پایداری ملی

بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل استان از نیروگاه شهید بسطامی شاهرود

بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل استان از نیروگاه شهید بسطامی شاهرود

مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان از تاسیسات نیروگاه شهید بسطامی شاهرود بازدید نمود و در جلسه ای که با حضور مدیرعامل شرکت تولید برق استان و همکاران و مدیران نیروگاه برگزار شد، به بررسی مشکلات پیش روی نیروگاه و مسائل و موارد مختلف پدافند غیرعامل در این مرکز پرداختند.
برگزاری جلسه کمیته پدافند غیر عامل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان

برگزاری جلسه کمیته پدافند غیر عامل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان

اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون استان سمنان با اشاره به تغییر شکل و رویکرد تهدیدات دشمنان نظام از حوزه نظامی به حوزه های فرهنگی، سایبری، زیستی، روانی و اقتصادی گفت: امروز باید مسئولین تهدیدات حال حاضر را بشناسند تا بتوانند با آن مقابله نمایند، زیرا تهدیدات از حوزه سنتی گذشته و عبور کرده است، اینجاست که باید ماهیت و ضرورت پدافند غیر عامل را احساس نموده و به آن اهمیت دهیم.
رشته پدافند غیرعامل در دانشگاه استان سمنان تدریس می شود

رشته پدافند غیرعامل در دانشگاه استان سمنان تدریس می شود

فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه پدافند غیرعامل نقش سازنده در کاهش آسیب پذیری جامعه ایفا می کند،گفت:این اهمیت باعث شده تا رشته پدافند غیرعامل در دانشگاه استان تدریس شود.
نشست هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با دبیر کارگروه تخصصی سازماندهی و مشارکت مردمی
در راستای اهداف پدافند غیرعامل:
در نشستی که با حضور کارخائی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ، سرگرد پاسدار پریسوز معاون عملیات سپاه استان و دبیر کارگروه تخصصی سازماندهی و مشارکت مردمی شورای پدافند غیرعامل استان و کارشناس و رابط پدافند غیرعامل سپاه در محل اداره کل برگزار گردید
تهدیدات دشمن ادامه دارد/ برنامه‌های پدافند غیرعامل عملگرا باشد
فرمانده انتظامی استان سمنان:
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به تهدیدات دائمی و مستمر دشمنان بر علیه ملت ایران، گفت: پدافند غیرعامل در خنثی سازی و کاهش آسیب پذیری جامعه در مقابل اقدامات دشمنان نقش موثری دارد.
ديدار مدير كل پدافند غيرعامل استانداري با رئيس سازمان دانش آموزي استان سمنان
ایرج کارخائی بهترین نیرو و موثرترین افراد را برای فرهنگ سازی و پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل محصلین و دانش آموزان در مقاطع مختلف برشمرد و خواستار همکاری و همیاری بیشتر سازمان دانش آموزی با اداره کل پدافند غیرعامل در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در همگانی کردن و فراگیر شدن اصل مهم پدافند غیرعامل در جامعه شد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان از اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان بازدید کرد
ایرج کارخایی با اشاره به تاریخچه، اصول و مفاهیم پدافند غیرعامل و مأموریت‌های آن در مقابله با اقدامات و تهدیدات گسترده دشمنان انقلاب اسلامی و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار، مطالبی را در حوزه‌های پدافند غیرعامل در بخش‌های سایبری، زیستی و کالبدی باهدف مصون‌سازی و ایجاد بازدارندگی و قطع طمع آنان از آسیب‌رسانی به‌نظام مطالبی بیان کرد.
بازدید مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری  از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان
در راستای اهداف پدافند غیرعامل:
ایرج کارخائی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری با حضور در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اداره کل امور زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان سمنان در جریان فعالیتهای این اردوگاه قرار گرفتند.
عملیاتی کردن پدافند غیرعامل تنها راه مقابله با تهدیدات است
معاون استاندار سمنان:
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: تنها راه مقابله با تهدیدات به کارگیری تدابیر کارساز و عملیاتی کردن پدافند غیرعامل در سطوح مختلف است.
نقش رسانه در ترويج و تبيين پدافند غير عامل تقويت شود
فرماندار دامغان:
فرماندار دامغان با تاكيد بر اينكه بايد زمينه مشاركت مردم در موضوع پدافند غير عامل فراهم شود، گفت: نقش رسانه در ترويج و تبيين پدافند غيرعامل و خودمراقبتي تقويت شود.
مصون سازي زيرساختها براي مقابله با جنگ سايبري از برنامه هاي اساسي پدافند غيرعامل در سمنان است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري سمنان گفت:
اكنون ۱۲ كارگروه با حضور دستگاه هاي امنيتي ،بهداشتي و بيولوژيكي راهكارهاي مهم مقابله با تهديدات را در اين بخش را شناسايي مي كنند.
۲۵ دستگاه اجرايي عضو شوراي پدافند غير عامل استان سمنان هستند
مديركل پدافند غير عامل استان سمنان:
مديركل پدافند غير عامل استان سمنان با اشاره به اينكه ۲۵ دستگاه اجرايي استان عضو شوراي پدافند غير عامل هستند، گفت: اين پدافند ريشه در پايداري و ايستادگي ملت ايران دارد.
هوشياري لازمه پدافند غيرعامل/ تبيين و تبليغ اهداف براي باور عمومي
مصاحبه خبرنگار پایداری ملی با مديركل پدافند غيرعامل استان سمنان:
پدافند غيرعامل از هوشياري تا مقابله، سير تكاملي را مي طلبد كه رعايت مباحث دفاعي و اصول مقابله در سطوح در آن الزامي است اما اين طرح در استان سمنان به چه نحو اجرا مي شود.
در جلسه كارگروه راه و شهرسازي شوراي پدافند غيرعامل استان بر رعايت الزامات پدافندي تاكيد شد
كارخايي مدير كل پدافند غيرعامل استانداري سمنان مطالبي در خصوص نظام برنامه ريزي و روند قرار گرفتن مباحث پدافندي در برنامه چهارم و پنجم، اساسنامه ها و دستورالعمل ها سازمان پدافند غيرعامل ارائه نمود.
کمبود آب، تهدید اصلی زیستی در استان سمنان است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با اشاره به تهدیدهای زیستی به عنوان یکی از هشت تقسیم بندی تهدیدها در پدافند غیرعامل، گفت: کمبود آب، به ویژه آب آشامیدنی اصلی ترین تهدید زیستی در این استان است.
آزمایشگاه «آبپا» در استان سمنان راه‌اندازی شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان از راه اندازی آزمایشگاه آبپا دراین استان خبرداد.
فرماندار سمنان: فضای سایبری با اصول پدافند غیرعامل مصون سازی شود
فرماندار سمنان با بیان اینکه تهدیدهای سایبری یکی از خطرهای دائمی برای کشور است، افزود: با اجرای سیاست های پدافند غیرعامل، می توان از تهدیدهای سایبری در حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری در بخش های اجرایی جلوگیری کرد.
پدافند غيرعامل نيازمند آموزش كاربردي و كيفي است
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع انساني استانداري سمنان:
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع انساني استانداري سمنان گفت: فرهنگ سازي در حوزه پدافند غيرعامل در جامعه مسير خوبي را در پيش گرفته است و براي تحقق بيشتر اين امر مهم، آموزش، موضوعي اجتناب ناپذير است.
فرمانداران هشت گانه استان سمنان روسای شورای پدافند غیرعامل شدند
در پی حکم استاندار سمنان؛
استاندار سمنان طی حکمی فرمانداران سطح استان را به عنوان روسای شورای پدافند غیرعامل شهرستان های هشت گانه منصوب کرد.
پدافند غیرعامل زمینه ایمن سازی جامعه در برابرحرکت دشمنان را فراهم می کند
استاندار سمنان:
استاندار سمنان این استان به لحاظ پیشرفت های فناوری و زیر ساخت های شبکه های مجازی رتبه دوم را در کشور دارد ، گفت : پدافند غیر عامل زمینه ایمن سازی جامعه در برابر حرکات دشمنان در کشور را فراهم می کند.
فرهنگ پدافند غیرعامل در مدارس تشریح شود
مدیرکل پدافند غیرعامل سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: فرهنگ پدافند غیرعامل برای دانش آموزان در مدارس باید ترویج و گسترش یابد.
پدافند غیرعامل برای دور کردن خطرات جامعه است
معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور:
معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل با بیان این که پدافند غیرعامل برای دور کردن خطرات جامعه است، بر لزوم وجود دیدگاه های راهبردی در این حوزه تاکید کرد.
طرح جامع مقابله با تهدیدات حوزه سلامت در استان سمنان تدوین شود
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان تدوین و ابلاغ طرح جامع مقابله با تهدیدات و اقدامات دشمن در حوزه سلامت در این استان را خواستار شد.
آخرین اخبار 
آرشیو