کد خبر: ۳۲۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
رئیس قرنطینه دامپزشکی اصفهان خبرداد:
رئیس اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از قرنطینه دام در ورودی‌های 5 شهرستان این استان خبر داد.
به گزارش پایداری ملی، منصور کیمیایی با اعلام این خبر اظهار داشت: این پست‌ها در ورودی شهرستان‌های گلپایگان، فریدن، نایین، خوانسار و نجف‌آباد به منظور  کنترل مجوزهای بهداشتی محموله‌های دامی و طیور  راه‌اندازی شد.

 کیمیایی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی این پست‌ها، امکان فعالیت شبانه‌روزی به منظور برخورد جدی با ورود غیرقانونی محموله‌های دامی به استان فراهم می‌شود، افزود: تامین بهداشت دام، طیور، آبزیان و فرآورده‌های آن و پیشگیری از شیوع بیمارهای شایع دامی از جمله اهداف راه‌اندازی پست‌های قرنطینه در استان است.

منصور کیمیایی با اعلام این خبر اظهار داشت: این پست‌ها در  ورودی شهرستان‌های گلپایگان، فریدن، نایین، خوانسار و نجف‌آباد به منظور  کنترل مجوزهای بهداشتی محموله‌های دامی و طیور  راه‌اندازی شد.

 کیمیایی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی این پست‌ها، امکان فعالیت شبانه‌روزی به منظور برخورد جدی با ورود غیرقانونی محموله‌های دامی به استان  فراهم می‌شود، افزود: تامین بهداشت دام، طیور، آبزیان و فرآورده‌های آن و پیشگیری از شیوع بیمارهای شایع دامی از جمله اهداف راه‌اندازی پست‌های قرنطینه در استان است.

وی گفت: در این پست‌ها با خودرو‌ها و افراد متخلف که دارای مجوز نباشند برخورد قاطع شده و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: