کد خبر: ۲۷۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در صفحه رسمی خود در توییتر اذعان کرد: تمامی ارکانها و نهادهای اسرائیل در معرض تهدیدات سایبری است.
به گزارش پایداری ملی،  دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در صفحه رسمی خود در توییتر نوشت: 'ما در معرض تهدیدات سایبری در سطح جهانی هستیم'. 

« یورام کوهین» رئیس سابق دستگاه امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ( شاباک) پیشتر به تهدیدهای در زمینه سایبر اشاره و بر ضرورت تقویت همکاری اسرائیل با برخی کشورها که هدفشان در مقابله با هکرها یکسان است، تاکید کرده بود.

در همین خصوص، روزنامه صهیونیستی« هاآرتص» به نقل از یک مسئول ارشد رژیم اشغالگر اسرائیل فاش کرد که آدمیرال« مایکل راجرز» رئیس آژانس امنیت ملی آمریکا سال گذشته به سرزمین های اشغالی فلسطین با هدف « تحکیم همکاری ها با یگان 8200 وابسته به شعبه امنیت نظامی اسرائیل» به طور محرمانه سفر کرد.

یگان «۸۲۰۰» اسرائیل یک واحد نظامی برای رصد تحولات فضای مجازی است که ماموریت آن نظارت، شنود و تهیه عکس و تصویر و کنترل تحرکات در فضای مجازی است.

هاآرتص به نقل از یک افسر ارشد درارتش صهیونیستی نوشت: اسرائیل در معرض حمله های سایبری ایران وحزب الله قرار دارد.

این روزنامه صهیونیستی اضافه کرد: همکاری بین آژانس امنیت ملی آمریکا ویگان 8200 مستمر و عمیق است و از چندین سال قبل آغاز شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: