کد خبر: ۵۸۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در بندرعباس از صنایع دریایی وزارت دفاع بازدید کرد و در جریان ساخت و تولید آخرین دستاوردهای حوزه رزم دریایی قرار گرفت.
به گزارش پایداری ملی به نقل از تسنیم، امیر سرتیپ حاتمی از مراحل پایانی ساخت و تجهیز ناوشکن دنا و شناور مین‌شکار صبا بازدید کرد.

 وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تأکید بر لزوم اتمام پروژه‌های دفاعی ناوشکن دنا و شناور مین‌شکار صبا و آمادگی جهت تحویل به نیروهای مسلح تصریح کرد: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مصمم است در شرایط سخت تحریم‌های ظالمانه در سال جهش تولید با همت و عزم جهادی متخصصین متعهد و انقلابی صنعت دفاعی با تولید و ساخت پیشرفته‌ترین تجهیزات و دستاوردهای دفاعی مورد نیاز نیروهای مسلح گام‌های بلندی را در تحقق شعار سال و ارتقای قدرت بازدارندگی دفاعی ایران اسلامی بردارد.

 امیر سرتیپ حاتمی از ناوشکن دنا به‌عنوان یکی از پیشرفته‌ترین شناورهای کلاس موج یاد کرد که امید است با تکمیل و تجهیز نهایی آن به پیشرفته‌ترین سامانه‌ها، به‌زودی به نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تحویل شود.

 وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ساخت و تولید شناور مین‌شکار صبا توسط سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع را یکی از افتخارات حوزه رزم دریایی عنوان کرد و گفت: مین‌شکار صبا مأموریت شناسایی و انهدام انواع مین‌های دریایی را در آب‌های منطقه‌ای به‌عهده دارد که ان‌شاءالله در آینده نزدیک به نیروی دریایی راهبردی ارتش جهت اجرای مأموریت‌های خطیر واگذار می‌شود
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: