کد خبر: ۵۰۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
معاون عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا گفت: نیروهای بومی کردستان و استان‌های غربی ایران محور اصلی پیروزی‌های ما در برابر دشمنان هستند و تقدیم چندین هزار شهید مؤید این مطلب است.

به گزارش پایداری ملی، سردار اسماعیل خلیل‌زاده در حاشیه اجلاسیه پایانی کنگره ملی 5400 شهید کردستان که با حضور سردار سلامی در سالن 6 هزار نفری 22 گولان سنندج برگزار شد، اظهار داشت: هرچقدر راه شهدا را ادامه دهیم می‌توانیم امنیتمان را تضمین کنیم.

وی افزود: شهدا جانشان را فدا کردند تا امنیت برقرار شود لذا باید همه ما قدردان شهدا باشیم و این بزرگواران را الگو قرار دهیم.

معاون عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهداء در ادامه سخنان خود اظهار داشت: تا زمانی که شهدا را الگوی خویش قرار دهیم در برابر تمامی توطئه‌های استکبار جهانی پیروز هستیم اما فاصله گرفتن از مسیر شهدا برای ما عواقب سختی را به دنبال خواهد داشت.

خلیل‌زاده افزود: نیروهای بومی استان‌های غربی ایران محور اصلی پیروزی‌های ما در برابر دشمنان هستند و تقدیم چندین هزار شهید مؤید این مطلب است.

وی خاطرنشان کرد: ولایت‌مداری و بصیرت انقلابی مردم کردستان طی چهار دهه از عمر با برکت انقلاب به اثبات رسیده است و در سال 88 مردم این دیار با استقبال تاریخی خود از مقام معظم رهبری بار دیگر این ولایت‌مداری را به جهانیان نشان دادند.

خلیل‌زاده اظهار داشت: قدرت و توانمندی نیروهای مسلح کشور در سایه حمایت‌ها و همراهی‌های مردم نمود پیدا می‌کند و هم اکنون دشمنان با تبلیغات گسترده سعی بر دلسردکردن مردم و فراموش کردن راه شهدا در جامعه دارند.

وی افزود: اهل سنت و اهل تشیع در مرزهای غرب و شمال‌غرب کشور در اتحادی مثال‌زدنی همواره در خط مقدم مقابله با توطئه‌های دشمنان بوده‌اند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: