پایداری ملی

اصول پدافند غیرعامل در ساخت‌وسازهای سمنان جدی‌گرفته‌نمی‌شود

اصول پدافند غیرعامل در ساخت‌وسازهای سمنان جدی‌گرفته‌نمی‌شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان گفت: اصول و دستور‌العمل‌های پدافند غیرعامل در مراحل فنی ساخت‌وسازها در این استان توجه بیشتری می‌طلبد.
بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان از نیروگاه برق شهید باکری سمنان

بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان از نیروگاه برق شهید باکری سمنان

مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در راستای برنامه ها و اهداف پدافند غیرعامل از تاسیسات نیروگاه برق شهید باکری سمنان بازدیدکرد. دراین بازدید مسائل و نکات پدافند غیرعامل در بخش های مختلف نیروگاه مورد بررسی قرار گرفت.
تامین آب مهمترین دغدغه‌ استان سمنان در بخش روستایی است

تامین آب مهمترین دغدغه‌ استان سمنان در بخش روستایی است

مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان، تامین آب را یکی از دغدغه‌های مهم استان در بخش روستایی عنوان کرد و گفت: معتقدیم تلاش برای تامین آب در راستای حفظ و پایداری روستاها بسیار مهم است.
رویکرد اصلی پدافند غیرعامل و شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر، پیشگیری است
در جلسه کمیته پدافندغیرعامل شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان سمنان مطرح شد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان با بیان اینکه رویکرد اصلی و مهم اداره کل پدافند غیرعامل و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در راستای پیشگیری است، افزود دو نهاد در یک موضوع نقطه مشترک دارند و آن تلاش برای حفظ سرمایه های انسانی در برابر تهدیدات مختلف می باشد.
برگزاری سمينار پدافندغيرعامل در شرکت توزیع برق استان سمنان
در راستای برنامه ها و اهداف پدافند غیرعامل :
با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان ، سمینار آموزشی پدافند غیرعامل با موضوع تهدیدات حوزه توزیع برق ، در این شرکت برگزار شد
استانداری و فرمانداری‌ها باید در اجرای پدافند غیر عامل الگو و شاخص باشند
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان:
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان در دومین جلسه کمیته پدافند غیر عامل استانداری که مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری و اعضا حضور داشتند با توجه به نقش، جایگاه و اهداف بلند پدافند غیر عامل افزود استانداری و فرمانداریها بعنوان دستگاههای حاکمیتی باید در اجرای برنامه های پدافند غیر عامل الگو و شاخص برای دیگر دستگاههای اجرایی باشند.
پدافند عامل و پدافند غیرعامل به دنبال دفاع از مردم و حفظ تأسیسات و زیرساخت‌های مهم است
مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در دیدار با فرمانده پایگاه هوایی سمنان:
ایرج کارخائی مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان به اتفاق کارشناسان اداره کل با امیر شوکتی فرمانده پایگاه هوایی سمنان در محل پایگاه پدافند هوایی دیدار و گفتگو کرد.
کشتارگاه های شرق استان سمنان برای پیشگیری از تب کریمه ساماندهی می‌شوند
با مصوبه شورای پدافند غیرعامل استان سمنان ؛
با مصوبه شورای پدافند غیرعامل استان سمنان و به دستور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، کشتارگاه های بسطام و شاهرود با هدف پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو ساماندهی می‌شوند
تمام موارد پیشگیرانه از بیماری تب کریمه در استان سمنان انجام شده است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: تمام اقدام‌های پیشگیرانه و مراقبتی برای مقابله با مشاهده و شیوع بیماری تب کریمه کنگو با همکاری تمام بخش های اجرایی استان انجام شده است.
خبر موثق و مستدلی مبنی بر رخنه باج افزارها در استان سمنان اعلام نشده است
مدیر کل پدافند غیر عامل استان سمنان:
مدیر کل پدافند غیر عامل استان سمنان از برگزاری دومین کارگاه آموزشی آشنایی با باج افزارها و راهکارهای مقابله با آن در سمنان خبر داد و گفت: تاکنون خبر موثق و مستدلی مبنی بر رخنه باج افزارها در استان سمنان اعلام نشده است.
مراکز آپا در تمام استان‌ها ایجاد شد/ گزارشی از بخش‌های دولتی و خصوصی سمنان در حملات سایبری اخیر دریافت نشد
مدیرکل ارتباطات استان سمنان:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با بیان اینکه مراکز آپا در تمام استان‌ها برای مقابله با تهدیدهای سایبری ایجاد شده است، گفت: در حملات سایبری اخیر از بخش‌های دولتی و خصوصی استان سمنان، هیچ‌گونه گزارشی دریافت نشد
سازمان تعاون روستایی نقش مهمی در ذخیره سازی و تامین مواد غذایی دارد
سمنان؛
ایرج کارخایی، مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در جلسه کمیته پدافند غیرعامل سازمان تعاون روستایی استان سمنان که مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان سمنان و معاونین و مسئولین واحدهای تعاون روستایی حضور داشتند،مهمترین رسالت و وظیفه سازمان تعاون روستایی را در اجرای اهداف پدافند غیرعامل ذخیره سازهای کالاهای اساسی و استراتژیکی و تامین محصولات غذایی مردم در شرایط بحران و خطر عنوان کرد.
رضایت مندی و خدمت رسانی یک نوع کار پدافندی است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
ایرج کارخائی در جلسه کمیته پدافند غیرعامل بهزیستی استان که مدیرکل بهزیستی استان و معاونین و اعضای کمیته حضور داشتند کسب رضایت مندی و ارائه خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم را یک کار پدافند غیرعامل برشمرد.
دستگاه های استان برای مقابله با تب کنگو آمادگی کامل دارند/ هیچ موردی از تب کنگو در استان سمنان مشاهده نشده است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با بیان اینکه تاکنون هیچ موردی از تب کریمه کنگو در استان مشاهده نشده است گفت: دستگاه های ذیربط برای مقابله با این بیماری آمادگی کامل دارند.
تاکید بر استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه در فرهنگ سازی پدافند غیرعامل
در دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل سمنان با مدیریت حوزه علمیه برادران استان مطرح شد؛
در دیدار کارخائی مدیرکل پدافند غیرعامل با حجه الاسلام مهدی نژاد مدیریت حوزه علمیه برادران استان با اشاره به جایگاه مهم پدافند غیرعامل در جامعه بر برنامه ریزی مناسب جهت استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی پدافند غیرعامل در سطح استان تاکید شد.
امنیت غذایی یکی از مهمترین مقوله های پدافند غیرعامل است
معاون کشاورزی پدافند غیر عامل کشور:
معاون کشاورزی پدافند غیرعامل کشور گفت: امنیت غذایی یکی از مهمترین مقوله های پدافند غیرعامل است چرا که امنیت ملی ما به امنیت غذایی گره خورده و این رکن اصلی تلقی می شود.
گره گشایی از اشتغال مصداق پدافند غیرعامل است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با بیان اینکه ایجاد هرشغل جدید یک کار پدافندی است، گفت: گره گشایی از اشتغال زایی در زمره مصادیق عینی پدافند غیرعامل در جامعه است.
ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاه‌های استان سمنان در پدافند غیرعامل
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان تاکید کرد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان گفت: باید پدافند غیرعامل را به صورت علمی و همچنین گفتمان عمومی ترویج دهیم و در این راه استفاده از ظرفیت دانشگاه‌های استان ضروری است.
بسیج بهترین ظرفیت برای ترویج و توسعه پدافند غیرعامل است
در دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استان با فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان مطرح شد
در این دیدار کارخائی مدیر کل پدافند غیرعامل واژه های مقاومت، دفاع، جهاد و ایثار و ایستادگی را از واژه های بزرگی عنوان کرد که مباحث پدافند غیرعامل در راستای تحقق این واژه ها قدم بر می دارد.
كارگروه هاي تخصصي بازوان توانمند اهداف پدافند غيرعامل هستند
مديركل پدافند غيرعامل استان سمنان:
ایرج کارخایی بر ضرورت فعال کردن کارگروه های تخصصی بعنوان زیرمجموعه کارشناسی شورای پدافند غیرعامل تاکید کرد.
تهدیدهای بیوتروریسم نیازمند مراقبت های قوی حوزه پدافند غیرعامل است
سمنان؛
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: پدافند غیر عامل برای پیشگیری باید تمام نقاط و کانون‌های تحرکات و اقدامات دشمنان را به ویژه در بخش بیوتروریسم رصد کند.
استان، استانی مستعد تهدیدهای زیستی
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان از استان سمنان به‌عنوان یکی از استان‌های مستعد تهدیدهای زیستی در کشور نام برد .
تامین محصولات غذایی سالم از اهداف پدافند زیستی است
مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان:
در راستای الزامات و اهداف پدافند غیرعامل و مقابله با تهدیدات زیستی و بیوتروریسم، ایرج کارخائی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان باتفاق کارشناسان اداره کل از سایت های کشت ارقام بومی و ذخایر ژنتیکی گندم ایران در منطقه اراضی و مزارع گرمسار و ایوانکی بازدید نمودند.
آخرین اخبار 
آرشیو