کد خبر: ۴۵۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث‌فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از آماده‌باش کارکنان یگان حفاظت در تعطیلات نوروز و ابلاغ شعار و دستورالعمل نوروزی خبر داد.
به گزارش پایداری ملی، به نقل از روابط عمومی یگان حفاظت میراث‌فرهنگی و گردشگری؛ نیروهای یگان حفاظت سراسر کشور با استقرار شیفت مضاعف به صورت ۲۴ ساعته در ایام تعطیلات نوروز در حوزه ماموریت‌های محوله، جوابگوی مسافران نورزی خواهند بود.

در روز جاری و در خلال برگزاری آخرین جلسه‌ی شور معاونان و مدیران ستاد یگان حفاظت ، علاوه بر بررسی و ارزیابی عملکرد و احصاء نقاط ضعف و قدرت برنامه‌های اجرائی سال ۹۷ ،  اولویت‌های سال ۹۸ یگان تبیین و شعار نوروزی یگان حفاظت با عنوان "مشارکت همگانی – حفاظت پایدار – میراث ماندگار " در دستورالعملی به رده‌ها تحت الامر ابلاغ شد.

وی با بیان این که یگان‌های حفاظت سراسر کشور در ایام  نوروز آماده‌باش و آماده ارائه خدمات‌رسانی مضاعف به گردشگران است، از تهیه و تدوین دستورالعمل حفاظتی در راستای پیشگیری از وقوع جرائم حوزه میراث فرهنگی در نوروز به عنوان مهمترین اقدام یگان خبر داد و تاکید کرد: دستورالعمل مذکور تهیه و به فرمانده‌هان یگان‌های حفاظت و مسئولان پایگاه‌های سراسر کشور ابلاغ  و موضوع حفاظت از بناهای تاریخی و پیشگیری از جرائم علیه مواریث گرانقدر تاریخی –فرهنگی و نیز مقابله با متجاوزان این عرصه در ایام نوروز در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد: هموطنان و دوستـداران میراث فرهنگی می‌توانند هـرگونه اطلاعـات و گزارش جرائـم علیه مواریث فرهنگی را در همه‌ی ساعات شبانه‌روز  برای پیگیری و رسیدگی از طریق  شماره تماس« ۰۹۶۶۲ » به " قرارگاه نوروزی یگان " منعکس کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: