سردار جلالی در دیدار خانواده شهید احمدی‌روشن:
روح شهید احمدی‌روشن در نخبگان مومن صنعت هسته‌ای کشور تکثیر شده است
به گزارش پایداری ملی، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، دکتر عبدالله‌زاده جانشین قرارگاه پدافند پرتوی و معاون اطلاعات و عملیات قرارگاه پدافند پرتوی در دهمین سالروز شهادت شهید مصطفی احمدی‌روشن با حضور در منزل پدر شهید نسبت به مقام والای این شهید ادای احترام کردند.

در این دیدار سردار غلامرضا جلالی با بیان اینکه  شهید مصطفی احمدی‌روشن این شهید نخبه و جوان که به تعبیر مقام معظم رهبری مایه افتخار و پیشرفت کشور است به واقع شهید طراز انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: این  شهید در عمر بابرکت خود در مسیر پیشرفت علمی کشور و خودکفایی در دانش و فناوری صلح آمیز هسته‌ای قدم برداشت و ایران اسلامی را تا آنجایی به پیش برد که دشمن صهیونیستی و آمریکای جنایتکار نتوانستند خصم و کینه خود را نسبت به این حرکت علمی مبتکرانه پنهان کنند.

وی با تاکید بر اینکه  امروز خون شهید احمدی‌روشن برکت یافته و ایران اسلامی در اوج افتخار و سربلندی در مسیر پیشرفت خود انقلابی حرکت می کنند، افزود: مصطفی رفت اما راه و رسم او که همان راه رسم امام خمینی(ره) است باقی مانده است و امروز شهید احمدی‌روشن یک نماد و سمبل برای جوانان انقلابی است. 

پدر شهید احمدی روشن در این دیدار با بیان اینکه ما امیدواریم در دولت سیزدهم موضوع صیانت از دستاوردهای هسته ای قوی تر از گذشته پیگیری شود، افزود: نباید دستاوردهای شهدای هسته ای با وادادگی و حذف نیروهای انقلابی تحت الشعاع قرار گیرد.

در ادامه پدر شهید احمدی‌روشن به ذکر خاطراتی از آن شهید بزرگوار به ویژه رعایت حق الناس و حقوق والدین پرداخت و گفت: به فضل خدا راه و رسم شهدا امروز پرفروغ تر از گذشته از سوی جوانان درحال پیگیری است و دشمنان در دست یابی به اهداف خود ناکام مانده‌اند.

دکتر عبدالله زاده جانشین قرارگاه پدافند پرتوی نیز در این جلسه با بیان اینکه شهید احمدی روشن نشان داد که یک جوان می تواند در عین انقلابی و حزب اللهی بودن در اوج علم و فناوری برتر دنیا باشد، گفت: شهید احمدی روشن یک راه را پیش روی جوانان و جامعه علمی کشور باز کرد و یک علم را برافراشت.