پایداری ملی

مطبوعات و خبرگزاری های نقش مهمی در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی پدافندغیرعامل بر عهده دارند

مطبوعات و خبرگزاری های نقش مهمی در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی پدافندغیرعامل بر عهده دارند

جلسه ای با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری کردستان و رئیس خانه مطبوعات برگزار شد.
افتتاح مرکز کنترل و پایش ایستگاههای منابع آب سطحی و زیرزمینی شرکت آب منطقه ای کردستان

افتتاح مرکز کنترل و پایش ایستگاههای منابع آب سطحی و زیرزمینی شرکت آب منطقه ای کردستان

جلسه ای با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری کردستان و مدیرعامل امور آب منطقه ای استان و اعضای کارگروه انرژی و آب در خصوص تشریح اقدامات انجام شده پدافند غیرعامل استان در حوزه آب استان در سالن جلسات امور آب منطقه ای استان برگزار شد.
رزمایش  امداد و نجات در سیلوی  شهید تاجیک سقز برگزار شد

رزمایش امداد و نجات در سیلوی شهید تاجیک سقز برگزار شد

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان هم گفت:پدافند غیرعامل چتری، برای محافظت از تاسیسات زیربنایی است که تاسیسات زیربنایی را از تهدیدات انسان ساز مصون می دارد.
برگزاری سمینار پدافند غیرعامل در حوزه امنیت سایبری در دانشگاه کردستان
مرکز آپای دانشگاه کردستان با همکاری کارگروه ارتباطات وفناوری اطلاعات پدافند غیر عامل استان وبا حضور رییس دانشگاه کردستان ومعاون پژوهشی دانشگاه ومعاون مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری در روز پنج‌شنبه 11آبان در تالار فردوسی دانشگاه سمینار پدافند غیرعامل در حوزه امنیت سایبری را برگزار نمود.
برگزاری میزگرد تخصصی پدافند غیرعامل
کردستان
در راستای برگزاری میزگردهای تخصصی و با توجه به قرار گرفتن در هفته پدافند غیرعامل میزگرد تخصصی پدافند غیرعامل10 آبان ماه در کردستان برگزار شد.
همایش مصون سازی زیرساخت های کالبدی در کردستان برگزار شد
در اولین روز نکداشت هفته پدافند غیرعامل و همزمان با برگزاری همایش مصون سازی زیرساخت های کالبدی کشور این همایش نیز در سالن کنفرانس شرکت مخابرات برگزار گردید.
انعقاد تفاهم نامه جهاددانشگاهی کردستان با اداره کل پدافند غیرعامل استان
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان: مجموعه علمی، فرهنگی جهاددانشگاهی در فرهنگ سازی پدافند غیرعامل، استان را یاری دهد
رزمایش سایبری مقابله با باج افزار در کردستان برگزار گردید
براساس مصوبات کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات پدافند غیرعامل و طبق سناریوی تایید شده در نیروی انتظامی کشور و پلیس فتای کشور و با همکاری مرکز اپای دانشگاه کردستان و با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری رزمایش مقابله و حذف باج افزار در استانداری کردستان برگزار گردید.
رزمایش کشوری قطع برق همزمان با سراسر کشور در استان کردستان برگزار شد
در پنجمین روز از هفته پدافندغیرعامل رزمایش کشوری قطع برق همزمان با سراسر کشور در استان کردستان برگزار شد
رزمایش بمباران هوایی در هنرستان کشاورزی نصر سنندج برگزارگردید.
جهت محک زدن میزان توانایی مقابله با اثرات بمباران هوایی در اماکن عمومی ومدارس رزمایش بمباران هوایی هنرستان کشاورزی نصر سنندج برگزارگردید.
دیدار اعضا شورای پدافند غیرعامل با نماینده ولی فقیه در استان کردستان
آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پنجمین روز از هفته پدافند غیرعامل در دیدار با اعضا شورای پدافند غیرعامل استان که در محل دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان برگزار شد اظهار داشت امروز دنیا به برتری و دست بالای ایران در زمینه قدرت نظامی و بازدارندگی معترف است
مانور امداد و نجات کارگروه‌ پشتیبانی و خدمات شهری در سنندج برگزار شد
باهدف سنجش آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان
مانور امداد و نجات کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری با هدف سنجش آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادرسان در زمان بروز حوادث صبح امروز در سنندج برگزار شد.
برگزاری همایش و کارگاه آموزشی  بیوتروریسم و اگروترورسیم توسط جهاد کشاورزی استان کردستان
همزمان با هفته نکوداشت هفته پدافند غیرعامل همایش و کارگاه آموزشی بیوتروریسم و اگروترورسیم ویژه روسای مراکز جهادکشاورزی و مروجین مسئول پهنه در روز پنج شنبه هفته جاری در سالن اجتماعات جهادکشاورزی استان کردستان با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان و جمعی از مسئولین و روسای ادارات استانی و شهرستانی برگزار شد.
وظیفه اصلی پدافند حفاظت از سرمایه های معنوی و مادی جامعه است
رضایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان:
در راستای گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و آگاه بخشی و ترویج فرهنگ پدافند غیرعامل در میان احاد جامعه مصاحبه زنده رضایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و دکتر قصری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و مسئول هماهنگی قرارگاه زیستی پدافند زیستی استان با بخش رادیو صداو سیمای کردستان در روز پنج شنبه هفته جاری انجام شد.
مسائل ایمنی و رعایت الزامات پدافندغیرعامل یکی از دغدغه های مدیریت بیمارستان توحید سنندج می باشد
دکتر نصیری کال مرزی مدیربیمارستان توحید سنندج در برگزاری مانور قطع برق و بررسی شبکه های داخلی بیمارستان توحید سنندج در دومین روز از هفته نکوداشت پدافند غیرعامل با بیان این مطلب از آمادگی مدیریت و پرسنل بیمارستان توحید در زمان بروز مشکلات احتمالی در بخشهای مختلف سایبری و زیستی بیمارستان خبر داد.
چرخه تامین نیازهای غذایی جامعه باید از اولویت های پدافندغیرعامل زیستی باشد
کردستان؛
کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل با جامعه هدف کارکنان و سیلوداران اداره کل غله در محل جلسات سالن جهادکشورزی استان کردستان برگزار گردید.
رزمایش پدافند غیرعامل تخلیه و جابجایی ستاد نیروی انتظامی شهرستان سنندج
کردستان؛
در راستای گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل رزمایش پدافند غیرعامل تخلیه و جابجایی ستاد نیروی انتظامی شهرستان سنندج و استقرار در مقر جایگزین توسط کارگروه امنیتی انتظامی با مدیریت نیروی انتظامی استان در محل تپه الله اکبر (توش نوذر ) با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل و فرماندهی انتظامی استان و فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.
زنگ هفته پدافند غیر عامل در مدارس آموزش وپرورش کردستان به صدا درآمد
به مناسبت شروع هفته پدافند غیرعامل زنگ پدافند غیرعامل در مدارس آموزش وپرورش کردستان و به صورت نمادین در دبیرستان نمونه دولتی شهید بهشتی توسط مدیر آموزش‌وپرورش به صدا درآمد.
مانور استفاده از فیبر جایگزین در مرکز مخابراتی شهید چمران سنندج برگزار شد
طبق هماهنگی انجام شده اداره کل مخابرات استان و باحضور مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری و اعضای کارگروههای تخصصی 11گانه مانور استفاده از فیبر جایگزین در مرکز مخابراتی شهید چمران سنندج برگزار گردید.
طرح جامع پدافند غیرعامل استان راهگشای موفقیت برنامه های پدافند غیرعامل کشور در استان کردستان است
در اولین روز نکوداشت هفته پدافند غیر عامل رضایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری با اصحاب رسانه استان نشست خبری برگزار کرد واظهارداشت تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان از برنامه های راهبردی این اداره کل در سال جاری است و مورد تایید شورای پدافند و شورای برنامه ریزی استان نیز قرار گرفته است.
آشنایی کارگروههای تخصصی از تهدیدات احتمالی و شناخت از امکانات و پتانسیل های موجود موجب مصونیت بیشترمی‌شود
کردستان:
نشست هم اندیشی رابطین فرمانداریها وکارگروههای تخصصی پدافند غیر عامل استان که در راستای تقویت و هم افزایی فعالیتها در آستانه هفته پدافند غیر عامل در محل استانداری تشکیل گردید
پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت هفته پدافند غیرعامل
معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز در پیامی، فرا رسیدن هفته پدافند غیر عامل را تبریک گفت
در پیامی استاندار کردستان هفته پدافند غیرعامل را تبریک گفت
بهمن مرادنیا استاندار و رئیس شورای پدافند غیرعامل کردستان طی پیامی هفته پدافند غیر عامل را تبریک گفت و بر اهتمام ویژه در پیشبرد اهداف این مهم تاکید کرد.
آخرین اخبار 
آرشیو