کد خبر: ۳۷۳۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۶
فرمانده مرزبانی ناجا:
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به افزایش ۵ برابری درگیری‌های مرزی نسبت به سال ۹۶ گفت: با استفاده از آخرین تاکتیک‌های رزمی و عملیاتی تلفات و شهادت نیرو‌های مرزبانی کاهش یافت.
سردار قاسم رضایی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به شرایط خاص جغرافیایی و اقلیمی مرز‌های کشور اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد مرز‌های کشورمان توسط مرزبانان غیور ایران اسلامی محافظت می‌شوند که بسیار جای افتخار دارد.

وی با اشاره به لطف الهی نسبت به ایران اسلامی و تدابیر مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: ایران اسلامی با ۱۵ کشور به میزان ۸ هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز مشترک دارد و تعاملی که بین مرزبانی و سایر ارگان‌های نیرو‌های مسلح در مرز‌ها حاکم است بسیار خوب بوده و مرز‌های کشورمان از امنیت خوبی برخوردار هستند.

وی با اشاره به افزایش ۵ برابری درگیری‌ها در شرارت‌های مرزی تأکید کرد: قاچاق و شرارت‌های ایجاد شده در مرز‌ها سبب شده درگیری‌ها به این میزان افزایش یابد.

سردار رضایی یادآور شد: اقدامات بسیار خوبی در پایانه مرزی گمرک بازگان و پست کنترل‌های مرزی مرزبانی در این منطقه با همت همکاران عزیزمان صورت گرفته که بسیار جای قدردانی دارد.

وی تأکید کرد: مرزبانان جمهوری اسلامی ایران به سبب آموزش‌های مهارتی، مدیریت هوشمندانه و اقدامات فنی جزو مقتدرین مرزبانان منطقه هستند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: