کد خبر: ۲۶۷۴۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
مدیرکل پدافند غیرعامل آذربایجان شرقی تأکید کرد:
احمد جهانسری در حاشیة بازدید از مؤسسه آموزش عالی رشدیه تبریز گفت: در سه سال اخیر گفتمان پدافند غیرعامل را در استان راه اندازی کرده ایم و تلاش ما این است تا در آینده کرسی های علمی پدافند غیرعامل را در واحدهای دانشگاهی استان فعال کنیم.

به گزارش پایداری ملی، احمد جهانسری در حاشیة بازدید از مؤسسه آموزش عالی رشدیه تبریز گفت: در سه سال اخیر گفتمان پدافند غیرعامل را در استان راه اندازی کرده ایم و تلاش ما این است تا در آینده کرسی های علمی پدافند غیرعامل را در واحدهای دانشگاهی استان فعال کنیم.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان تأکید کرد:دغدغة اصلی پدافند غیرعامل استان تأسیس کرسی های پدافند غیرعامل در واحدهای دانشگاهی استان است:

جهانسری گفت: شناسایی الزامات پدافندی استان توسط نهاد های دانشگاهی،همسو سازی پژوهش های دانشگاهی با اهداف پدافند غیرعامل و استفاده از ظرفیت علمی دانشگاهها و موسسات آموزشی از ا هداف پدافند غیرعامل در بازدید از مراکز علمی است.

وی با تقدیر از ریاست مؤسسه رشدیه در خصوص دعوت از پرفسور محاسب استاد برجستة بین المللی در حوزة عمران، گفت: باید از خروجی این کنفرانس های استفادة علمی و عملی کرد.

این مقام مسئول همچنین افزود: اداره کل پدافند غیرعامل از طرح های مهم پدافندی استان با طرح های جایگزینی خدمت سربازی و کسر خدمت نخبگان حمایت می کند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان تأکید کرد:دغدغة اصلی پدافند غیرعامل استان تأسیس کرسی های پدافند غیرعامل در واحدهای دانشگاهی استان است:

جهانسری گفت: مراکز علمی استان باید با تولید محتوا و جزوات آموزشی پدافند غیرعامل را در رسیدن به اهدافش یاری رسانند. در این جلسه رئیس مؤسسه آموزشی رشدیه ضمن اشاره به تاریخچة مؤسسه گفت: این مرکز علمی از برگزاری مشترک کارگاهها، همایش ها و نشست های علمی با پدافند غیرعامل استان حمایت می کند. دکتر صحت خواه، با اشاره به ظرفیت علمی این مؤسسه گفت: مجموعة آموزشی رشدیه حاضر است برخی پژوهش های خود را در حوزه های برق قدرت، کامپیوتر، معماری و عمران با اهداف پدافند غیرعامل همسو نماید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: