کد خبر: ۵۴۳۴۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
استاندار مازندران:
احمد حسین زادگان در این جلسه پدافند غیرعامل را یک الزام دانست و بر انجام تکالیف قانونی برنامه و بودجه ای دستگاه های اجرایی در این راستا تاکید کرد. ‎
احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان با اشاره به این که پدافند غیرعامل یک الزام است، بر انجام تکالیف قانونی برنامه و بودجه ای در این راستا از سوی دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

استاندار مازندران با توجه به در پیش بودن هفته پدافند غیرعامل با بیان این که برنامه های این هفته باید با وحدت رویه و یکپارچگی و شکوهمند برگزار شود، افزود: برنامه های هفته پدافند غیرعامل امسال؛ مردمی تر و اجتماع محور برگزار شود.

حسین زادگان خواستار کمک دستگاه های اجرایی برای برگزاری هرچه بهتر برنامه های هفته پدافند غیر عاما امسال شد و اظهار داشت: نقش دانش آموزان در برگزاری این برنامه ها در فضایی عمومی و خارج از کلاس ها و با جذابیت هرچه بیشتر لحاظ شود.

او فرهنگ سازی موضوع پدافند غیرعامل و آموزش ویژه مدیران و مردم را با اهمیت برشمرد و ابراز نمود: هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی برای اشاعه اهمیت و ضرورت پدافند غیرعامل در بین مردم و مسئولین است.

حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران نیز در این جلسه با توجه به برگزاری همایش ملی حفاظت از زیرساخت ها cip در 28 و 29 آبان ماه امسال در بابلسر، یادآور شد: این همایش ضمن به اشتراک گذاشتن تجربیات، ضرورت توجه دستگاه ها به زیرساخت ها را برمی انگیزد و از اینجهت همایش با اهمیتی است.

حسن نژاد با بیان این که متاسفانه مردم به اهمیت زیرساخت ها کمتر توجه دارند، افزود: باید در کنار برگزاری اینگونه همایش ها؛ روح مشارکت را در افکار عمومی تقویت و نهادسازی کرد.  
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: