کد خبر: ۳۳۴۰۵
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۱
در بیست و چهارمین جلسه کمیته دائمی پدافند غیرعامل عنوان شد؛
بیست و چهارمین جلسه کمیته دائمی(شورای‌عالی) پدافند غیرعامل سیاست های کلی نظام در حوزه پدافند غیر عامل برای ارائه به مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی و بازخوانی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار پایداری ملی، بیست و چهارمین جلسه کمیته دائمی(شورای‌عالی) پدافند غیرعامل کشور به ریاست سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری  و با حضور سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و اعضاء کمیته دائمی پدافند غیرعامل  با عنوان بررسی و بازخوانی سیاست های کلی نظام در حوزه پدافند  غیر عامل  برای ارائه به مجمع تشخیص مصلحت نظام  در دفتر رئیس ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد.

در ابتدای این جلسه از سوی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشورگزارش هایی از ؛ رزمایش پدافند زیستی در فرودگاه امام خمینی و دستاوردهای این رزمایش، همایش پدافند غیر عامل در حوزه بانکی و بررسی نتایج برگزاری ، همچنین  اجرای رزمایش طرح پدافند غیر عامل سرزمینی جزیره خارک همراه با رزمایش تخلیه جمعیت  در شرایط حادثه نفتی با ارائه دستاورد های آن ارائه گردید.

در ادامه از سوی اعضاء، سیاست های کلی نظام در حوزه پدافند  غیر عامل  برای ارائه به مجمع تشخیص مصلحت نظام  مورد بررسی و بازخوانی قرار گرفت.

 درخاتمه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  ضمن آرزوی موفقیت  بیشتر برای سازمان پدافند غیر عامل کشور سال نورا تبریک گفت .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: