پایداری ملی

کشتارگاه های شرق استان سمنان برای پیشگیری از تب کریمه ساماندهی می‌شوند

کشتارگاه های شرق استان سمنان برای پیشگیری از تب کریمه ساماندهی می‌شوند

با مصوبه شورای پدافند غیرعامل استان سمنان و به دستور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، کشتارگاه های بسطام و شاهرود با هدف پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو ساماندهی می‌شوند
تمام موارد پیشگیرانه از بیماری تب کریمه در استان سمنان انجام شده است

تمام موارد پیشگیرانه از بیماری تب کریمه در استان سمنان انجام شده است

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: تمام اقدام‌های پیشگیرانه و مراقبتی برای مقابله با مشاهده و شیوع بیماری تب کریمه کنگو با همکاری تمام بخش های اجرایی استان انجام شده است.
خبر موثق و مستدلی مبنی بر رخنه باج افزارها در استان سمنان اعلام نشده است

خبر موثق و مستدلی مبنی بر رخنه باج افزارها در استان سمنان اعلام نشده است

مدیر کل پدافند غیر عامل استان سمنان از برگزاری دومین کارگاه آموزشی آشنایی با باج افزارها و راهکارهای مقابله با آن در سمنان خبر داد و گفت: تاکنون خبر موثق و مستدلی مبنی بر رخنه باج افزارها در استان سمنان اعلام نشده است.
مراکز آپا در تمام استان‌ها ایجاد شد/ گزارشی از بخش‌های دولتی و خصوصی سمنان در حملات سایبری اخیر دریافت نشد
مدیرکل ارتباطات استان سمنان:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با بیان اینکه مراکز آپا در تمام استان‌ها برای مقابله با تهدیدهای سایبری ایجاد شده است، گفت: در حملات سایبری اخیر از بخش‌های دولتی و خصوصی استان سمنان، هیچ‌گونه گزارشی دریافت نشد
سازمان تعاون روستایی نقش مهمی در ذخیره سازی و تامین مواد غذایی دارد
سمنان؛
ایرج کارخایی، مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در جلسه کمیته پدافند غیرعامل سازمان تعاون روستایی استان سمنان که مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان سمنان و معاونین و مسئولین واحدهای تعاون روستایی حضور داشتند،مهمترین رسالت و وظیفه سازمان تعاون روستایی را در اجرای اهداف پدافند غیرعامل ذخیره سازهای کالاهای اساسی و استراتژیکی و تامین محصولات غذایی مردم در شرایط بحران و خطر عنوان کرد.
رضایت مندی و خدمت رسانی یک نوع کار پدافندی است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
ایرج کارخائی در جلسه کمیته پدافند غیرعامل بهزیستی استان که مدیرکل بهزیستی استان و معاونین و اعضای کمیته حضور داشتند کسب رضایت مندی و ارائه خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم را یک کار پدافند غیرعامل برشمرد.
دستگاه های استان برای مقابله با تب کنگو آمادگی کامل دارند/ هیچ موردی از تب کنگو در استان سمنان مشاهده نشده است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با بیان اینکه تاکنون هیچ موردی از تب کریمه کنگو در استان مشاهده نشده است گفت: دستگاه های ذیربط برای مقابله با این بیماری آمادگی کامل دارند.
تاکید بر استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه در فرهنگ سازی پدافند غیرعامل
در دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل سمنان با مدیریت حوزه علمیه برادران استان مطرح شد؛
در دیدار کارخائی مدیرکل پدافند غیرعامل با حجه الاسلام مهدی نژاد مدیریت حوزه علمیه برادران استان با اشاره به جایگاه مهم پدافند غیرعامل در جامعه بر برنامه ریزی مناسب جهت استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی پدافند غیرعامل در سطح استان تاکید شد.
امنیت غذایی یکی از مهمترین مقوله های پدافند غیرعامل است
معاون کشاورزی پدافند غیر عامل کشور:
معاون کشاورزی پدافند غیرعامل کشور گفت: امنیت غذایی یکی از مهمترین مقوله های پدافند غیرعامل است چرا که امنیت ملی ما به امنیت غذایی گره خورده و این رکن اصلی تلقی می شود.
گره گشایی از اشتغال مصداق پدافند غیرعامل است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با بیان اینکه ایجاد هرشغل جدید یک کار پدافندی است، گفت: گره گشایی از اشتغال زایی در زمره مصادیق عینی پدافند غیرعامل در جامعه است.
ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاه‌های استان سمنان در پدافند غیرعامل
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان تاکید کرد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان گفت: باید پدافند غیرعامل را به صورت علمی و همچنین گفتمان عمومی ترویج دهیم و در این راه استفاده از ظرفیت دانشگاه‌های استان ضروری است.
بسیج بهترین ظرفیت برای ترویج و توسعه پدافند غیرعامل است
در دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استان با فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان مطرح شد
در این دیدار کارخائی مدیر کل پدافند غیرعامل واژه های مقاومت، دفاع، جهاد و ایثار و ایستادگی را از واژه های بزرگی عنوان کرد که مباحث پدافند غیرعامل در راستای تحقق این واژه ها قدم بر می دارد.
كارگروه هاي تخصصي بازوان توانمند اهداف پدافند غيرعامل هستند
مديركل پدافند غيرعامل استان سمنان:
ایرج کارخایی بر ضرورت فعال کردن کارگروه های تخصصی بعنوان زیرمجموعه کارشناسی شورای پدافند غیرعامل تاکید کرد.
تهدیدهای بیوتروریسم نیازمند مراقبت های قوی حوزه پدافند غیرعامل است
سمنان؛
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: پدافند غیر عامل برای پیشگیری باید تمام نقاط و کانون‌های تحرکات و اقدامات دشمنان را به ویژه در بخش بیوتروریسم رصد کند.
استان، استانی مستعد تهدیدهای زیستی
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان از استان سمنان به‌عنوان یکی از استان‌های مستعد تهدیدهای زیستی در کشور نام برد .
تامین محصولات غذایی سالم از اهداف پدافند زیستی است
مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان:
در راستای الزامات و اهداف پدافند غیرعامل و مقابله با تهدیدات زیستی و بیوتروریسم، ایرج کارخائی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان باتفاق کارشناسان اداره کل از سایت های کشت ارقام بومی و ذخایر ژنتیکی گندم ایران در منطقه اراضی و مزارع گرمسار و ایوانکی بازدید نمودند.
پدافند غیرعامل بامصون‌سازی جامعه به تحقق شعار سال کمک می کند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان بابیان اینکه این نهاد با مصون‌سازی جامعه در برابر تهدیدات به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک می کند، گفت: باید با هوشیاری در راستای اهداف نظام کوشا بود.
بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل استان از نیروگاه شهید بسطامی شاهرود
در راستای اهداف پدافند غیرعامل:
مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان از تاسیسات نیروگاه شهید بسطامی شاهرود بازدید نمود و در جلسه ای که با حضور مدیرعامل شرکت تولید برق استان و همکاران و مدیران نیروگاه برگزار شد، به بررسی مشکلات پیش روی نیروگاه و مسائل و موارد مختلف پدافند غیرعامل در این مرکز پرداختند.
برگزاری جلسه کمیته پدافند غیر عامل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان
اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون استان سمنان با اشاره به تغییر شکل و رویکرد تهدیدات دشمنان نظام از حوزه نظامی به حوزه های فرهنگی، سایبری، زیستی، روانی و اقتصادی گفت: امروز باید مسئولین تهدیدات حال حاضر را بشناسند تا بتوانند با آن مقابله نمایند، زیرا تهدیدات از حوزه سنتی گذشته و عبور کرده است، اینجاست که باید ماهیت و ضرورت پدافند غیر عامل را احساس نموده و به آن اهمیت دهیم.
رشته پدافند غیرعامل در دانشگاه استان سمنان تدریس می شود
باهمکاری فرمانده نیروی انتظامی
فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه پدافند غیرعامل نقش سازنده در کاهش آسیب پذیری جامعه ایفا می کند،گفت:این اهمیت باعث شده تا رشته پدافند غیرعامل در دانشگاه استان تدریس شود.
نشست هم اندیشی مدیرکل پدافند غیرعامل با دبیر کارگروه تخصصی سازماندهی و مشارکت مردمی
در راستای اهداف پدافند غیرعامل:
در نشستی که با حضور کارخائی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ، سرگرد پاسدار پریسوز معاون عملیات سپاه استان و دبیر کارگروه تخصصی سازماندهی و مشارکت مردمی شورای پدافند غیرعامل استان و کارشناس و رابط پدافند غیرعامل سپاه در محل اداره کل برگزار گردید
تهدیدات دشمن ادامه دارد/ برنامه‌های پدافند غیرعامل عملگرا باشد
فرمانده انتظامی استان سمنان:
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به تهدیدات دائمی و مستمر دشمنان بر علیه ملت ایران، گفت: پدافند غیرعامل در خنثی سازی و کاهش آسیب پذیری جامعه در مقابل اقدامات دشمنان نقش موثری دارد.
ديدار مدير كل پدافند غيرعامل استانداري با رئيس سازمان دانش آموزي استان سمنان
ایرج کارخائی بهترین نیرو و موثرترین افراد را برای فرهنگ سازی و پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل محصلین و دانش آموزان در مقاطع مختلف برشمرد و خواستار همکاری و همیاری بیشتر سازمان دانش آموزی با اداره کل پدافند غیرعامل در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در همگانی کردن و فراگیر شدن اصل مهم پدافند غیرعامل در جامعه شد.
آخرین اخبار 
آرشیو