پایداری ملی

نقش شهرداری در اجرایی شدن اصول پدافندغیرعامل بی نظیر است

نقش شهرداری در اجرایی شدن اصول پدافندغیرعامل بی نظیر است

مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در دیدار با شهردار جدید سمنان عنوان داشت حوزه پدافند غیرعامل از اهمیت و جایگاه مهمی برخوردار است و با امنیت و اقتدار کشور ارتباط مستقیم دارد و در صورت اجرایی شدن اصول آن بویژه در حوزه های پیش بینی و پیشگیری ، زیرساخت های حیاتی، حساس و مهم در مقابل تهدیدات احتمالی بویژه انسان ساز مصونیت پیدا می کند.
رویکرد پدافند غیرعامل یک نگرش علمی است.

رویکرد پدافند غیرعامل یک نگرش علمی است.

مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در دیدار با رییس دانشگاه پیام نور استان رویکرد اصلی پدافند غیرعامل را یک نگرش و رویکردی علمی و تخصصی بیان کرد.
بیش از ۱۰۰ دستگاه اجرائی استان سمنان به مولّد برق اضطراری مجهز هستند

بیش از ۱۰۰ دستگاه اجرائی استان سمنان به مولّد برق اضطراری مجهز هستند

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در رزمایش قطع برق ادارات و ارزیابي آماده به کارگيري مولّدهاي برق اضطراري که در شرکت توزيع برق استان سمنان برگزار شد ، حضور يافته و در جريان روند اين برنامه قرار گرفت.
مهاجرت معکوس در روستاها اقدامی موثر در حوزه پدافند غیرعامل است/ پدافند غیرعامل به فرهنگ عمومی تبدیل شود
در شورای اداری گرمسار مطرح شد؛
مسئولان شهرستانی و استانی در جلسه شورای اداری شهرستان گرمسار درخصوص پدافند غیرعامل گزارشاتی را ارائه دادند.
پدافند غیرعامل به عنوان یک اصل راهبردی و دانش بین رشته ای و یک مقوله مستمر و دائمی است
دکتر قنبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جانشین رییس شورای پدافند غیرعامل استان سمنان:
بمناسبت هفته پدافند غیرعامل دکتر قنبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جانشین رییس شورای پدافند غیرعامل استان پیامی صادر کرد که متن کامل آن به شرح ذیل است:
پیام استاندار سمنان  پیام بمناسبت هفته نکوداشت پدافند غیر عامل
"دفاع جزیی از هویت یک ملت است، هر ملتی که به فکر دفاع نباشد زنده نیست" مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)
بازخوانی ضرورت‌های پدافند غیرعامل از دیدگاه رهبری معظم‌ انقلاب
در آستانه هفته پدافند غیرعامل در گفت‌وگو با ایسنا تببین شد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان، پدافند غیرعامل را یک الزام همیشگی برشمرد و با اشاره به بیانات رهبری در خصوص پدافندغیرعامل در سال‌های اخیر، به بازخوانی ضرورت‌های پدافند غیرعامل از دیدگاه معظم‌له پرداخت.
اصول پدافند غیرعامل در ساخت‌وسازهای سمنان جدی‌گرفته‌نمی‌شود
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان گفت: اصول و دستور‌العمل‌های پدافند غیرعامل در مراحل فنی ساخت‌وسازها در این استان توجه بیشتری می‌طلبد.
بازدید مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان از نیروگاه برق شهید باکری سمنان
در راستای اهداف و برنامه های پدافند غیرعامل:
مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در راستای برنامه ها و اهداف پدافند غیرعامل از تاسیسات نیروگاه برق شهید باکری سمنان بازدیدکرد. دراین بازدید مسائل و نکات پدافند غیرعامل در بخش های مختلف نیروگاه مورد بررسی قرار گرفت.
تامین آب مهمترین دغدغه‌ استان سمنان در بخش روستایی است
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان، تامین آب را یکی از دغدغه‌های مهم استان در بخش روستایی عنوان کرد و گفت: معتقدیم تلاش برای تامین آب در راستای حفظ و پایداری روستاها بسیار مهم است.
رویکرد اصلی پدافند غیرعامل و شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر، پیشگیری است
در جلسه کمیته پدافندغیرعامل شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان سمنان مطرح شد:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان با بیان اینکه رویکرد اصلی و مهم اداره کل پدافند غیرعامل و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در راستای پیشگیری است، افزود دو نهاد در یک موضوع نقطه مشترک دارند و آن تلاش برای حفظ سرمایه های انسانی در برابر تهدیدات مختلف می باشد.
برگزاری سمينار پدافندغيرعامل در شرکت توزیع برق استان سمنان
در راستای برنامه ها و اهداف پدافند غیرعامل :
با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان ، سمینار آموزشی پدافند غیرعامل با موضوع تهدیدات حوزه توزیع برق ، در این شرکت برگزار شد
استانداری و فرمانداری‌ها باید در اجرای پدافند غیر عامل الگو و شاخص باشند
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان:
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان در دومین جلسه کمیته پدافند غیر عامل استانداری که مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری و اعضا حضور داشتند با توجه به نقش، جایگاه و اهداف بلند پدافند غیر عامل افزود استانداری و فرمانداریها بعنوان دستگاههای حاکمیتی باید در اجرای برنامه های پدافند غیر عامل الگو و شاخص برای دیگر دستگاههای اجرایی باشند.
پدافند عامل و پدافند غیرعامل به دنبال دفاع از مردم و حفظ تأسیسات و زیرساخت‌های مهم است
مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در دیدار با فرمانده پایگاه هوایی سمنان:
ایرج کارخائی مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان به اتفاق کارشناسان اداره کل با امیر شوکتی فرمانده پایگاه هوایی سمنان در محل پایگاه پدافند هوایی دیدار و گفتگو کرد.
کشتارگاه های شرق استان سمنان برای پیشگیری از تب کریمه ساماندهی می‌شوند
با مصوبه شورای پدافند غیرعامل استان سمنان ؛
با مصوبه شورای پدافند غیرعامل استان سمنان و به دستور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، کشتارگاه های بسطام و شاهرود با هدف پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو ساماندهی می‌شوند
تمام موارد پیشگیرانه از بیماری تب کریمه در استان سمنان انجام شده است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: تمام اقدام‌های پیشگیرانه و مراقبتی برای مقابله با مشاهده و شیوع بیماری تب کریمه کنگو با همکاری تمام بخش های اجرایی استان انجام شده است.
خبر موثق و مستدلی مبنی بر رخنه باج افزارها در استان سمنان اعلام نشده است
مدیر کل پدافند غیر عامل استان سمنان:
مدیر کل پدافند غیر عامل استان سمنان از برگزاری دومین کارگاه آموزشی آشنایی با باج افزارها و راهکارهای مقابله با آن در سمنان خبر داد و گفت: تاکنون خبر موثق و مستدلی مبنی بر رخنه باج افزارها در استان سمنان اعلام نشده است.
مراکز آپا در تمام استان‌ها ایجاد شد/ گزارشی از بخش‌های دولتی و خصوصی سمنان در حملات سایبری اخیر دریافت نشد
مدیرکل ارتباطات استان سمنان:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با بیان اینکه مراکز آپا در تمام استان‌ها برای مقابله با تهدیدهای سایبری ایجاد شده است، گفت: در حملات سایبری اخیر از بخش‌های دولتی و خصوصی استان سمنان، هیچ‌گونه گزارشی دریافت نشد
سازمان تعاون روستایی نقش مهمی در ذخیره سازی و تامین مواد غذایی دارد
سمنان؛
ایرج کارخایی، مدیر کل پدافند غیرعامل استان سمنان در جلسه کمیته پدافند غیرعامل سازمان تعاون روستایی استان سمنان که مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان سمنان و معاونین و مسئولین واحدهای تعاون روستایی حضور داشتند،مهمترین رسالت و وظیفه سازمان تعاون روستایی را در اجرای اهداف پدافند غیرعامل ذخیره سازهای کالاهای اساسی و استراتژیکی و تامین محصولات غذایی مردم در شرایط بحران و خطر عنوان کرد.
رضایت مندی و خدمت رسانی یک نوع کار پدافندی است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
ایرج کارخائی در جلسه کمیته پدافند غیرعامل بهزیستی استان که مدیرکل بهزیستی استان و معاونین و اعضای کمیته حضور داشتند کسب رضایت مندی و ارائه خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم را یک کار پدافند غیرعامل برشمرد.
دستگاه های استان برای مقابله با تب کنگو آمادگی کامل دارند/ هیچ موردی از تب کنگو در استان سمنان مشاهده نشده است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با بیان اینکه تاکنون هیچ موردی از تب کریمه کنگو در استان مشاهده نشده است گفت: دستگاه های ذیربط برای مقابله با این بیماری آمادگی کامل دارند.
تاکید بر استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه در فرهنگ سازی پدافند غیرعامل
در دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل سمنان با مدیریت حوزه علمیه برادران استان مطرح شد؛
در دیدار کارخائی مدیرکل پدافند غیرعامل با حجه الاسلام مهدی نژاد مدیریت حوزه علمیه برادران استان با اشاره به جایگاه مهم پدافند غیرعامل در جامعه بر برنامه ریزی مناسب جهت استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی پدافند غیرعامل در سطح استان تاکید شد.
امنیت غذایی یکی از مهمترین مقوله های پدافند غیرعامل است
معاون کشاورزی پدافند غیر عامل کشور:
معاون کشاورزی پدافند غیرعامل کشور گفت: امنیت غذایی یکی از مهمترین مقوله های پدافند غیرعامل است چرا که امنیت ملی ما به امنیت غذایی گره خورده و این رکن اصلی تلقی می شود.
آخرین اخبار 
آرشیو