کد خبر: ۵۲۵۳۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گلستان و اعضای کارگروه :
ظهر امروز جلسه کارگروه صنعت معدن و تجارت پدافند غیرعامل استان گلستان با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و مدیران کل و اعضای دستگاههای عضو کارگروه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایداری ملی، ظهر امروز جلسه کارگروه صنعت معدن و تجارت پدافند غیرعامل استان گلستان با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گلستان و مدیران کل و اعضای دستگاههای عضو کارگروه برگزار شد. در این جلسه "احمد تجری مفرد" مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری با اشاره به تهدیدات دشمنان در حوزه های مختلف اظهار داشت: در حال حاضر در 5 حوزه عمده سیاسی، اقتصادی، اجتماعی سایبری و شبه نظامی در حال جنگ با آمریکا هستیم. وی افزود کشور بایستی متناسب با این شرایط و تهدیدات دشمن آرایش دفاعی خود را بوجود آورده و حفظ نماید و استراتژی مناسب مدنظر باشد.

دبیر شورای پدافند غیرعامل استانداری گلستان اظهار داشت: در این کارگروه نیز موضوعات پدافند غیرعامل باید بصور ت کارشناسی و کاملا مرتبط با این حوزه در دستورکار باشد، از جمله ذخیره سازی کالاهای اساسی، رزمایش های متناسب جهت توزیع اقلام و کالاهای اساسی و غذایی در زمان تهدید و دفاع، پیگیری دوگانه سوز نمودن نانوایی ها و دیگر موارد مورد لزوم پیگیری و اجرایی گردد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: