کد خبر: ۴۴۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از عموم مردم دعوت کرد تا در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حضور یابند.

به گزارش پایداری ملی به نقل از روابط عمومی سازمان پدافند غیر عامل کشور، سردار غلامرضا جلالی رئیس این سازمان در پیام تبریک خود به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم ؛ والفجر ولیال عشر

«والفجر» سوگند هميشه برپا و بر جاي ازلي خداوند است كه نويد بخش پگاه روشن پيروزي در افق جهاد امت هاست.

«بهمن» ماه شوريدگان دلداده اي است كه سرمست از كلام و پيام آن پير مي فروش، خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تكبير» را در همه جاي اين ميهن شكوفاندند دهـه فجــر كليد گشاينده ي درهاي پيروزي به روي اين ملت عظيم بود كـه« استقلال» و « آزادي » و « جمهوري اسلامي» را به ارمغان آورد. پيروزي انقلاب اسلامي، فجري بود كه دامن افقها را روشن ساخت و پرده هاي ظلمت شرق و غرب را از هم دريد و ايران را نور باران كرد. دهه فجر، مطلع غزل زيباي پيروزي و قصيده بليغ و رساي اسلام بود.و چه زيبا مقام معظم رهبري فرمودند كه:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين كننده و بي مانند بشمارميرود.»

براستی که فجر، سوگند همیشه پایدارخداوند که نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و در افق پیکار ومبارزه امت ما می درخشد و دهه فجر، میقات ده روزه یاران آفتاب است که پیش پای او ،فرشی از حضورگستردند و از مهر ورزی مهرآباد تا طراوت بهشت زهرا(س) را به استقبال او، پیوند زدند.

اکنون در چهلمین سالروز به ثمر نشستن رستاخیزی هستیم که ضمن در هم نوردیدن مرزهای جغرافیایی و علاوه بر رساندن پیام رهایی بخش خود به گوش مظلومان و مستضعفان جهان، به مرکز فرماندهی قلوب میلیون ها مسلمانی تبدیل شده است که نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیباترین نشانه از اسلام راستین در فراسوی قرائت‌های غرب گرایانه از یک سو و جریان های تکفیری و سلفی از سوی دیگر قرار داده است و بی شک این مهم، وظیفه ما را به عنوان وارثان این انقلاب شکوهمند بسیار سنگین کرده است

۲۲ بهمن۹7 نیز صحنه ای برای تجلی شور وشعور ملت ولایتمدار و بیدار و مجاهدت های بی دریغ فرزندان غیور است ؛ چرا که توانستند با وجود طرح های خباثت آمیز اجانب وتحریم ها و محدودیت های بیشمار ، به قله های رفیع علم وفن آوری و پیشرفت های عظیم اقتصادی، سیاسی و نظامی دست یابند.

اینجانب ضمن عرض تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، از ملت سرافراز ایران دعوت می‌کنم تا در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن با حضور آگاهانه، وحدت‌بخش و دشمن‌شکن و عزت‌آفرین خود بار دیگر وحدت و اتحاد ملی، انسجام اسلامی و همبستگی و همدلی و هم‌زبانی ملت و دولت، عشق به ارزش‌های والای الهی انقلاب اسلامی را ترسیم کرده و با نمایش وحدت و اتحاد ملی، دشمنان زبون انقلاب اسلامی را در طراحی و پیاده‌سازی توطئه‌های شوم اختلاف و تفرقه‌افکنی در بین جامعه ناکام و مأیوس کنند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: