کد خبر: ۴۱۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۸
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد با بیان اینکه ۲۸بار تعرض به خط لوله آب یزد بیش از چهار میلیارد تومان خسارت داشته است گفت: تعرضات به خط لوله آب یزد کاهش کیفیت آب استان را در پی داشته است.

به گزارش خبرنگار پایداری ملی، محمد مهدی جوادیان زاده در دیدار آیت الله محمد رضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان یزد با وی با اشاره به اینکه متاسفانه از اسفندماه سال گذشته تا کنون شاهد تعرضات بسیاری به خط لوله آب انتقالی به استان یزد هستیم اظهار داشت: این تعرضات سبب شده ‌که وضعیت تامین آب شرب استان یزد با خلل و مشکلات بسیاری روبه رو شدیم.

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد با بیان اینکه از اسفندماه سال گذشته تا کنون 28مورد تعرض به خط لوله آب یزد صورت گرفته است افزود: این تعرضات تا کنون چهار میلیارد و دویست میلیون تومان خسارت وارد کرده است.

وی با بیان اینکه تعرضات صورت گرفته سبب کاهش کیفیت آب استان و اعتراض برخی از مردم شده است اضافه کرد: با این تفاسیر سعی داشتیم که با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان یزد از تمام ظرفیت و پتانسیل آبی استان استفاده کنیم که تامین آب شرب مردم با خلل و مشکلی روبه رو نباشد.

جوادیان زاده خاطرنشان کرد: تمام سعی و تلاش همکارانمان در این مدتی که تعرضات صورت گرفته این بوده است که مردم استان یزد با مشکل روبه رو نشوند ولی بازهم اینگونه تخریب‌ها سبب بروز مشکلاتی در استان یزد شد.

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد با اشاره به اینکه پس از تعرضاتی که در خط انتقال آب یزد شاهد بودیم اولین کارمان اتصال و برقراری خط لوله بوده است گفت: با این وجود اقدامات پدافندی را نیز را طرح ریزی کردیم تا شاهد اینگونه تخریبات نباشیم.

وی در پایان تاکید کرد: انتظار داریم که با برنامه ریزی و جلساتی که در مجموعه وزارت نیرو و وزارت کشور صورت گرفته دیگر شاهد اینگونه مشکلات نباشیم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: