پایداری ملی

پوشش تلفن همراه درجنگل ابر شاهرود منتفی است

پوشش تلفن همراه درجنگل ابر شاهرود منتفی است

میر رضایی بابیان اینکه برای به‌روز شدن اطلاعات تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای با اداره کل پدافند غیرعامل استانداری، اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت‌های مطرح حوزه امنیت به امضا رسیده است
اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل نیازمند مشارکت همگانی است

اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل نیازمند مشارکت همگانی است

مبانی پدافند غیرعامل با رویکرد مصون سازی و اقدامات پیشگیرانه از راهبردهای مدنظر رهبر انقلاب است که در قالب طرحی جامع در سمنان اجرایی می شود که تحقق آن به مشارکت همه نهادهای اجرایی و مردم نیاز دارد.
اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل نیازمند مشارکت همگانی است

اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل نیازمند مشارکت همگانی است

مبانی پدافند غیرعامل با رویکرد مصون سازی و اقدامات پیشگیرانه از راهبردهای مدنظر رهبر انقلاب است که در قالب طرحی جامع در سمنان اجرایی می شود که تحقق آن به مشارکت همه نهادهای اجرایی و مردم نیاز دارد.
مصون‌سازی زیرساخت‌های مهم استان سمنان از هرگونه تهدید ضروری است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
سمنان - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان بابیان اینکه مصون‌سازی زیرساخت‌های مهم استان از هرگونه تهدید ضروری است، گفت: عدم توجه به رعایت اصول پدافند غیرعامل در استان آسیب‌زا است.
در ساخت و ساز های عمرانی به پیوست پدافند غیر عامل توجه شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان:
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان در جلسه کمیته استانی تأیید صلاحیت شرکت های مشاور بومی در حوزه پدافند غیر عامل که در استانداری تشکیل شده بود گفت در کلیه ساخت و ساز ها و اجرای زیر ساخت ها بر رعایت اصول و داشتن پیوست پدافند غیر عامل تأکید شده است .
کم آبی مهمترین تهدید پدافند غیرعامل است
مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری سمنان گفت: بخش زیستی و کم آبی در مواقع بحران مهمترین تهدید پدافند غیرعامل است.
آزمایشگاه امنیت سایبری در استان سمنان راه اندازی شود
رئیس کارگروه پدافند غیرعامل سایبری و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: راه اندازی آزمایشگاه امنیت سایبری نیاز ضروری این استان است.
تدوین پیوست پدافند غیرعامل را در شورای شهر مطرح خواهم کرد
عضو شورای اسلامی شهر سمنان
خراسانی هادر پاسخ به سوالی در ارتباط با تدوین پیوست پدافند غیرعامل برای پروژه‌های شهرداری سمنان گفت: مقرر شده است که از این پس پیوست‌‌های اقتصادی و فرهنگی در طرح‌های شهرداری وجود داشته باشد و تدوین پیوست پدافند غیرعامل نیز پیشنهاد خوبی است که من آن را در شورای شهر مطرح خواهم کرد.
کاهش اعتماد عمومی بزرگترین تهدید پدافند غیرعامل است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: کاهش اعتماد عمومی و دلسردی مردم از مسوولان دستگاه های اجرایی، بزرگترین تهدید پدافند غیرعامل است.
۵۰ دستگاه اجرایی استان سمنان به ژنراتور برق مجهز شدند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان اجرای برنامه‌های راهبردی پدافند غیر عامل را دور کردن کشور از تهدیدات برشمرد و گفت: ۵۰ دستگاه اجرایی استان به ۱۲۳ ژنراتور برق مجهز شدند.
طرح آمایش سرزمین در کما
شماری از کارشناسان سمنان با عنوان'طرح آمایش سرزمین ازحرف تا عمل'، بر ضرورت طراحی و به کارگیری یک نظام برنامه ریزی مبتنی بر آمایش سرزمین برای رفع چالشهای فراروی کشور تاکید کردند.
برگزاری جلسه هم اندیشی دبیران کارگروه های تخصصی شورای پدافند غیرعامل استان سمنان
جلسه هم اندیشی دبیران کارگروه های تخصصی شورای پدافند غیرعامل استان سمنان برگزار شد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: یکی از راه‌های درآمدزایی تلگرام فروش اطلاعات مختلف کشورها از جمله کشور ما به سرویس‌های جاسوسی است.
پدافند غیرعامل ضرورتی اجتناب‌ناپذیر/ امکانات دفاعی پیش‌بینی شود
رئیس دانشگاه علم پزشکی سمنان تاکید کرد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به نقش و جایگاه مباحث پدافندی، گفت: پدافند غیرعامل در حال حاضر به‌عنوان یک ضرورت برای جامعه اجتناب‌ناپذیر است.
کمبود منابع مالی باعث غفلت از پدافند غیرعامل نشود
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: حوادث و بحران‌ها خبر نمی‌‏کنند لذا باید توجه داشت به بهانه کمبود منابع نباید از پدافند غیرعامل غفلت کرد.
تفاهم‌نامه سه جانبه باهدف ارتقاء امنیت سایبری در سمنان منعقد شد
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از انعقاد تفاهم‌نامه سه جانبه با اداره کل ارتباطات و دو شرکت فنی و مهندسی در سمنان خبر داد و گفت: هدف این امر ارتقا امنیت سایبری استان است.
صیانت از زیر ساخت های استان در برابر تهدیدهای دشمن الزامی است
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان گفت: صیانت از زیر ساخت های استان در برابر تهدیدهای دشمن الزامی است.
ثقل بندی زیرساخت‌های استان سمنان از اهداف پدافند غیرعامل است
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان سطح‌بندی و ثقل بندی زیرساخت‌های استان را از اهداف پدافند غیرعامل برشمرد و گفت: صیانت از زیر ساخت های استان در برابر تهدیدهای دشمن الزامی است.
۴۵ پرونده جرائم سایبری و فضای مجازی در دامغان تشکیل شد
جانشین فرمانده انتظامی دامغان:
جانشین فرمانده انتظامی دامغان گفت: با راه‌اندازی پلیس فتا در مجموعه انتظامی این شهرستان ۴۵پرونده مرتبط با جرائم سایبری و فضای مجازی تشکیل‌ و به جرائم رسیدگی می‌شود.
برنامه‌های کاربردی پدافندغیرعامل در استان سمنان اجرایی ‌شود
مدیر کل پدافندغیرعامل استان در جلسه با رابطین فرمانداری ها و شهرداری ها گفت:
ایرج کارخائی با بیان اهمیت پدافندغیرعامل و مقابله با تهدیدات بخصوص زیستی و سایبری افزود باید این امور در دستور کار رابطین قرار گیرد چرا که سطح پدافندغیرعامل در تمام امور روزمره زندگی گسترده است و باید به آن توجه و اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
نقش شهرداری در اجرایی شدن اصول پدافندغیرعامل بی نظیر است
مدیر کل پدافند غیرعامل در دیدار با شهردار سمنان:
مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در دیدار با شهردار جدید سمنان عنوان داشت حوزه پدافند غیرعامل از اهمیت و جایگاه مهمی برخوردار است و با امنیت و اقتدار کشور ارتباط مستقیم دارد و در صورت اجرایی شدن اصول آن بویژه در حوزه های پیش بینی و پیشگیری ، زیرساخت های حیاتی، حساس و مهم در مقابل تهدیدات احتمالی بویژه انسان ساز مصونیت پیدا می کند.
رویکرد پدافند غیرعامل یک نگرش علمی است.
مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان
مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در دیدار با رییس دانشگاه پیام نور استان رویکرد اصلی پدافند غیرعامل را یک نگرش و رویکردی علمی و تخصصی بیان کرد.
بیش از ۱۰۰ دستگاه اجرائی استان سمنان به مولّد برق اضطراری مجهز هستند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در رزمایش قطع برق ادارات:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در رزمایش قطع برق ادارات و ارزیابي آماده به کارگيري مولّدهاي برق اضطراري که در شرکت توزيع برق استان سمنان برگزار شد ، حضور يافته و در جريان روند اين برنامه قرار گرفت.
آخرین اخبار 
آرشیو