کد خبر: ۵۱۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
مجموعه فرهنگی دختران انقلاب اقدام به برگزاری اجتماعی بزرگ در حمایت از حجاب و عفاف کرده است.
به گزارش پایداری ملی، مجموعه #دختران_انقلاب، یک گروه فرهنگی مردمی است که برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر و انجام کارهای فرهنگی در زمینه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب فعالیت می‌کند. فعالیت‌های این گروه مردمی در فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و محیط‌‌های اجتماعی در قالب معرفی سبک زندگی شهدا و توصیه بزرگان و شهدای مختلف در زمینه عفاف و حجاب انجام می‌شود.

این مجموعه فرهنگی بار دیگر قرار است در قالب اجتماعی بزرگ در استان تهران و همچنین استان اصفهان، گامی در عرصه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بردارند، امری که به شدت از سوی خداوند متعال و ائمه اطهار (ع) مورد تأکید قرار گرفته، اما امروز به جهت افزایش شیطنت‌های دشمنان برای ضربه دزدن به اسلام، شاهد عدم توجه کافی به آن در جامعه هستیم.

این اجتماع مردمی در بیستم تیر در ورزشگاه شهید شیرودی تهران و در 27 تیر در حسینیه رضوی اصفهان در خیابان کمال برگزار خواهد شد. 

در اجتماع تهران که در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می‌شود، خانواده‌های محترم و معزز شهدای مدافع حرم: محسن حججی، مجید قربانخانی و احمد متوسلیان، ابراهیم هادی، مصطفی احمدی روشن، حسن تهرانی‌مقدم، محمدحسین حدادیان و ... حضور خواهند داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: