پایداری ملی

گردهمايي دبيران شوراي پدافند غيرعامل شهرستان ها و كارگروههاي تخصصي شوراي پدافند غيرعامل استان اصفهان

گردهمايي دبيران شوراي پدافند غيرعامل شهرستان ها و كارگروههاي تخصصي شوراي پدافند غيرعامل استان اصفهان

گردهمايي دبيران شوراي پدافند غيرعامل شهرستانها و كارگروههاي تخصصي شوراي پدافند غيرعامل استان اصفهان در محل استانداري اصفهان برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشي پدافند غيرعامل ويژه مربيان آمادگي دفاعي مدارس آموزش و پرورش استان اصفهان

برگزاری دوره آموزشي پدافند غيرعامل ويژه مربيان آمادگي دفاعي مدارس آموزش و پرورش استان اصفهان

روز گذشته دوره آموزشي پدافند غيرعامل ويژه مربيان آمادگي دفاعي مدارس سطح استان اصفهان باحضور صفدريان مديركل پدافند غيرعامل استان ، احمدي سرپرست اداره كل آموزش و پرورش استان، خسروجردي نماينده و جانشين معاونت بسيج و امور استانهاي سازمان پدافند غيرعامل كشور، مربيان آموزش دفاعي و مديران حراست نواحي مختلف آموزش و پرورش استان در محل تالار ادب تشكيل شد.
جلسه هم انديشي پدافند غيرعامل استان با كارگروه ارتباط با صنعت دانشگاه اصفهان

جلسه هم انديشي پدافند غيرعامل استان با كارگروه ارتباط با صنعت دانشگاه اصفهان

روز جاري جلسه اي با حضور مديركل پدافندغيرعامل استان، كارشناسان اداره كل پدافند غيرعامل و دكتر زماني مدير ارتباط با صنعت دانشگاه اصفهان و جمعي از روساي دانشكده ها و گروه هاي علمي آن دانشگاه در محل اداره كل پدافندغيرعامل استان اصفهان برگزار شد.
نشست و ديدار معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافندغيرعامل كشور با دكتر طباطبائي سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استان اصفهان
روز گذشته معاون بسيج و امور استان هاي سازمان پدافندغيرعامل كشور با دكتر طباطبائي سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي و نسبت به تبيين جديدترين رويكردها و اهداف پدافندغيرعامل و ماموريت هاي مدنظر كميته دائمي و سازمان پدافندغيرعامل كشور جهت مصون سازي زيرساخت هاي اولويت دار استان اصفهان در برابر تهديدات متصور اقدام نمود.
جلسه بررسی وضعیت آب استان اصفهان با حضور معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور
روز گذشته جلسه اي با هماهنگي و محوريت اداره كل پدافندغيرعامل استان اصفهان جهت بررسي آخرين وضعيت آب استان و راهكارهاي موجود از منظر پدافندغيرعامل با رويكرد ملي، در محل شركت آب منطقه اي با حضور سردار مطيعي معاون انرژي سازمان پدافندغيرعامل كشور، آقا بيگي مدير كل مديريت بحران و پدافندغيرعامل شركت مديريت منابع آب ايران و مديران عامل شركتهاي آبفا شهري و آب منطقه اي و مدير كل پدافندغيرعامل استان به همراه معاونين، مديران مياني و كارشناسان ساختارهاي مذكور برگزار گرديد.
سرقت نافرجام ۲۶۰۰ میلیارد ریال از شبکه بانکی
رئیس پلیس فتا استان اصفهان خبر داد
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از عملیات پیچیده دستگیری یک هکر حرفه‌ای که با طراحی نرم‌افزار " هک داده‌های رایانه‌ای" قصد نفوذ به شبکه سرا سری بانکی در اصفهان و سرقت ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال را داشت خبر داد.
مجموعه شهرک سلامت اصفهان قطب درمان سرطان کشور
مدیرعامل و سرمایه گذار پروژه شهرک سلامت اصفهان خبر داد:
مدیرعامل و سرمایه گذار پروژه شهرک سلامت با بیان اینکه اصول ترافیکی و راه‌های دسترسی شهرک سلامت به گونه ‌ای در نظر گرفته می شود که تا ۳۰ سال آینده ترافیکی ایجاد نخواهد کرد، تاکید کرد: در شهرک سلامت پدافند غیرعامل اجرایی شده و پیش بینی ها بر اساس نگاه بلند مدت به آینده بوده است.
شوراي پدافند غيرعامل شهرستان شهرضا با حضور مديركل پدافند غيرعامل استان اصفهان
مديركل پدافند غيرعامل استان اصفهان: آميختگي و ارتباط بيش از پيش حوزه هاي خدمات رسان و زيرساخت ها، تهديدات متصور در خصوص هر يك از حوزه ها را نيز وابسته و قابل سرايت به ساير حوزه ها نموده است.
برگزاری جلسه مشترک پدافند غیرعامل استان اصفهان و شرکت ارتباطات زیرساخت استان
جلسه مشترک پدافند غيرعامل استان اصفهان و شركت ارتباطات زيرساخت استان برگزار شد.
هماهنگي امور پدافندغيرعامل شهرداري اصفهان در ملاقات مديركل پدافندغيرعامل استان اصفهان با معاون خدمات شهري شهرداري اصفهان
مديركل پدافند غيرعامل استان اصفهان ضمن حضور در شهرداري اصفهان در جلسه هماهنگي امور پدافند غيرعامل آن شهرداري با حضور معاون خدمات شهري شركت نمود.
بازرسی بهداشتی از چاه‌های آب در سطح شهر اصفهان آغاز شد
رئیس مرکز بهداشت شماره یک اصفهان:
رئیس مرکز بهداشت شماره یک اصفهان گفت: با توجه به بحران آب در اصفهان، لزوم استفاده از چاه‌های موجود در سطح شهر زیاد شده از این رو بازرسی‌ بهداشتی از چاه‌های آب موجود در اصفهان آغاز شد.
برگزاري جلسه دبيران كارگروه هاي تخصصي پدافند غيرعامل استان اصفهان
روز جاري جلسه ايي با مولوي معاون اداره كل امور انتظامي و پدافند غيرعامل وزارت كشور، همچنين رابطين و دبيران دستگاه ها و كارگروه هاي فعال درحوزه پدافند غيرعامل در محل استانداري اصفهان برگزار گرديد.
امنیت مردم برای من خیلی مهم است و خطاهای مدیریتی و مهندسی باید به صفر برسد
مهرعلیزاده استاندار اصفهان در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان :
برگزاري جلسه شوراي پدافند غيرعامل استان اصفهان به رياست مهرعليزاده استاندار و رئيس شوراي پدافند غيرعامل استان و باحضور مولوي معاون اداره كل امور انتظامي و پدافند غيرعامل وزارت كشور
هزینه برای گسترش پدافند غیرعامل سرمایه گذاری است
معاون مدیرکل امور انتظامی وزارت کشور :
معاون مدیرکل امور انتظامی و پدافند غیرعامل وزارت کشور گفت: هزینه برای گسترش پدافند غیر عامل در سطوح مختلف جامعه در واقع نوعی سرمایه گذاری با نتایج مطلوب است.
پدافند غیر عامل ، تضمین کننده مدیریت بحران
معاون فرماندار آران و بیدگل در جلسه پدافند غیرعامل شهرستان اظهار داشت: پدافند غیر عامل و اصول آن ، تضمین کننده مدیریت جامع بحران در عرصه های مختلف بخصوص عرصه های دفاعی و امنیتی است.
تقدير از مديرعامل آبفاي شهري استان اصفهان بعنوان مدير سازمان برتر در حوزه پدافندغيرعامل
اداره كل پدافندغيرعامل وزارت نيرو بالاترين امتياز در حوزه عملكردي را به شركت آبفا شهري استان اصفهان اختصاص داد.
آغاز دوره آموزش تخصصي پدافند غيرعامل حوزه هاي قطار شهري و شهرداري با حضور مديركل پدافند غيرعامل استان اصفهان
دوره آموزشي دو روزه " پدافند غيرعامل در حوزه شهري " كه به منظور ارتقائ سطح آگاهي و دانش عامل فني و تخصصي معاونت ها ، سازمان ها و مديريت ستادي و مناطق 15 گانه شهرداري كلان شهر اصفهان ، در سالن اجتماعات قطار شهري اصفهان برگزار گرديد.
تونل‌های قطار شهری اصفهان با بیش از ۱۹ متر طول ایمن و هر خط دارای پدافند غیرعامل است
مشاور عالی شهردار اصفهان گفت: از هنر دست طراحان بنام اصفهان برای طراحی و ساخت ایستگاه‌های مترو استفاده شده است.
جلسه کمیسیون مقابله با تهدیدات بیوتروریسم
جلسه كميسيون مقابله با بيوتروريسم به رياست عقدايي معاون سياسي امنيتي و اجتماعي و رئيس كميسيون مقابله با بيوتروريسم برگزار شد.
با افزایش جمعیت رو به‌ رو شده و با مسائل پدافند عامل و کلان مهاجرتی مواجه هستیم
آیا انتقال آب کوهرنگ به اعتراضات کشاورزان اصفهانی پایان می‌دهد؟
ما همه ذی‌نفعان را باید تا آخرین نقطه در نظر بگیریم و همه را در تصمیم‌‌گیری‌ها مشارکت دهیم و در این صورت بود که می‌توانستیم به مردم چهارمحال و بختیاری و اصفهان بگوییم که به ما اعتماد کنید که بخشی از آب را برای شرب یزد می‌بریم چون با افزایش جمعیت روبه‌رو شده و با مسائل پدافند عامل و کلان مهاجرتی مواجه هستیم.
نشست مربيان پدافند غيرعامل استان اصفهان
روز گذشته جلسه مربيان پدافند غيرعامل استان اصفهان به رياست صفدريان مديركل پدافند غيرعامل استان در محل اين اداره كل تشكيل شد .
شمارش معکوس برای جیره بندی آب در شهرضا
در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان مطرح شد؛
رییس اداره آب و فاضلاب شهری شهرضا گفت: اگر مردم اصول مدیریت مصرف را رعایت نکنند و در ایام پایانی سال در مصرف آب افراط کنند، باید منتظر جیره بندی آب باشیم زیرا وضعیت آب در شرایط فعلی بسیار وخیم است.
برگزاری جلسه قرارگاه پدافند زيستي استان اصفهان
جلسه قرارگاه پدافند زيستي استان اصفهان به رياست عقدايي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري و با حضور صفدريان مديركل پدافندغيرعامل و دبير شوراي پدافند غيرعامل استان و كليه اعضاء قرارگاه برگزار شد.
آخرین اخبار 
آرشیو