخرین اخبار 
آرشیو