کد خبر: ۲۸۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
جانشین فرمانده کل ارتش در این بازدید در جمع معاونان و فرماندهان مناطق قرارگاه پدافند هوایی گفت: اکنون با شکل تازه‌ای از تهدیدها روبرو هستیم که از نظر نوع، شکل و اندازه با گذشته تفاوت دارد و همه ما وظیفه داریم متناسب با تهدیدها ظرفیت دفاعی لازم را ایجاد کنیم.
به گزارش پایداری ملی، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان با حضور در مرکز فرماندهی شبکه یکپارچه قرارگاه پدافند هوایی از این مرکز بازدید و از طریق ویدئو کنفرانس با فرماندهان مناطق پدافند هوایی کل کشور گفت‌وگو کرد.

جانشین فرمانده کل ارتش با بیان اینکه پدافند ارتش یک یگان زنده، با نشاط و عملیاتی است و در عرصه‌های مختلف قابلیت‌ها و صلاحیت‌های خود را نشان داده است. گفت: اکنون با شکل تازه‌ای از تهدیدها روبرو هستیم که از نظر نوع، شکل و اندازه با گذشته تفاوت دارد و همه ما وظیفه داریم متناسب با تهدیدها ظرفیت دفاعی لازم را ایجاد کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه قرارگاه پدافند هوایی یک نیروی نوپاست اما با تلاش و پشتکار کارکنانش توانسته قدم های بلندی متناسب با تهدیدهای روز بر دارد و بتواند به صنعت کشور در حوزه‌های مختلف کمک کرده و خدمات خوبی را ارائه کند.

پوردستان تاکید کرد: ولایت‌مداری و تعهد و تلاش و پشتکار خستگی‌ناپذیر از شاخصه‌های موفقیت قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: