کد خبر: ۵۱۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
محسن زینلی مدیرکل پدافند غیر عامل هرمزگان با حضور در دفتر مدیرکل کانون از مجموعه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان تقدیر کرد.
به گزارش خبرنگار پایداری ملی، محسن زینلی تختی مدیرکل پدافند غیر عامل هرمزگان، به بهانه روز ملی ادبیات کودک ونوجوان، با مدیر کل و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان دیدار کرد.

وی ادبیات کودک و نوجوان هر ملتی را پایه و اساس فرهنگ وایمان دانست و گفت: ادبیات الفبای فرهنگ وایمان هر جامعه است که قطعا کیفیت آن سهم بسزایی در ترسیم خصوصیات نسل آینده هر کشور خواهد داشت.

مدیر کل پدافند غیر عامل افزود: بر خود واجب دانستم به بهانه « روز ملی ادبیات کودک ونوجوان » از تلاش‌های صادقانه و اهتمام سرکار عالی و مجموعه همکاران دلسوز و پرتلاشتان در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان تقدیر کنم.

زینلی تختی کانون پرورش فکری را مجموعه‌ای هدفمند دانست که همواره در تقویت و ترویج ادبیات فاخر ایرانی واسلامی گام‌های موثری برداشته است.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد با توجه به توان، تجربه کارشناسان و مربیان متخصص شاهد تربیت نسلی متعهد و با اراده برای پیشرفت کشور عزیزمان باشیم.

گفتنی است به رسم یادبود لوح تقدیری از طرف مدیرکل پدافند غیر عامل به مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان اهدا شد.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: