پایداری ملی

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان جنوبی منصوب شد

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان جنوبی منصوب شد

در حکمی از سوی استاندار خراسان جنوبی، مشیر الحق عابدی به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان جنوبی منصوب شد.
قدرت سایبری در کشور حرف اول را می‌زند/ لزوم افزایش اقتدار و توان رزمی نیروهای مسلح

قدرت سایبری در کشور حرف اول را می‌زند/ لزوم افزایش اقتدار و توان رزمی نیروهای مسلح

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه قدرت سایبری در کشور حرف اول را می‌زند، افزود: در جهان از دانش فنی و قدرت سایبری برای مقابله با تهاجمات دشمنان استفاده می‌شود.
برگزاري جلسه كميسيون پيشگيري و مقابله با تهديدات بيوتروريستي در استان

برگزاري جلسه كميسيون پيشگيري و مقابله با تهديدات بيوتروريستي در استان

در ابتداي جلسه افسر مديركل پدافند غير عامل استانداري با اشاره به مكاتبات وزارت كشور در خصوص انتقال محوريت برگزاري جلسات كميسيون از دفتر امور امنيتي و انتظامي به اداره كل پدافند غير عامل به تبيين مفادی از آيين نامه مربوطه پرداخت و بر اهميت فوق العاده موضوع در راستاي افزايش توان بازدارندگي اطلاعاتي كليه دستگاه ها در مقابله با تهديدات بيوتروريستي تاكيد نمود.
برگزاری اولین جلسه کمیته پدافندغیرعامل اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی در سال 96
اولین جلسه کمیته پدافندغیرعامل اداره کل صنعت معدن و تجارت به ریاست مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان و با حضور مدیر کل پدافندغیرعامل استانداری ، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ، رئیس اتاق اصناف مرکز استان و جمعی از مسئولین و دست اندرکاران مرتبط با حوزه صنعت معدن و تجارت برگزار گردید.
افتتاح نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي، فناوري و صنعتي در استان خراسان جنوبي
ظهر روز يك شنبه مورخ 1395/11/17 همزمان با ششمين روز از ايام ا... دهه مبارك فجر نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي فناوري و صنعتي استان خراسان جنوبي با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، (رئيس كارگروه هاي تخصصي "اقتصاد، صنعت و كشاورزي" و "علمي و فناوري" شوراي پدافندغيرعامل استان) مدير كل پدافند غيرعامل و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرائي در محل نمايشگاه هاي بين المللي بيرجند افتتاح گرديد.
برگزاری جلسه شورای پدافند غیرعامل استان خراسان جنوبی
صبح روز یکشنبه مورخ 95/11/10 جلسه شورای پدافند غیرعامل استان خراسان جنوبی به ریاست حسینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین رئیس شورای پدافند غیرعامل در محل استانداری برگزار گردید.
200 میلیون تومان تجهیزات به آتش‌نشانی بیرجند اختصاص یافت
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بیرجند:
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرستان بیرجند با بیان اینکه بازار بیرجند را از پلاسکو کمتر نمی‌بینم چون چیدمان آن مشکل دارد و بسیاری فرسوده است گفت: تا پایان امسال مبلغ 200 میلیون تومان تجهیزات به آتش نشانی بیرجند اختصاص می‌یابد.
برگزاري رزمايش راهيان بيت المقدس بسيجيان+تصاوير
خراسان جنوبي؛
رزمايش راهيان بيت المقدس بسيجيان گردانهاي واكنش سريع بيت المقدس، امام علي (ع) و كوثر در منطقه عمومي بيدخت شهرستان بيرجند برگزار شد.
برگزاری جلسه کارگروه مخاطرات زیست محیطی در استان خراسان جنوبی
صبح روز دوشنبه مورخ 1395/10/6 مصادف با هفته ایمنی و کاهش بلایای طبیعی جلسه کارگروه مخاطرات زیست محیطی به ریاست آرامنش مدیرکل محیط زیست استان و با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل و جمعی از اعضای کارگروه در محل اداره کل حفاظت محیط زیست استان برگزار شد.
برگزاری جلسه ستاد آنفولانزای فوق حاد پرندگان در خراسان جنوبی
جلسه ستاد مقابله با آنفولانزای فوق حاد پرندگان استان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل، مدیرکل دامپزشکی و سایر مدیران دستگاههای مرتبط در محل سالن اجتماعات حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد.
اگر در کشور به حوزه پدافند غیرعامل توجه شود در حوزه اقتصادی مقاومت پایداری خواهیم داشت
استاندار خراسان‌جنوبی:
پرویزی گفت: اگر در کشور به حوزه پدافند غیرعامل توجه شود در حوزه اقتصادی مقاومت پایداری خواهیم داشت. نمی‌توان با سلاح کشور را نگه داشت، بلکه همه موضوعات عمومی و اجتماعی کشور با اشتغال و تولید گره می‌خورد و نقطه آسیب‌های انقلاب اسلامی اینجاست که باید در این حوزه موفق شویم تا دنیا با نگاه دیگری به ما بنگرد.
برگزاری جلسه شورای پدافند غیرعامل استان خراسان جنوبی
جلسه شورای پدافندغیرعامل استان خراسان جنوبی به ریاست حسینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین رئیس شورای پدافند غیرعامل استان و با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و اعضای شورا در محل استانداری برگزار گردید.
برگزاری همایش امداد و نجات در استان خراسان جنوبی
طی روز یک شنبه مورخ 1395/10/5 مصادف با سالروز زلزله بم، همایش امداد و نجات با حضور رئیس سازمان امداد و نجات کشور مدیران کل پدافند غیرعامل و بحران استانداری و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران دستگاههای اجرائی و مدیران عامل شرکتها و جمعی از اعضای خانواده بزرگ امداد و نجات استان با مدیریت جمعیت هلال احمر در بیرجند برگزار شد.
برنامه‌های پدافند غیرعامل خراسان جنوبی جامع و علمی باشد
معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی:
معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی مصون سازی و پایداری کشور در زمینه‌های مختلف را دو عنصر مهم در پدافند غیرعامل دانست و گفت: متناسب با تهدیدات دشمن باید برنامه‌ای جامع و علمی داشته باشیم و مشارکت مردم لازمه رسیدن به موفقیت در این زمینه است.
برگزاری همایش بزرگ دانش آموزی با رویکرد پدافندغیرعامل در استان خراسان جنوبی
صبح روز سه شنبه مورخ 1395/8/4 در راستای نکوداشت هفته و تعمیق و گسترش فرهنگ پدافندغیرعامل در سطح دانش آموزان؛ همایش بزرگ دانش آموزی با موضوع پدافندغیرعامل با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین رئیس شورای پدافند غیرعامل استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از معلمان و دانش آموزان منتخب مقطع متوسطه دختران در سالن اجتماعات آموزش و پرورش در بیرجند برگزار شد.
برگزاری رزمایش واکنش اضطراری در برابر نفوذ و خرابکاری در شرکت پخش فراورده های نفتی استان خراسان جنوبی
صبح روز دوشنبه مورخ 1395/8/3 مصادف با دومین روز از هفته پدافندغیرعامل و به مناسبت نکوداشت این هفته رزمایش واکنش اضطراری در برابر نفوذ و خرابکاری با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری و مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی خراسان جنوبی و جمعی از کارکنان دستگاههای ذیربط در محل انبار نفت بیرجند برگزار شد.
برگزاري همايش رويكردهاي نوين فضاي مجازي در خراسان جنوبي
صبح روز شنبه مورخ 1395/8/15 همايش رويكردهاي نوين در فضاي مجازي فرصت ها و تهديدات با حضور دكتر ولوي مشاور عالي وزير دفاع ، مديركل پدافند غير عامل استانداري ، مدير كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان و جمعي از فرماندهان نظامي و انتظامي ، مديران كل و روساي دستگاه هاي اجرائي ، مديران حراست و فناوري اطلاعات ادارات كل و رابطين كميته هاي پدافند غير عامل دستگاه هاي اجرايي استان با مديريت اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات در بيرجند برگزار شد.
افتتاح پروژه سیستم اطفاء حریق با رویکرد پدافند غیرعامل در حوزه بانکی به مناسبت هفته نکوداشت پدافند غیرعامل در بیرجند
صبح روز یکشنبه مورخ 1395/8/2 در راستای نکوداشت هفته پدافندغیرعامل و مصادف با اولین روز این هفته، پروژه سیستم اطفاء حریق بانک سپه استان با رویکرد پدافندغیرعامل با حضور حسینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین رئیس شورای پدافندغیرعامل و افسر مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری و رئیس شعب بانکهای سپه و جمعی از پرسنل این بانک در محل شعبه میدان طالقانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
برگزاری رزمایش مقابله با بیماری شاربن در حوزه دامپزشکی و رزمایش ناوبری با رویکرد پدافندغیرعامل به مناسبت هفته نکوداشت پدافندغیرعامل در بیرجند
صبح روز یکشنبه مورخ 1395/8/2 در اولین روز از هفته پدافندغیرعامل و در راستای گرامیداشت این هفته، رزمایش میدانی شاربن به مدیریت اداره کل دامپزشکی استان و همچنین رزمایش ناوبری به مدیریت فرودگاه بیرجند با حضور دکتر حاتمی رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای راهبردی سازمان پدافندغیرعامل و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرائی حوزه های ذیربط در بیرجند برگزار شد.
دیدار جمعی از رابطین کمیته های پدافند غیرعامل دستگاههای اجرائی و نیروهای نظامی و انتظامی استان خراسان جنوبی با نماینده محترم ولی فقیه در استان
مدیرکل و کارکنان اداره کل پدافندغیرعامل و جمعی از رابطین کمیته های پدافند غیرعامل دستگاههای اجرائی استان به مناسبت ایام نکوداشت پدافندغیرعامل با نماینده محترم ولی فقیه در استان خراسان جنوبی دیدار کردند.
برگزاری جلسه ستاد نکوداشت پدافند غیرعامل در استان خراسان جنوبی
صبح روز یکشنبه مورخ 1395/7/18 جلسه ستاد نکوداشت پدافندغیرعامل استان برگزار گردید.
بیش از ۸۰ برنامه محوری پدافند غیرعامل در خراسان جنوبی اجرا می‌شود
مدیرکل شورای پدافند غیرعامل خراسان جنوبی:
مدیرکل شورای پدافند غیرعامل خراسان جنوبی با بیان اینکه بیش از ۸۰ برنامه محوری پدافند غیرعامل در خراسان جنوبی اجرا می‌شود گفت: هم‌زمان با هفته پدافند غیرعامل ۱۰ پروژه در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود.
برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت بحران، سناریونویسی، طرح واکنش سریع در شرایط اضطراری و سامانه فرماندهی حادثه در بیرجند
صبح روز پنجشنبه مورخ 1395/7/8 کارگاه آموزشی مدیریت بحران، سناریونویسی، طرح واکنش سریع در شرایط اضطراری و سامانه فرماندهی حادثه به مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان و با حضور مدیران کل پدافند غیرعامل استانداری و شرکت آب و فاضلاب و جمعی از دست اندرکاران این حوزه به مدت یک روز در محل سالن اجتماعات سازمان تامین اجتماعی در مرکز استان (بیرجند) برگزار گردید.
آخرین اخبار 
آرشیو