کد خبر: ۳۳۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
سردار جلالی:بی شک "حمایت از کالای ایرانی" که با رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری در راس برنامه ها و سرلوحه کار هاقرار گرفته، مستلزم امنیت اقتصادی است و اساس امنیت اقتصادی مرهون مجاهدت نیروهای مسلح است که شهامت و جسارت تعدی و تجاوز به کشور را از دشمنان گرفته اند و محیطی پایدار و باثبات برای فعالیت و جهاد اقتصادی فراهم آورده اند. ا

به گزارش روابط عمومی سازمان پدافند غیر عامل کشور،سردار جلالی رئیس این سازمان به مناسبت 29 فروردین ماه با صدور پیامی ضمن پاسداشت از مقام و ایثارگری های دلیرمردان ارتش این روز را به همه ارتشیان جان بر کف تبریک گفت،متن پیام بدین شرح می باشد؛ .

29 فروردین ماه، تداعی گر‌ حریت و آزادمردی فرزندان ارتشی امت غیور ایران اسلامی و یادآور ذکاوت و نیز عنایت ویژه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به مجاهدان دلیر وهمیشه سرافرازی است که زیر پرچم ولایت و در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لحظه‌ای نیاسودند و برای اهتزاز گوهر ایمان، عزت و شرافت بر تارک زخم دیده این مرز و بوم، جان در کف اخلاص نهادند.

روز ارتش جمهوری اسلامی ایران که به فرموده فرماندهی معظم کل قوا « یک روز تاریخی و پر مضمون و جزو خاطره‌های ماندگار و معنادار به حساب می‌آید»، فرصتی مغتنم در تجلیل از رشادت‌ها و پایمردی‌های نیروهای جان‌ برکف ارتش جمهوری اسلامی ایران است که تنها در سال‌های جنگ تحمیلی با تقدیم 45 هزار شهید، دشمنان این مرزوبوم را در دستیابی به اهداف شوم خویش ناکام گذاردند.

بر کسی پوشیده نیست که اگر امروز قدرت های بزرگ و مزدورانشان در منطقه نمی توانند چشم طمع و نگاه خیانت آمیز به خاک جمهوری اسلامی ایران و منافع آن داشته باشند به دلیل وجود ارتش قدرتمند، سپاه قوی و بسیج مردمی است که در سایه صلابت رهبری و تدبیر دولت جمهوری اسلامی ایران به حفاظت از دستاوردها و آرمان های مردم ایران می پردازد.

بی شک "حمایت از کالای ایرانی" که با رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری در راس برنامه ها و سرلوحه کار هاقرار گرفته، مستلزم امنیت اقتصادی است و اساس امنیت اقتصادی مرهون مجاهدت نیروهای مسلح است که شهامت و جسارت تعدی و تجاوز به کشور را از دشمنان گرفته اند و محیطی پایدار و باثبات برای فعالیت و جهاد اقتصادی فراهم آورده اند. اگر چه عواملی چون ثبات قوانین و مقررات، استفاده از ابزارهای نظارتی و عملکرد دستگاه های قضایی در ایجاد امنیت اقتصادی نقش مهمی ایفا می کنند، اما در این میان امنیت مرزها و ثبات سیاسی از اهمیتی حیاتی و اساسی برخوردار است.

ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ارتش جمهوری اسلامی و پاسداشت رشادت های بزرگ مردان ارتش؛ این روز را به آحاد ارتشیان ایران تبریک عرض نموده، و امیدوارم در سایه الطاف الهی شاهد توفیق بیش از پیش این عزیزان در حفظ دستاورد های نظام و دفاع از کیان اسلامی باشیم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: