کد خبر: ۳۶۲۹۹
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان غربی خبر داد:
مدیرکل فرودگاه های استان گفت: محل ساخت پست روشنایی باند فرودگاه ارومیه با حضور کارشناس دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و نماینده اداره کل عمران و توسعه فرودگاه‌ها انتخاب و تایید شده است و اكنون پیگیر انتخاب پیمانکار هستیم.

به گزارش پایداری ملی به نقل از روابط عمومی فرودگاههای آذربایجان غربی، کمال پرهیزکار، مدیرکل فرودگاه های استان با اشاره به اينكه تمام تجهيزات زيرساختي تعويض كامل سيستم روشنايي باند فرودگاه اروميه تامين شده است، گفت: محل ساخت پست روشنایی باند فرودگاه ارومیه  با حضور کارشناس دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و نماینده اداره کل عمران و توسعه فرودگاه‌ها انتخاب و تایید شده است و اكنون پیگیر انتخاب پیمانکار هستیم.

پرهیزکار افزود: ساختمان فعلی پست برق روشنایی باند در لندساید فرودگاه قرار دارد که فاصله زیاد آن از سطوح پروازی و عبور کابل های تغذیه از زیر ساختمان ها مشکلاتی را به وجود آورده است. با احداث ساختمان جدید به مساحت  ۱۰۰ مترمربع در نزدیکی ایستگاه ایمنی زمینی با فاصله کمتر از سطوح پروازی  شاهد برطرف شدن موانع خواهيم بود.

وی با تاكيد بر به روز نبودن تجهیزات پست روشنایی باند و عدم دسترسی به قطعات لوازم یدکی تجهیزات گفت: در پست روشنایی باند جدید از تجهیزات روشنایی جدید و با مصرف انرژی کمتر استفاده خواهد شد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: