کد خبر: ۴۴۳۱۹
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
رئیس پلیس پایتخت گفت: امروزه انضباط اجتماعی و نظم عمومی از الزامات زندگی شهری و روستایی است، متأسفانه کم کاری یا کج کار کردی برخی از سازمان‌ها به پلیس تحمیل می‌شود.
به گزارش پایداری ملی،سردار حسین رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا همزمان با راه اندازی مراکز آموزشی، تجاری، تفریحی و ... در مناطق مختلف تهران از پلیس اظهار نظری گرفته می‌شود و طرح‌های مختلف، پیوست انتظامی دارد یا خیر؟، اظهار کرد: متأسفانه در بیش از ۸۰ درصد از پروژه‌های این چنینی، از پلیس اظهار نظری خواسته نمی‌شود در واقع باید بگویم جای خالی "پیوست‌های انتظامی" در ایجاد و راه اندازی مراکز مختلف شهری، آموزشی، دانشگاهی، تجاری، فرهنگی، تفریحی و ... به وضوح دیده می‌شود.

وی تأکید کرد: امروزه انضباط اجتماعی و نظم عمومی از الزامات زندگی شهری و روستایی است، متأسفانه کم کاری یا کج کار کردی عده‌ای و برخی از سازمان‌ها به پلیس تحمیل می‌شود و در نهایت، مطالبات معطوف به پلیس می‌شود.

رئیس پلیس پایتخت بیان کرد: بنده بسیار قانونمند هستم و معتقدم مر قانون باید رعایت و اجرایی شود، بنابراین تلاش داریم در هر حوزه‌ای که مطابق قانون جزء مأموریت‌های ذاتی پلیس است، عملکردمان مطلوب باشد و به هیچ وجه سهل انگاری و اهمال کاری در انجام وظایف ذاتی، قانونی و شرعی را نمی‌پذیرم


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: